Aloha!
Eile toimus siis meistrikate avapauk, Omaha Hi-Lo 250€ sisseostuga. Kokku tehti re-entrydega 51 sisseostu, auhinnafond 10833€, 7 rahades ja võitjale 3639€. Esimeseks pausiks oli mu stack 30K pealt 36K tõusnud. Eriti suuri pankasid ei mängitud kuna blindid olid veel liiga väikesed. Teiseks pausiks oli juba 3 mängijat lenannud, mul stack 41K, mis oli tol hetkel nõks üle keskmise. Meil olid lauas Batu, Kaidar, Hanno, mina, Sander. Hanno lendas mingi aeg ja asemele toodi Marat. Ja siis läks korralikuks andmiseks, Marat tõstis seal 80% kätest ja pidevalt oli pot-pot-pot. Lõpuks oli mingi haige flip Kaidari vastu ja viimane saadeti re-entryt tegema.
Mul oli 45K stack, blindid 600/1200 ante 1200, kui Marat avas 3000 KK47 eri mastist, mul A249, kaks ärtut. Flop tuli Q86, kõik ärtud. Mul flopatud mast pluss nut low tõmme. Marat jätkas seal 4K panusega, ma tagasihoidlkult trappisin ja lootsin väikest kaarti näha, et turnis nupud sisse ajada.Turn paardus, ruutu 6, ma check, ta panustas 6500, ma call. River 6, maas kolmik, ilmselgelt mast pole siin enam hea ja lowd kokku ei tulnud. Checkisime läbi ja Marat sai priske panga omale.
Siis sain KQQJ, läksin tõstega kaasa, flopis A24, tuli alla anda jälle. Siis A445, nüüd flop KQ9. Head stardikäed , aga flopid täiesti mööda kogu aeg. Tundus juba, et täiesti perses, aga siis õnnestus triple up saada QQJ7 ds käega. Flop 6J9, turn K, river T. Korraks juba mängus tagasi, aga jälle paar floppi mööda ja tagasi shortiks. Viimane käsi, mul J347 BBl. Batu avas, somm tuli kaasa, ma kaitsesin blindi. Flop 45J ja ajasime Batuga nupud sisse. Tal AAJT, ehk siis lihtsalt ässad ilma low tõmbeta. Turn tuli T, mis andis talle suuremad kaks paari, river Q. Ei saand ma lowd ega rida, ei munnigi. Kuulsusetu surm nagu vene sõduril, saksa sõjafilmis.
Selle Marati vastu käe lasin kalkulaatorist läbi, ma olin flopist 95,5% favoriit, mis on suht haruldane high-lows. Ühe hea foldi tegin ka alguses Batu vastu, kui ma avasin AAJ2. Flop tuli AJ2, blokin kõiki oma maja oute( Hanno pärast veel ütles et tal oli 22). Panustasin, Batu callis, turn 8. River tuli 5 ja ta keevitas 12K panka. Ägisesin ja foldisin. Ühe sõnaga, otsustavatel hetkedel leht ei pidanud ja flopid läksid mööda.
Aga mis sitasti, see uuesti. Homme juba “harilik Omaha”, 6 max PLO ja uus võimalus. Praegu öine aeg juba, puusalt tulistasin kiirelt ja kobin magama ära.
Õnn püksi!
Sisseostud – 250
Võidud – 0
