Algab uus õpetlik pokkerisari OlyBeti Pokkerikool

Esileht » Algab uus õpetlik pokkerisari OlyBeti Pokkerikool

Oled mõelnud kas pocket kolmed on piisavalt head kaardid, et varajaselt positsioonilt avada? Või pole üldse õrna aimugi mis on pokkeris varajane positsioon? Sellele ja paljudele muudele küsimustele hakkame vastuseid saama Win TV kanali uues pokkerisarjas “OlyBeti Pokkerikool”.

OlyBeti Pokkerikool on uus “Double Grindi” formaadis sari, kus meie resident-grinderid Margus Vaher ja Kristjan Laas kutsuvad endaga pokkerit mängima kas endast vähem või või rohkem kogenud mängijaid. Koos käiakse üle pokkeri põhitõed, peamised terminid ning muud detailid, et ka vähemkogenud vaataja saaks endale selle mõnusa mängu selgeks. Õpituid teadmisi aga on võimalik juba rakendada saate jooksul, sest OlyBet korraldab vaatajatele kindlasti erinevaid freerolle ja turniire. Lisaks on chatis kaasa löömise eest võimalik võita ka turniiripileteid.

OlyBeti Pokkerikool saab avapaugu juba 24. veebruaril kell 19:00 Win TV Twitchi kanalil ning selle teemaks on stardikäed ja positsioonid. Esimeses saates tuleb Margusele külla tema vend Eugen, kes on vähemalt sama karismaatiline kui Margus ning on talle aastate jooksul õpetanud nii ninjaks olemist, häid kombeid, kui ka rahmeldama pokkerilauas nagu homset poleks.

Boonus:
€25 kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

 

Populaarsed Eesti kasiinod
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid
5.0 hinnang
Betsafe: 100 tasuta spinni või €100 tasuta panus
4.8 hinnang
ProntoBet: 200% kuni €1000 boonus + cashback