Online pokker

Esileht » Online pokker

Online pokkeri ülevaade Eestis

Kui paljude kasiinomängude puhul on suur roll õnnel ja mängija istub sõidu nautimiseks justkui tagaistmel, siis online pokker võimaldab sul mängu kulus palju rohkem kaasa rääkida.

Kas pokker on hasartmäng, strateegiamäng, õnnemäng või sport, selle üle on vaieldud aastaid. Aga selle üle saabki  vaielda pigem inimene, kelle jaoks pokker täiesti võõras on. Kui mänguga vähegi kursis oled, siis tead, et see on ülistrateegiline ja psühholoogiline, pakkudes palju adrenaliini ja lusti ja mis seal salata – ka võimalust raha võita.

Netipokker on alguseks hea

Kui sa pole veel üleliia vilunud, ava mõni pokkerituba ja tee pokkeriga algust just internetis, sest nii on kõige parem õppida. Mäng on kiirem ja liigutused antakse sulle ette, ise ei pea reeglite üle nuputama.

Pokkeril on palju erinevaid variatsioone, kuid maailma kõige levinum pokker on Texas Hold’em. Teisele kohale võib julgelt paigutada Omaha. Kui need reeglid endale selgeks teed, saad alati mängus kaasa lüüa.

Texas Hold’em erineb Omaha pokkerist selle poolest, et mängus osalemiseks saab mängija kätte kaks kaarti. Omaha puhul on mängija käes olevaid taskukaarte neli. Aga pane tähele, et ka Omaha puhul mängivad aktiivselt kaasa vaid kuni kaks käes olevatest lehtedest. Laua keskele asetatavate kaartide puhul pole vahet, kas käib Texas Hold’em või Omaha – sinna jagatakse kuni viis kaarti ja need on kombinatsioonide tabamiseks kõigile osalejatele ühised.

Parimad online pokkeritoad Eestis
5.0 hinnang
Boonus:
€25 kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
5.0 hinnang
Boonus:
€500 eest boonuseid
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
5.0 hinnang
Boonus:
100% kuni €200
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
5.0 hinnang
Boonus:
100 tasuta spinni
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
5.0 hinnang
Boonus:
300% kuni €30 boonus
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
5.0 hinnang
Boonus:
€100 boonus + 100 tasuta spinni
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Kuidas nõksud käppa saab?

Nagu öeldud, on pokker strateegiamäng. Sa ei saa lähtuda ainult nendest kaartidest, mis sul käes on. Sul tuleb veel jälgida kaasmängijaid ning nende mängustiili, oma positsiooni lauas ja konkurentide käike, mis sinu mängukorrale eelnesid. Algul tundub, et see kõik on väga keeruline, aga just sellepärast ongi netipokker õppimiseks mugavaim valik, et saad lihtsa vaevaga ja väga soodsalt kätt harjutada.

Üsna palju sõltub tegelikult ka sellest, millisel tasemel pokker käib. Mida rohkem raha mängu pannakse, seda oskuslikumad on vastased ning võitmine seda keerulisem.

Õnneks pakub online pokker väga palju tasuta turniire (nn freeroll). Freeroll on sinu võimalus ilma sentigi kaotamata suurel netiturniiril osaleda ja kui hästi läheb, siis isegi raha võita. Lisaks rahale võib freeroll sulle tuua ka tasuta pääsmeid mõnele tasulisele turniirile. Nii et alustada tasub sealt.

Kuid ole ka hoiatatud, et freeroll meelitab alati kohale ka teatud hulga niisama lahmijaid – selliseid vastaseid on keerulisem psühholoogiliselt üle mängida ja nende võitmine sõltub juba pigem kaardiõnnest.

Turniiripokker on väga populaarne

Lisaks mängu variatsioonile on sobiv pokkerituba võimalik valida ka selle põhjal, kui palju vastaseid sul on. Kõige vähem vastaseid on sul heads upis – see on pokkerimängijate duell, vastas on vaid üks mängija.

Eesti online pokkeritoad

Kui valid SNG ehk ühelauaturniiri, on sul vastas ühe laua jagu mängijaid, enamasti kaheksa, sina ise oled üheksas. Mitmelauaturniir on klassikaline turniiripokker, kus mäng käib korraga mitmes lauas, kuid mängijate välja pudenes jääb laudu üha vähemaks. Võitjaks osutub see, kes viimasena mängu jääb.

5.0 hinnang
Boonus:
€500 eest boonuseid
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
5.0 hinnang
Boonus:
€25 kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Turniiripokkeri puhul on mängus osalemisel üks konkreetne hind, mille tasuvad kõik osalejad. Vastu saadakse mängužetoonid ja kui need otsa saavad, on mängija turniirilt välja kukkunud. Osalustasust moodustub auhinnafond, mis jaguneb lõppjärjestuses parimate vahel. Aga turniiripokker on vaid üks viis raha võita. Teine võimalus on mängida cash pokkerit. Seal ei ole piirangut, kui palju osalemine maksab. Mänguks kasutatakse päris rahalise väärtusega žetoone ja kui need otsa saavad, võid neid kohe juurde osta.

Eesti pokker on tänapäeval suuresti internetis. Netipokker on paljudele lausa elatusallikaks. Aga leidub ka mängijaid, kes naudivad maapealses kasiinos live pokkeri mängimist. Live pokkeris korraldab Eesti turniiripokkeri föderatsioon suisa Eesti meistrivõistlusi, kus osaleb igal aastal sadu mängijaid.

Ka netipokker võib tuua tiitli

ETPF logoKui live pokker pole siiski sinu teema, ei tähenda see seda, et sa ei saa Eesti meistrivõistlustel osaleda. Eesti turniiripokkeri Föderatsioon korraldab iga-aastaselt ka netipokkeri meistrivõistlusi. Nii et ava OlyBet pokker, Paf pokker, Unibet pokker, Optibet pokker või mõni teine sulle meeldiv pokkerituba ja uuri asja lähemalt. Üldjuhul on kõik Eesti pokkeri mängutoad Eesti turniiripokkeri Föderatsiooni liikmed, nii et kvalifitseeruda saad neist kõigi kaudu.

Aga alati ei peagi tiitleid jahtima. Mängi sellisel tasemel, kus end mugavalt tunned ja vähemalt algul keskendu raha võitmise asemel hoopis mängu ilule. Kui oskad mängu nautida ning oled selgeks saanud ka strateegia, ei jää ka rahalised võidud tulemata.

Uued kasiinod
5.0 hinnang
Epicbet: €300 pärisraha boonus
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub