Aprilli Coolbet – Win TV Live’i võitis Mikko Iiskonmäki

Esileht » Aprilli Coolbet – Win TV Live’i võitis Mikko Iiskonmäki

Uus Win TV Live’i liiga algas võimsate rekorditega. Suurima sisseostude arvuga turniiril teenis läbi aegade suurima Win TV Live’i auhinnaraha Mikko Iiskonmäki. 

6. aprillil sai avapaugu Win TV Live’i pokkeriliiga uus hooaeg.  Liiga esimese turniiri toetaja oli Coolbet. Uude toimumispaika, Chesterfield Poker Club’i tuli kohale 102 unikaalset mängijat. Esmakordselt polnud lisasisseostude arvule ülempiiri ning seda võimalust kasutati usinasti. Kokku tehti üheksa mängutaseme jooksul koguni 176 sisseostu, mis on antud turniirisarja absoluutne rekord. Auhinnafondi kogunes 15 840 eurot, mis on samuti rekordiline. Varasem suurim auhinnafond pärines 2023. aasta oktoobri turniirilt, mil jagamisele läks 11 730 eurot. Rahaline preemia oli seekord ette nähtud 17 parimale.

Turniir oli algusest lõpuni tempokas, meeleolukas ja vaatemänguline. Ühtegi sellist mängijat, kes oleks ohjad juba varakult enda kätte haaranud ja turniiri võiduka lõpuni juhtinud, esile ei kerkinud. See tegi sündmuste jälgimise veelgi huvitavamaks, sest võimalus võita peauhind, 3700 eurot oli kõigil.

Mullimeheks jäi Hannes Praks

Rahakohtadele hakati lähenema veidi pärast kl 2 öösel. Hannes Praks oli see õnnetu, kes pidi lahkuma tühjade kätega. Minimaalse võidetava rahasumma 245 eurot teenisid endale Kaarel Võhandu, Robin Tiits ning ameeriklane Joseph Jackson. Kusjuures veel loetud hetked enne Kaarli 17. kohale potsatamist oli mees turniiri chipliider! Oma mängumärkidest jäi ta ilma teise ässa, Bahtijar Kulijevi vastu. Bahtijar on pokkerisõpradele tuttav juba aastate tagant, kuid pikalt pokkerist eemal olnud Bahtijari tõeline tagasitulek algas hiljuti lõppenud Eesti meistrivõistlustel pokkeris, kus tal õnnestus lausa kahel turniiril lõpetada kõrgel 2. kohal. Seekord jäi laeks 7. koht, mis tõi sisse 630 eurot.

Finaallauani jõuti tublisti pärast kl 3 öösel ja lisaks visadele meesmängijatele leidsime sealt eest ka ühe naismängija. Nimelt oli Katri Käsper tõeliselt hästi oma mängu leidnud ning andis vastastele kõva lahingu. Saavutatud 5. koha eest kuulus Katrile 1175 eurot.

4. koha mees Ivar Simmer ja 3. kohale platseerunud Lauri Lestal kukkusid välja samas jaotuses, mis tähendas, et heads-up’is ristasid piigid kaks Soome päritolu Eesti mängijat: Robert Relander ja Mikko Iiskonmäki.

Mikko tegi unistuse teoks

Mikko senine parim Win TV Live’i tulemus pärines möödunud aasta novembrist, kui ta lõpetas 2. kohal. Seetõttu oli motivatsioon sel korral kullale jõuda iseäranis suur. Heads up algas võrdlemisi võrdsest seisust, kuid oli kõike muud kui igav ja sündmustevaene. Nii Robert kui Mikko käisid üksteise võidu all-inis, ent teist kaasa meelitada ei õnnestunud. Paari suure jaotusega sai aga lõppjärjestus otsustatud – Mikko riisus koore ning andis teatepulga üle Robertile. Edaspidi on Roberti kord nautida parima tulemusena 2. kohta ning teha kõik, mis mehe võimuses, et seda järgmistel turniiridel parandada.

Kõik turniiril osalenud ning esikümnesse jõudnud teenisid ka liigatabelisse esimesed punktid. Tabel uuendatakse esimesel võimalusel ja pannakse üles liiga kodulehele. Sealt leiab ka infot nii järgmiste turniiride kui liiga auhindade kohta.

Turniirist valmis ka live-blogi, mis on järelloetav. Win TV Facebooki lehele ilmub ka Ardo Kaljuvee käe all valminud fotogalerii.

Turniiri lõppjärjestus:

 1. koht Mikko Iiskonmäki – 3700 €
 2. koht Robert Relander – 2800 €
 3. koht Lauri Lestal – 2120 €
 4. koht Ivar Simmer – 1590 €
 5. koht Katri Käsper – 1175 €
 6. koht Taivo Sillaste – 860 €
 7. koht Bahtijar Kulijev – 630 €
 8. koht Tanel Reisi –470 €
 9. koht Martin Piik – 365 €
 10. koht Indrek Reitalu – 300 €
 11. koht Olavi Paluviir – 300 €
 12. koht Viktor Oivin – 265 €
 13. koht Ismail Borgi – 265 €
 14. koht Vambola Lahesaar – 265 €
 15. koht Joseph Jackson – 245 €
 16. koht Robin Tiits – 245 €
 17. koht Kaarel Võhandu – 245 €

Pühapäeva õhtul kl 20 jätkub liiga Coolbeti pokkeritoas, kus mängitakse maha hooaja esimene online-etapp. Kui sa veel pole Coolbet’i kasutaja, liitu siin.

Järgmisel korral kohtume Chesterfield Poker Club’is juba 11. mail. Registreeruda saad läbi Optibet’i.

Populaarsed Eesti kasiinod
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid