Firespin
4.5

Firespin

Firespin: 100% kuni €100 boonus
Esileht » Firespin

Firespin on 2023. aastal alustanud veebikasiino, mis lubab oma mängijatele lihtsat juurdepääsu mängudele, kiireid makselahendusi ja kliendituge ning häid pakkumisi. Firespini näol on tegemist kaasaegse kontovaba kasiinoga, mille punase rüü taga peidavad end erinevad sloti- ja live-kasiino mängud.

Boonus:
100% kuni €100
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Mängude valik

Sloti- ja live-kasiinomängudele pühendunud kasiinost leidub mänge enam kui 50 erinevalt mängutootjalt. Kõige tuntumatest võib välja tuua näiteks Pragmatic Play, Play’n Go, NetEnt ja Relax Gaming, kuid lõplik nimekiri on kordades pikem.

Veelgi pikem on aga mängude enda nimekiri, sest valik küündib hinnanguliselt paari tuhandeni. Hea uudis on aga see, et oma lemmikuid saab otsida kas otsingumootori abiga või kui kindlat mängu pole välja valitud, võib alati minna uudistama kasiino loodud kategooriatesse – just sealt leiab üles nii kõige uuemad kui ka populaarsemad mängud.

Live-kasiino mängud on saanud täiesti oma sektsiooni ning sealt leiab üles lauamängud, ruleti, baccarati, blackjacki ja mängusaated.

Firespin mängude valik

Konto ja maksed

Kontovaba kasiino on kiire lahendus, et pikkasid registreerimisvorme täitmata kohe mängima asuda. Firespin just selline kasiino ongi, sest uuele mängijale luuakse konto automaatselt esimese sissemakse tegemisel.

Kasiinos vahendab makseid Brite, läbi mille saab sisse- ja väljamakseid teha nii Swedbankist, SEB-st, Luminorist, Coop Pangast kui ka LHV-st. Sissemakse tegemisel on minimaalne summa kõigest 1 € ning väljamakse miinimum on 20 €.

Sissemakse tegemine Firespin kasiinos

Boonused ja lojaalsusprogramm

Firespin on koondanud oma kampaaniad ühele lehele, kust praeguse seisuga vaatavad vastu kolm pakkumist. Uusi mängijaid huvitab tõenäoliselt enim tervitusboonus, milleks on 100% boonust kuni 100 €.

Boonuse saamiseks tuleb teha vähemalt 25 € suurune sissemakse ning boonuse vabastamiseks tuleb 25x läbi mängida nii boonus kui ka sissemakstud summa.

Lisaks tervitusboonusele on Firespinis kaks Drops & Wins kampaaniat, millest üks on suunatud live-kasiinole ja teine kasiinole. Iganädalasi turniire mängides on võimalik osa saada suurtest igakuistest auhinnafondidest ja erinevatest auhindadest.

Firespin kasiino boonus

Klienditugi

Küsimuste, murede ja probleemide korral on esimeseks päästerõngaks KKK sektsioon. Kui sealt rahuldavat vastus ei leia või on soov inimesega rääkida, saab Firespini poole pöörduda kas e-posti või vestlusakna kaudu. Vestlusaknas küll puudub eestikeelne tugi, seega seal tuleb hakkama saada inglise keelega.

Boonus:
100% kuni €100
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
5.0
Turvalisus ja läbipaistvus
5.0
Kasiinomängude valik
4.0
Boonused ja pakkumised
4.0
Klienditugi
4.5 Üldine hinnang
Populaarsed Eesti kasiinod
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid
5.0 hinnang
Betsafe: 100 tasuta spinni või €100 tasuta panus
4.8 hinnang
ProntoBet: 200% kuni €1000 boonus + cashback