Kiirkasiino
4.5

Kiirkasiino

Kiirkasiino: Boonusevaba kõrge RTP-ga kasiino
Esileht » Kiirkasiino

Mängi kiirkasiinos koheselt kontot avamata

Puhas, minimalistlik ja lihtne. Need on kolm parimat omadussõna kirjeldamaks meie endi Eesti Kiirkasiinot, mille visioon on olla kasutajale nii läbipaistev kui võimalik. Terve koduleht on külastajale äärmiselt mugav ning kõik mängud on filtrite ja kategooriate kaudu hõlpsasti leitavad.

Mängude valik

Kiirkasiino on oma mängude valiku üsna piiritletuna hoidnud ning sealt võib leida enamasti vaid slotte (sh. klassikalised- ja videoslotid). Kuigi varasemalt Kiirkasiino lehelt live-kasiinot üldse leida ei õnnestunud, siis nüüdseks on Evolution Gaming live mängud täies koosseisus esindatud.

Samuti on peale slottide ja live kasiino mängude leitavad erinevad üksikmängija lauamängud, mille tootjateks on Play’n Go ja Microgaming. Loomulikult ei ole mängude tootjate loetelus esindamata NetEnt, Pragmatic Play, No Limit City, Red Tiger ja paljud teisedki tuntud nimed.

Konto ja maksed

Mugavus on tõstetud esikohale ja seetõttu on tegu järjekordse kontovaba kasiinoga. See tähendab, et sissemakset tehes ja end pangas autentides tekib kasutaja iseenesest ning kasiinosse tagasi naastes saabki koheselt mängima hakata.

Olles kasvõi vähimal määral sellise kontseptsiooniga (Trustly Pay N Play) tuttav, on ammu teada, et nii sisse- kui ka väljamaksed on välkkiired – parimal juhul ei jõua isegi kolm korda”Kiirkasiino” öelda. Siinkohal saab aga ära mainida minimaalsed summad, milleks sissemakse puhul on 10 € ning väljamakse puhul 25 €.

Kiirkasiino veebileht

Boonused ja pakkumised

Kiirkasiino ei paku mitte ühtegi boonust ja selle põhjuseks on tõenäoliselt nende tahe olla nii läbipaistev kui võimalik. Keerulisi kampaaniatingimusi ei pea lugema, kui neid ei ole ning seetõttu ei saa sel teemal ka arusaamatusi tekkida.

Klienditugi

Eestimaine kasiino on emakeeles valmis abistama nii meili kui ka vestlusakna teel. Kuigi ööpäevaringset tuge paraku ei ole, saab oma küsimustele vastused tavapärastel tööaegadel ehk üheksast viieni.

Boonus:
Boonus puudub
Kõrged väljamaksed
5.0
Turvalisus ja läbipaistvus
5.0
Kasiinomängude valik
3.0
Boonused ja pakkumised
5.0
Klienditugi
4.5 Üldine hinnang
Populaarsed Eesti kasiinod
5.0 rating
Trickz: 300 tasuta spinni + cashback
5.0 rating
OlyBet: €25 kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
5.0 rating
Wisho: 350 tasuta spinni + cashback
4.8 rating
Posido: 100% kuni €500 boonus + 200 tasuta spinni
4.8 rating
HappySpins: 200% kuni €200 boonus + cashback
4.8 rating
Maria Casino: Võta kuni €100 boonus + 100 tasuta spinni
25 TASUTA SPINNISuperdiil mida ei saa kasutamata jätta!

Avades Coolbet kasiinos konto, saad koheselt 25 tasuta spinni mängus Idol of Fortune. Sissemakset pole vaja teha!

KLIKI SIIN, et avada koheselt tasuta konto.