Betime!

Esileht » Betime!

Betime!” pole lihtsalt meelelahutuslik spordipanuste podcast, vaid ka teejuht neile, kes tahavad õppida panustamist ja teenida spordiennustusega raha. Saatejuhtideks on kolm spordipanustamise asjatundjat kihlveokontorite köögipoolelt.

Eksperdid aitavad vaatajatel aru saada panustamise põhitõdedest. Nad jagavad soovitusi, kuidas kiiresti tulemusi parandada, ja näitavad, kuidas spordiennustusportaalid toimivad. Nende abiga saate õppida, kuidas pikemas perspektiivis finantsiliselt ellu jääda.

Uuest hooajast alates on “Betime!” podcast leidnud endale toetaja Coolbeti näol. Tänu neile on võimalik lisaks LIVE saate tegemisele pakkuda vaatajatele/kuulajatele lisaväärtust pakkumiste näol ning saatest ei puudu ka äriklass, kus vaatajatel avaneb iga saade veel üks lisavõimalus asju võita.

Betime!” kutsub külla erinevaid külalisi, kelle igapäevaelu on seotud spordipanustamisega, ja võtab ette tulevad spordisündmused, analüüsides, kuidas kihlveokontorid hindavad mängude tõenäosusi. See saade on mõeldud kõigile, kes on huvitatud spordipanustamisest, sõltumata kogemusest.

Vaata “Betime!” saated Win TV YouTube’ist.
Kuula “Betime!” saadet Delfi Taskus podcastina.

Betime Saatejuhid on oma ala profid:
Oskar Taimla (Trading Manager at Sports IQ);
Kristjan Häätarõ (Trading Analyst at Yolo Group);
Andre Sokolov (Trading Risk Management Team Lead at Pragmatic Solutions).

Lisaks aitab ekspertide oskuseid kinnitada , kes kuulab tähelepanelikult saatejuhtide mõtteteri ja teeb vastavalt panuseid. Tema panused ja tulemuste statistika on alati avalikus dokumendis näha, 2023. aasta lõpuks saadi kätte näiteks selline muljetavaldav tulemus:

Populaarsed Eesti kasiinod
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid