Paf
5.0

Paf

Paf: €100 boonus + 100 tasuta spinni
Esileht » Paf

Rikkalikku valikut pakkuv ja juba ammu teada tuntud Paf kasiino on koht, kust leidub tõesti kõigile midagi.

Kasutajale mugav veebileht aitab kiiresti jõuda meelepäraste kategooriateni ning lisaks hoolitseb Paf selle eest, et inimesed mängiks vastutustundlikult ja oleks hasartmängudega seotud ohtude eest kaitstud.

Boonus:
€100 boonus + 100 tasuta spinni
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

 

Mängude valik

Pafi mängude valik on küllaldane ja lehelt on leitavad nii slotid, videopokkerid, lauamängud, live-kasiino, bingo, õnnemängud kui ka pokker. Erinevate kategooriate arvu vaadates võiks ju oletada, et järelikult igaühes neist on üsna vähe valikut – see aga ei vasta tõele.

Slottide arv kerkib isegi üle 1800, live-kasiinost ja lauamängudest leiab kummastki 40 ringis mänge, erinevaid bingosid on 6, videopokkereid 7 ning õnnemänge 30.

Lai valik on tulnud mitmete mängutootjate poolt, sest esindatud on näiteks NetEnt, Pragmatic Play, Novomatic, Paf Game Studio ja paljud teised tuntud nimed. Muideks, Paf Game Studio on Pafi enda mängustuudio, kust võib leida ka eestikeelseid slotte nagu “Pehmed ja Karvased” ning “Kreisiraadio”, mis kindlasti kutsuvad eestlasi katsetama.

Spordiennustus

Vasakul paiknev menüü peidab endas veel paari kategooriat – nendeks on spordiennustus, Fantasy Sports ja jackpot ennustused. Spordiennustus töötab nii nagu ikka ja valikus on suur hulk erinevaid alasid. Leht on loogiliselt üles ehitatud ja kõik live- ning varsti algavad mängud, sinu panused ja spordialad on kenasti kogu aeg silme ees.

Kui aga minna edasi jackpot ennustuse juurde, võib nimi panna päris kiiresti kukalt kratsima. Tegu on järjekordse viisiga spordile panustamiseks, kuid siinkohal tuleb teha ühel piletil ennustusi mitmetele spordimängude tulemustele ning mida rohkem täppi läheb, seda rohkem ka võidad.

Konto ja maksed

Pafi kontot registreerides on tunne, nagu teeks seda kontovabas kiirkasiinos. Liitumiseks tulebki end vaid Smart-ID või Mobiil-ID kaudu autentida ning sellega asi piirdubki. Igaks juhuks on jäetud alles ka klassikaline registreerimisvorm, kui kellelgi hirmsasti kirjutada meeldib.

Makseviisidest on esindatud kolm peamist varianti – Trustly pangalingid, krediitkaart ja e-rahakott. Sisse- ja väljamakse summa on kõikidel sama ja igati mõistlik, olles esimese puhul 5 ja teise puhul 10 €.

Väljamaksete aeg küll maksemeetodist sõltuvalt natuke erineb, kuid raha on võimalik kätte saada nii kahe minuti kui ka kahe päevaga, seega sellest lähtuvalt võib endale sobiva variandi valida.

Paf veebileht

Boonused ja lojaalsusprogramm

Peale konto loomist saad aktiveerida tervitusboonuse. Tervitusboonuse aktiveerimise korral saad peale esimest sissemakset 100% kuni €100 boonuse, millele lisandub 100 tasuta spinni mängus Book of Dead.

Võta Paf kasiinos tervitusboonus

Lisaks tervitusboonusele on jooksvaid kampaaniad lehel küll ja veel. Kuigi mingi perioodi tagant need tõenäoliselt muutuvad, saab siiski selles kindel olla, et kasiino ei pelga välja jagada näiteks reisipakette, mänguraha, tasuta spinne, pileteid ning isegi erinevate turniiride pakette, mille väärtus ulatub tuhandete eurodeni.

Samuti leidub iganädalasi või isegi igapäevaseid pakkumisi ning turniire, mille saab varakult endale kalendrisse kirja panna, et ükski võiduvõimalus olemata ei jääks.

Klienditugi

Pafi klienditugi on mängijatele olemas vestlusakna ja e-posti kaudu, kusjuures mõlemalt võib kiiret vastust oodata esmaspäevast reedeni 9.00-00.00 ning nädalavahetustel 10.00-18.00.

Boonus:
€100 boonus + 100 tasuta spinni
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
5.0
Turvalisus ja läbipaistvus
5.0
Kasiinomängude valik
5.0
Boonused ja pakkumised
5.0
Klienditugi
5.0 Üldine hinnang
Populaarsed Eesti kasiinod
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid