Chanz
5.0

Chanz

Chanz: Võta kuni €100 boonus + 300 tasuta spinni
Esileht » Chanz

Chanz kasiino on kaks ühes keskkond, mis pakub lisaks mängimisele võimalust lisada ka sõpru, tekitada oma sotsiaalne grupp ning valida endale isegi meelepärane avatar.

Sotsiaalse kasiino staatuse omandanud Chanz paistab teiste hulgast suuresti välja oma küllaldaste boonuste poolest, mille sarnaseid mujalt nii lihtsalt ei leia.

Boonus:
100% kuni €100
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Mängude valik

Olles tegutsenud juba mitmeid aastaid, on kasiino mängude valik korralikult kasvanud ning paarikümne mängutootja abil on neid sinna kogunenud nii palju, et igaüks leiab endale midagi sobivat.

Tootjate nimekirjast leiab tegijaid nagu NetEnt, Pragmatic Play, Paf Game Studio, Play’n Go, Playtech, Genesis, Evolution Gaming, IGT, Big Time Gaming ja Yggdrasil, kuid nemad ei ole ainukesed ning aja möödudes tuleb neid kindlasti sinna ka juurde.

Chanz on peamiselt slottidele keskendunud kasiino ja kõik eriteemalised slotid on mugavuse huvides eraldi kategooriatesse paigutatud. Nii ongi näiteks muinasjutu-hõngulised, muusika- ja filmiteemalised ning sportlikud slotid omasugustega kokku pandud. Aga siiski leiab lehelt lisaks slottidele ka laia valiku live-kasiino mänge, sest ei blackjack, baccarat ega rulett ei salli kõrvale jäämist.

Kuigi spordiennustust Chanz ei paku, on panuste tegemise võimalus sellest hoolimata olemas. Seda võimaldab Chanzpool funktsioon, mille abil saab kasutaja oma “poolid” luua ning seejärel ka sõbrad panustama ja võistlema kutsuda.

Konto ja maksed

Chanz on kaks ühes kasiino ka maksetest rääkides, sest olemas on nii Pay N Play kui ka traditsioonilisele kasiinole omane maksmise võimalus.

Lihtsamalt öeldes annab kasiino valiku, kas registreerud kontovabalt või lähed siiski tavapärase registreerimisvormi täitmise teed pidi.

Kontovabaks kasutuskogemuseks pole Pay N Play puhul vaja teha muud, kui panga kaudu sissemakset tehes end ära autentida ja saabki kohe mängima hakata. Kui selline uudne viis tundub aga mingil põhjusel ebausaldusväärne või on soov niisama aega raisata, jääb alati alles võimalus teha end kasutajaks läbi registreerimisvormi täitmise.

Valitud viisist ei olene aga väljamaksete kiirus, milleks on vaid üksikud sekundid. Minimaalselt kümneeurone väljamakse jõuab sinuni keskeltläbi seitsme sekundiga ja peale sellise kiiruse nägemist võib päris kiiresti tekkida tahtmine uuesti kasvõi ühe euro suurune sissemakse sooritada.

Chanz veebileht

Boonused ja lojaalsusprogramm

Nagu varasemalt mainitud, pakub Chanz enneolematuid boonuseid. Näiteks uutele tulijatele pakutakse 100 € tervitusboonust ja lisaks veel 300 tasuta spinni, mida erinevate boonuskoodidega lunastada saab.

Kuid lisaks tervituspaketile on kasiinost võimalik saada ka igapäevaselt tasuta keerutusi. Nende saamiseks tuleb leida näiteks lehelt erinevaid märke, täita ülesandeid, osaleda aardejahil ja korjata varakambri münte. Viise on palju erinevaid ja kampaaniad võivad kuude lõikes erineda, aga sellele vaatamata on sealsed boonused alati ennast väärt.

Punktide kogumine toimub ka lojaalsusprogrammis, kus pea iga tegevus, näiteks spinnide, panuste ja sissemaksete tegemine ning duellide pidamine, annab kasutajale punkte. Teatud arvu punktide täitumisel jõuad edasi järgmisele tasemele ning sind premeeritakse mõne auhinnaga. Ja nii iga kord.

Klienditugi

Klienditugi töötab nii, nagu üks eeskujulik klienditugi töötama peaks. See tähendab, et ööpäevaringne abi on olemas mugava vestlusakna kaudu ning samuti saab probleemi tekkimise korral kirjutada neile meilile, kust ei pea samuti vastust liiga kaua ootama.

Boonus:
100% kuni €100
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
5.0
Turvalisus ja läbipaistvus
5.0
Kasiinomängude valik
5.0
Boonused ja pakkumised
5.0
Klienditugi
5.0 Üldine hinnang
Populaarsed Eesti kasiinod
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid
5.0 hinnang
Betsafe: 100 tasuta spinni või €100 tasuta panus
4.8 hinnang
ProntoBet: 200% kuni €1000 boonus + cashback