Betsafe
5.0

Betsafe

Betsafe: 100 tasuta spinni või €100 tasuta panus
Esileht » Betsafe

Tumedates värvides Betsafe kasiino veebileht peidab endas mitmekesist sisu, uudistama kutsuvaid boonuseid ning uskumatult väikest minimaalset sissemakset.

Teatavasti tegutses Betsafe Eestis varasemalt Triobet brändi alt, olles üheks peamiseks Eesti netikasiinode teerajajaks. Olles tegutsenud juba pikka aega, on populaarsus saavutatud ja sealt minnakse aina edasi.

Boonus:
100 tasuta spinni
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Mängude valik

Kõige rohkem leidub mängude kategoorias slotte, mida on kokku üle 1600. Lisaks on olemas ka valik live-kasiino mänge, videopokker ning lauamängud, mida kõiki saab kas nime, tootja või kategooria järgi otsida. Samuti on olemas korralik pokkeri mängimise võimalus, milleks tuleks tarkvara endale arvutisse tõmmata, aga samas on võimalik koheselt mängu alustada ka veebis.

Betsafe’i kasiinos on enamik mänge järgnevate mänguloojate toodang: NetEnt, Novomatic, Play’n Go või EGT. See aga ei tähenda, et muid nimesid sealt ei leiaks – leiab küll.

Esindatud on veel GamesInc, Firefly, Pragmatic Play, Yggdrasil, iSoftBet, RedTiger, Evolution ja paljud teised tuntud nimed, kellel küll esimestega võrreldes nii palju valikut välja pole pandud, kuid midagi ikka leiab.

Spordiennustus

Betsafe pakub korralikku spordiennustuste tegemise võimalust ja on sinna juurde lisanud isegi Livebeti. See tähendab, et panuseid on võimalik teha mängu toimumise ajal ja vajab kohati kiiremat mõtlemist, kui tavaline spordiennustus.

Kui selline väljakutse tundub veel liiga hirmus, on ikka olemas variant minna klassikalist teed pidi ja panustada erinevatele spordialadele, liigadele ja meelelahutussündmustele tavapärasel viisil.

Konto ja maksed

Betsafe ei ole kontovaba kasiino ja sinna kasutajaks registreerumine võtab natuke aega. Vormi täites on vaja sisestada peale nime ja aadressi ka mõned teised kontakt- ning isikuandmed, samuti on mingi aja möödudes vajalik saata neile oma isikut tõendava dokumendi koopia.

Peale neid samme aga saabki juba esimese sissemakse tegemise juurde liikuda. Kusjuures minimaalne sissemakse on kõigest 0,1 € ning minimaalne väljamakse 10 €.

Maksemeetoditest saab valida pangalinkide, e-rahakottide ja krediitkaardi vahel, kuid pea kõik need erinevad üksteisest millegi poolest. Valitud viisist sõltuvalt võib näiteks väljamakseks kuluv aeg erineda ja ka minimaalsed summad kohati varieeruvad.

Betsafe veebileht

Boonused ja lojaalsusprogramm

Betsafe pakub arvatavasti ühte parimat tervituspakkumist, mida kasiinodes kohata võib. Selleks on 100% sissemakse boonus summas kuni 500 € ning 10 € boonusraha live-kasiinos mängimiseks.

Spordiennustuse sõbrad saavad alternatiivina kasiino boonustele valida 100% kuni 200 € spordiboonuse.

Samuti on olemas midagi pokkerimängijatele, kuna neile antakse 100% sissemakse boonus kuni 2000 € väärtuses ja lisaks 10 euro eest turniiripileteid.

Kuna pakkumised on eraldi sektsiooni all välja toodud, tasub sinna vahel ka teisi kampaaniaid uudistama minna. Nii kasiinos, pokkeris kui ka spordiennustuses ikka pidevalt uusi diile leidub, aga tasub olla kiire, sest lõpmatuseni need ei kesta.

Klienditugi

Probleemide tekkimise korral saab abi küsida nii live chati, meili kui ka telefoni teel ning tugi on saadaval eesti ja inglise keeles. Nii eesti- kui ka ingliskeelne klienditugi on avatud argipäeviti 10.00-23.00 ning nädalavahetusel 12.00-21.00.

Esmalt aga tasub piiluda Betsafe klienditoe korduma kippuvate küsimuste lehele, kus on paljud vastused juba olemas.

Boonus:
100 tasuta spinni
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
5.0
Turvalisus ja läbipaistvus
5.0
Kasiinomängude valik
5.0
Boonused ja pakkumised
5.0
Klienditugi
5.0 Üldine hinnang
Uued kasiinod
5.0 hinnang
Epicbet: €300 pärisraha boonus
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub