Tasuta spinnid

Esileht » Tasuta spinnid
Esimese vähemalt €20 sissemaksega antakse kaasa 200 tasuta spinni, mille saad kätte 10 päeva jooksul.
Peale esimest sissemakset saad 200 tasuta spinni. Teise sissemakse järel ootab veel 150 tasuta spinni.
Peale esimest sissemakset saad 200 tasuta spinni, mille võidud saad kontole pärisrahas.
Esimese nelja sissemaksega kokku 250 tasuta spinni.
Konto avamisel koheselt 25 tasuta spinni mängus Fishin' Pots of Gold. Sissemakset pole vaja teha.
Paf
Esimese €10 sissemakse tegemisel 100 tasuta spinni mängus Book of Dead.
Esimesel neljal sissemaksel kokku kuni 300 tasuta spinni.
Saa iga päev sissemakse tegemise eest kuni 70 tasuta spinni.
Esimesel sissemaksel 50 tasuta spinni mängus Tome of Madness.
Esimesel vähemalt €10 sissemaksel 20 tasuta spinni mängus Starburst.
Peale esimese sissemakse tegemist saad järgmisel päeval 100 tasuta spinni mängus Mega Fortune Dreams.
  • Kui midagi pakutakse tasuta, siis tekitab see kohe teistmoodi tunde. Mängijad, kes slotte keerutavad ja live kasiinos aega veedavad, ei ütle kunagi ära väikesest boonuspreemiast. Järgnevalt aga vaatame, kas tasuta spinnid ehk tasuta keerutused on ikka päris tasuta ja mida need endast täpsemalt kujutavad.

Tasuta spinnid uutele mängijatele

Tasuta spinnid on Eesti kasiinodes väga tavaline nähtus. Pole mingi juhus, kui saad neid esimese sissemakse eest uues mängukohas. Tasuta spinnid võivad olla lisaks boonusele või eraldiseisvana. Tihti on tasuta spinnid uue mängija boonuse osaks, seega tasub väga tähelepanelikult tutvuda pakkumise tingimustega.

Eesti kasiinodes on uueks trendiks see, et tasuta spinnidega võidud saad kontole pärisrahas, ilma et peaksid võidusummat veel eraldi läbi mängima hakkama. See pole aga alati nii ja seetõttu ongi oluline reeglid omale selgeks teha enne, kui võtad pakkumise vastu. 

Muus osas on tasuta spinnid ideaalne võimalus proovida mõnda populaarset slotimängu ilma oma rahaga riskimata. Saad õnne proovida nii, et oma rahaga ei riski ja hea mulje mõnest populaarsest slotist. Hea õnne korral võivad tasuta spinnidest saadud võidud viia Sind isegi päris kopsakate pärisraha võitudeni. 

Eestis on enamikes kasiinodes tasuta spinnidel üldjuhul üsna madalad või olematud läbimängimise tingimused. Hea näide on Paf, mis pakub lausa ilma sissemakseta tasuta spinne ja võidud saad kõik omale jätta! Täielikult riskivabasid keerutusi mitte kasutada oleks lausa rumalus.

Sissemakseta tasuta spinnid

Eestis on üsna mitu internetikasiinot, mis pakuvad mängijatele ilma sissemakseta tasuta keerutusi. Nagu nimigi ütleb, on ilma sissemakseta boonuste suurim pluss see, et sa ei pea oma raha mängu panema. 

Alles alustava mängija jaoks annab see suurepärase võimaluse mängukohaga tutvumiseks ja mängude proovimiseks ilma omapoolset investeeringut tegemata. Ilma sissemakseta tasuta spinnide miinuseks on tavaliselt keskmisest suuremad läbimängimise tingimused võitudele.

Kas tasuta spinnid on väärtuslikud?

Tasuta spinnid on konkurentsitult kõige populaarsem kasiinoboonuste liik. Mängukorraldajal on neid lihtne anda ning nad saavad reguleerida kui väärtuslikke spinne mängijatele kinkida.

Mõne tasuta spinnide pakkumise väärtus keerutuse kohta võib olla väga madal (nt. 10 senti), kuid osade pakkumiste puhul küündib ühe priispinni väärtus lausa mitmetesse eurodesse.

Veel üks suur pluss tasuta spinnide puhul on see, et neist on väga lihtne aru saada. Piisab sellest kui aktiveerid oma kontol vastava pakkumise või teed nõutud summa ulatuses sissemakse ja preemia ongi lubatud slotimängus koheselt kättesaadav.

Kokkuvõtteks

Tasuta keerutused on Eesti online kasiinodes ülekaalukalt kõige populaarsem boonus. Erinevates mänguportaalides leiab tasuta spinnide pakkumisi pea iga nädal.

Mängija jaoks on oluline tutvuda iga konkreetse pakkumise reeglite ja tingimustega ning teha endale selgeks, mida on tasuta spinnide saamiseks täpselt vaja teha ning kas ja millised on vastava free spins pakkumise läbimängimise tingimused.

Oluline faktor on ka tasuta spinnide väärtus. Suures enamikus on iga tasuta spinni väärtus üldjuhul 10 – 50 senti, kuid aeg-ajalt leiab ka pakkumisi, kus iga tasuta keerutuse väärtus võib olla näiteks vahemikus 1 – 5 eurot.