Optibet
5.0

Optibet

Optibet: €500 tervitusboonus + riskivabad panused
Esileht » Optibet

Rohkete boonuste ja kampaaniatega Optibet on auhinnatud netikasiino, mis pakub oma mängijatele usutavasti suurimat mängude valikut Eestis ning ei jäta tegevuseta ka ühtegi spordiennustuse või pokkeri fänni.

Boonus:
€500 eest boonuseid
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Mängude valik

Kui me ütleme, et Optibeti mängude valik on hiiglaslik, siis nii see ka on. Kasiinos on saadaval üle 2500 mängu, kuhu alla kuuluvad kõik slotid, ruletid, lauamängud ja paljud teised huvitavad eksemplarid. Puudu pole ka live-kasiino mängudest – pokker, baccarat, rulett, blackjack ja telesaadetest inspiratsiooni saanud mängud on esindatud ning olemas on ka eraldi pokkerituba.

Nii pikk mängude nimekiri eeldab ka paljusid tootjaid ning neid on tõesti Optibetis palju. Ligi viiekümne tootja seas tulevad välja paljud tuntud nimed, nagu on näiteks NetEnt, Pragmatic Play, Quickspin, Novomatic, Play’n Go jne.

Spordiennustus

Suurele mängude arvule vaatamata on palju rõhku pandud ühtlasi ka spordiennustusele. Kõik spordialad on vasakul menüüs esile tõstetud ja erinevate riikide, liigade ja mängude leidmine on küllaltki lihtne protsess. Lisaks saab panuseid teha reaalajas ja sisse logides pääseb ligi ka otseülekannete vaatamisele.

Lehekülje ülemisel ribal paikneb spordiennustuse kõrval veel selline tegelane nagu “virtuaalne sport”, kus saab samuti panustada. Kontseptsioon on küll natuke teistsugune, aga kindlasti väärt uudistamist ja proovimist.

Konto ja maksed

Optibeti kasutajaks saamine on lihtne ja nõuab alguses vaid paari sammu läbitegemist. E-posti ja parooli sisestamisel suunab leht edasi isikuandmete täitmise juurde, kus saab valida kas klassikalise vormi, Mobiil-ID või Smart-ID vahel.

Kui konto loomine on üsna tavapärane, siis seda on ka kõik maksetega seonduv. Valitud makseviis määrab konkreetse minimaalse sisse- ja väljamakse, kuid väikseim võimalik sissemakse on 5 ning väljamakse 10 €. Valitud meetod määrab samamoodi ära ka väljamakse kiiruse, aga igal juhul toimub see paari minuti ja kuni kolme päeva jooksul.

Meelepärase variandi saab endale välja valida päris mitme meetodi seast, olgu selleks siis näiteks Eesti pankade pangalink, krediitkaart, deebetkaart või hoopis mõni e-rahakott.

Optibet kasiino veebileht

Boonused ja lojaalsusprogramm

Optibet pakub boonuseid kasiinos, spordiennustuses ja ka pokkeris.

  • Kasiino tervituspaketi esimese sissemakse boonus on 100% kuni 100 €, teine 50% kuni 200 € ning kolmas 50% kuni 200 €.
  • Lisaks on ka spordiennustuse pakkumine, kus uued mängijad saavad 175 euro eest sooduspanuseid.
  • Tervitusboonus on olemas ka pokkerimängijatele, kes saavad kahe etapina kokku 200% kuni 2000 € suuruse boonuse.

Läheb juba silme eest kirjuks? Pole hullu, kampaaniaid on veelgi. Lehe üleval paremas nurgas asuv kingikarbikese ikoon peidab enda taga kõiki käimasolevaid pakkumisi, mis aja möödudes muutuvad, kuid mida on pidevalt vähemalt paarikümne ringis.

Klienditugi

Küsimärgi ikooni alla on kasiino kokku pannud korraliku koguse vastuseid võimalikele küsimustele, aga kui otsitavat vastust sealt leida pole võimalik, saab Optibetiga kontakteeruda nii e-posti, telefoni, kontaktivormi kui ka vestlusakna kaudu. Klienditugi töötab iga päev kell 09.00 kuni 22.00.

Boonus:
€500 eest boonuseid
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
5.0
Turvalisus ja läbipaistvus
5.0
Kasiinomängude valik
5.0
Boonused ja pakkumised
5.0
Klienditugi
5.0 Üldine hinnang
Populaarsed Eesti kasiinod
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid