Mänguautomaadid

Esileht » Mänguautomaadid

Mänguautomaadid ehk kasiino slotimängud

Kõige lihtsam viis kasiinos lõbutseda on kahtlemata võtta ette slotimängud. Mängimine ei nõua mingit pingutust, kuid et mängude valik on lai, siis ei hakka ka kunagi igav.

Slotid on teisisõnu mänguautomaadid, kus „keerleb“ teatud hulk rullikuid, mille peal on erinevad sümbolid, mis jäävad pärast keerlemist pidama. Eesmärk on tabada olukorda, kus võimalikult palju sarnaseid sümboleid paikneks kõrvuti ja järjestikuselt.

Selliseid reegleid, millele alluks absoluutselt kõik kasiino mänguautomaadid, välja tuua ei saagi, sest iga mänguautomaat annab võite veidi erinevalt. Mõnel juhul piisab, kui kõrvuti satuvad kaks sümbolit, mõnel juhul peab neid järjest olema aga kuus. Üldiselt mida rohkem, seda parem.

Millised slotimängud on parimad?

Vahet pole, kas võtad ette maapealse kasiino mänguautomaadid või slotimängud internetis, ei peagi sa kohe reeglitesse üleliia süvenema.

Alustuseks veendu, et panus, millega mängima hakkad, sobib sulle. Internetis saad kätt harjutada ka mängurahaga, sest seal on saadaval tasuta kasiinomängud. Tee soojenduseks mõned ringid tasuta ning vaata üle, milles mängupõhimõte seisneb. Lisaks tavalistele kombinatsioonidele sisaldavad slotimängud reeglina ka kõiksugu boonusringe ja tasuta keerutusi. Tavaliselt just nendega lõbusaks lähebki!

Kui tahad väga täpselt teada, milline kombinatsioon vallandab tasuta keerutused ja milline boonuse, peaksid enne mängima asumist reeglitesse veidi enam süvenema. Ava internetikasiinos sulle sobiv mänguautomaat ning pane tähele, mida ekraanil enne mängu avanemist kuvatakse – reeglid ongi seal olemas.

Suurima slotimängude valikuga kasiinod

Slotimängude RTP

Reeglitest leiad üles info ka selle kohta, kui suur on konkreetse slotimängu tagasimakse protsent ehk RTP. Sloti RTP on numbriline suurus, mis näitab ära, kui palju mänguautomaat iga sisse pandud euro kohta tagasi annab. Tegemist on keskmise numbriga, millest sina mängijana lähtuma ei peaks, sest kuna slotid sisaldavad alati juhuslikkust, peab tagasimakse protsent paika ainult pikas perspektiivis, mitte iga mängusessiooni kohta.

Loogika ütleb, et kui kõik kasiino mänguautomaadid on tähistatud konkreetse RTP abil, siis kas poleks kohe mõistlikum valida mänguautomaat, millel on vastav number kõrgeim? Aga siin on üks konks. Mida kõrgem RTP, seda väiksemaid summasid keskmiselt võidetakse. Kui tagasimakse protsent on märksa madalam, annab see mänguautomaat keskmiselt veidi suuremaid võite.

Nii ongi igaühel võimalik leida oma. Kes tahab pigem tihedamini võita, ega pelga ära väikseid võite, valigu suurem RTP. Kellel pole selle vastu midagi, et võite tuleb harvem, kuid need on korraga suuremad, valigu väiksem tagasimakse protsent. See paigas, võivadki mängud pärisrahaga alata!

Mis on jackpot slotid?

Küllap oled kuulnud kaasmaalastest, kellele on slotid sisse toonud sadu tuhandeid eurosid ja isegi miljoneid. Miljoneid võivad välja anda sellised kasiino mängud, mille täpsem nimetus on jackpot slotid. Sellistes slottides on peavõit progresseeruv ning suureneb seda rohkem, mida rohkem mängu mängitakse, sest igast panusest liigub killuke jackpot sloti peaauhinnafondi. Peavõit langeb ühe õnneliku saagiks täiesti juhuslikult ega pruugi sõltuda isegi panuse suurusest. Ajalugu teab juhtumeid, kus vaid 25-sendiline panus on mängijale toonud Paf kasiinos 8-kohalise summa suuruse võidu.

2021. aasta suvel võitis üks Eesti mängija Optibet kasiinos lausa 7,2 miljoni suuruse Mega Moolah jackpoti. Vaid paar kuud enne seda sai üks Soomes resideeruv eestlane samas mängus 6,5 miljoni suuruse jackpoti.

Boonus:
€500 eest boonuseid
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
5.0 hinnang
5.0

Nagu juba öeldud, on mänguautomaadid internetis saadaval sellises suures valikus, et lööb silme eest kirjuks. Ometi on päris kindel, et erinevaid mänge proovides tekivad varem või hiljem oma lemmikud.

Slotimängud on mängutootjate poolt tehtud nii atraktiivseks, et isegi pelgalt keerutusnupu vajutamine võib olla tõeline seiklus. Esmalt katseta ära meelepärased tasuta kasiinomängud ja seejärel proovi ära mängud pärisrahaga. Mõõdukalt, mõistlikult ning nii, et lõbus oleks.

Uued kasiinod
5.0 hinnang
Epicbet: €300 pärisraha boonus
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub