Rulett

Esileht » Rulett

Õnnemängu rulett reeglid, õpetus, strateegia ja tasuta mäng

Rulett on üks populaarsemaid kasiinomänge ja seda igati õigustatult. Ruletti on tohutult lõbus nii ise mängida kui ka kõrvalt vaadata.

Ruleti reeglid ei ole üldse keerulised. Tegelikult saab mänguga algust teha veel enne, kui ruleti reeglid täielikult selged. Pead teadma vaid seda, kui palju millelegi panustades võita võid ja selles piisabki, arvutused teeb ju nagunii krupjee, kui mängid live-ruletti, või arvuti, kui sinu valikuks on online rulett.

Ruleti reeglid

Ruleti panusedKäime lühidalt üle, milliste reeglite järgi mäng käib. Põhimõte on üsna konkreetne – igas mänguvoorus laseb krupjee ruletilauale veerema kuulikese, mis ühel hetkel maandub ühes konkreetses pesas. Mängijad üritavad ära arvata, milline pesa see olema saab.

Iga pesa on tähistatud numbriga 0-36. Poolte numbrite pesa on värvitud punaseks, poolte oma aga mustaks. Erandiks on vaid null, mis ei lange kumbagi kategooriasse, kuna selle taust on roheline.

Kusjuures just null on see, mille järgi teha vahet, kas laual mängitakse Ameerika ruletti või Euroopa ruletti. Euroopa rulett käib ühe nulliga, Ameerika rulett aga ühe nulli ning ühe topeltnulliga. Ameerika rulett annab seega kasiinole veidike suurema eelise.

Mõistagi panevad ruleti reeglid paika ka selle, kui palju sa võita võid. Mida spetsiifilisem panus, seda suurem on võit. Maksimaalse võidu annab ennustus, mis arvab ära õige numbri. Näiteks kui panustad 1 euro numbrile 25 ja see tulebki, saad 1 euro asemel tagasi 36. Võid ise arvutada, kui suuri võite võib sel viisil teenida, kui teha märkimisväärselt suuremaid panuseid.

Maapealses kasiinos on miinimumpanused veidike suuremad, online kasiinod annavad sulle panustamisel vabamad käed. Kui lihast ja luust krupjee olemasolu on sulle oluline, aga päris kasiinosse minna ei taha või pole võimalik, ava netikasiinos live-rulett. Usu, see annab hoopis teise emotsiooni.

Kuidas mängida ruletti?

Enne igat mänguvooru tulebki sul välja valida, kas soovid panustada konkreetsele numbrile või tahad teha veidi ebakonkreetsema ennustuse, näiteks pakkuda, kas kuulike ruletilaual maandub paaris, paaritu, punase või musta numbri peale. Panustada saab mõnda aega isegi siis, kui ratas juba keerleb. Krupjee annab märku, kui panuseid enam teha ei saa.

Kui tunned, et õnn on täna sinu poolel, võid panustada nullile. Aga erinevaid panuseid on üllatavalt palju. Nii on valikus veel reapanus, veerupanus, nurgapanus jpm. Ära muretse, kõiki detaile sa pähe õppima ei pea. Ruleti puhul on palju kinni tunnetuses. Katseta erinevaid variante ja lihtsalt lõbutse, selleks rulett loodigi. Live-rulett võimaldab sul ka krupjeega suhelda. Kui sul on talle mõni täpsustav küsimus, trüki sõnum ja ta vastab sulle.

Parimad online kasiinod ruleti mängimiseks

Millised on parimad ruleti strateegiad?

Ruleti strateegiad on nagu üks suur Sinilinnu jaht. Paljud on üritanud seda õiget tabada, aga kui õnnestunult, seda teavad vaid „strateegid“ ise. Võid ju võtta märkmiku, numbrid üles tähendada ja üritada leida sealt mingit mustrit. Aga kuivõrd rulett sinu välja töötatud strateegiale allub, pead ise järele proovima.

Mõned ruleti strateegiad on siiski laiemat tuntust kogunud. Näiteks Martingale’i süsteemi puhul tuleb panustamisel piirduda punase-musta või paaris-paarituga. Kui panus kaotab, tuleb see järgmises ringis duubeldada. Kui jälle kaotab, siis uuesti. Seda seni, kuni panus võidab. Võidu järel lähed tagasi esimese panuse suuruse juurde.

Pea siiski meeles, et kuigi matemaatiliselt on ruleti strateegiad toetatud igasugu keeruliste arvutuste ja tõenäosustega, ei pruugi sinu rahakott nende katsetamisele liiga pikalt vastu pidada. Kuidas mängida ruletti nii, et see sulle ka naudingut pakuks, pead ise järele proovima.

Tasuta rulett

Mängi tasuta mängutootja Netent Euroopa ruletti.

Mängi ruletti pärisrahaga
5.0 hinnang
Boonus:
200 tasuta pärisraha spinni
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
5.0 hinnang
Boonus:
100% kuni €200
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
4.8 hinnang
Boonus:
Igapäevased tasuta spinnid
5.0 hinnang
Boonus:
100% kuni €100
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
Uued kasiinod
5.0 hinnang
Epicbet: €300 pärisraha boonus
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub