Coolbet
5.0

Coolbet

Coolbet: Konto avamisel 25 tasuta spinni + kuni 300% boonus
Esileht » Coolbet

Coolbet on palju võimalusi, kampaaniaid, mänge ja spordialasid pakkuv hasartmängude ja spordiennustuse portaal. Suurepärane kasiino, mis paneb silma särama. Mitme auhinna võitjana on lootust, et juba niigi head pakkumised lähevad veelgi paremaks ja mänge tuleb aina juurde.

Boonus:
300% kuni €30 boonus
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Mängude valik

Mängude valik Coolbetis on suur, neid on seal tuhandeid. Esindatud on ka kõik tuntumad mängutootjad, nagu NetEnt, Play’n Go, Yggdrasil, Microgaming ja paljud teised.

Kõik tootjad on leheküljel välja toodud ja nende kaudu saab mänge filtreerida, kui see vajalikuks peaks osutuma. Samamoodi saab valikut kitsendada ka teiste näitajate põhjal. Kasiinos on nii slotid, live-kasiino, videopokker kui ka lauamängud korralikesse kategooriatesse paigutatud ning mängijale loogiliselt nähtavale tõstetud.

Spordiennustus

Lisaks mängudele on Coolbet kasiino tuntud oma hea spordiennustuse platvormi poolest, pakkudes Eestis ilmselt parimaid koefitsiente. Portaalis on reaalajas nähtavad näiteks ka teiste mängijate panused, mida on soovi korral võimalik ühe klõpsuga kopeerida.

Spordiennustuse valikutess on ligi 30 erinevat ala ja Livebeti abil saab panustada isegi reaalajas – Coolbeti spordiennustus pakub tõesti laia valikut ja on hea koht alustamiseks.

Konto ja maksed

Coolbet on kiirkasiino, mis tähendab, et liitumiseks saab end pangas sissemakset tehes autentida ning seejärel saabki juba tegudele asuda. Kui soovid kasutada mõnda muud sissemakse meetodit, siis on olemas ka võimalus täita tavapärane registreerimisvorm.

Enamik juhtudel on minimaalseks sissemakse summaks kõigest 2 €, aga see oleneb valitud makseviisist. Otsuse saab iga mängija mitme variandi vahel ise teha, kuna olemas on nii pangalingi, krediitkaardi, e-rahakottide kui ka Trustly võimalus.

Minimaalne väljamakse summa on 10 € ning nagu ikka, sõltub väljamakse kiirus konkreetsest maksemeetodist. E-rahakottidega toimub see loetud minutitega, aga muud viisid võivad aega võtta kuni 24 tundi.

Coolbet veebileht

Boonused ja kampaaniad

Konto avamisel saab uus mängija koheselt 25 tasuta spinni slotimängus Idol of Fortune. Peale esimest sissemakset saab boonuskoodi abil aktiveerida tervitusboonuse, milleks on 50 tasuta spinni ja 100% või 500% sissemakseboonus.

  • 100% sissemakse boonus summas kuni 150 € pluss 50 tasuta spinni kehtib juhul, kui kasutad sissemakse tegemisel boonuskoodi CME ja teed vähemalt 20-eurose sissemakse.
  • 300% sissemakse boonuse saamiseks tuleks sissemaksel kasutada boonuskoodi CME2 ja teha 10 € sissemakse, misjärel laekub kontole kokku 40 € boonusraha.

Ka muid kampaaniaid on Coolbetis pea igas kategoorias. Tasuta spinnid, kasiinorallid ja palju muud huvitavat meelitavad kindlasti mängijaid ikka ja jälle portaali külastama, sest pakkumisi tuleb pidevalt juurde.

Klienditugi

Coolbeti klienditugi on üsna rikkalik; neid saab kätte nii telefoni, e-posti kui ka vestlusakna kaudu ning samuti on valikus kaks keelt. Eestikeelne tugi on kättesaadav esmaspäevast reedeni kell 9.00-17.00 ja inglisekeelne tugi on avatud iga päev 9.00-6.00 ehk lausa 21 tundi ööpäevast. Puudu pole ka korduma kippuvate küsimuste sektsioon, kust lihtsamat abi leida võib.

Boonus:
300% kuni €30 boonus
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
5.0
Turvalisus ja läbipaistvus
5.0
Kasiinomängude valik
5.0
Boonused ja pakkumised
5.0
Klienditugi
5.0 Üldine hinnang
Populaarsed Eesti kasiinod
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid