Chat & Jackpot

Esileht » Chat & Jackpot

Win TV Chat & Jackpot-i kirjeldus.

Chat & Jackpot (CJ) on saade kus vaatajal on võimalik võita kümneid tuhandeid eurosid. Selleks pole muud vaja teha kui lihtsalt vaadata kuidas sloti ratas keerleb.

JACKPOT

Juhul kui tuleb suurim saadaolev jackpot, siis esimese 20 oma kohalolekust märku andja vahel jagatakse 25% võidusummast ning lisaks veel 25% suurima jackpoti võidust jagatakse nende vahel kes on täitnud päeva ülesande ja seeläbi on ülesanderattal.

ÜLESANDERATAS

Milline on käesoleva päeva ülesanne saab vaadata SIIT või siis Win TV Facebooki lehelt või lihtsalt liituda meilinglistiga. Päeva ülesande täitmise pilt postitatakse siia ja läbi selle pääseb ülessanderattale. Lisaks pääseb 1 õnnelik ülesanderattalt CJ saatele järgneva “Slotiakadeemia” saates pegerjonksiratta loosi, kus võib võita vahvaid auhindu ja sularaha.

ÕNNERATAS

Igas tunnis saab vähemalt kaks chatis märksõna kirjutanud vaatajat õnnerattale. Kui õnnerattale on kogunenud 100 nime, siis ta läheb automaatselt keerlema ja selgub üks õnnelik kes võidab kõrvaklapid, kõlari või muud väärtuslikku.

PREDICTION

Saate ajal on võimalik teenida vaatajapunkte kahe variandi vahel valides oma vaatajapunkte panustades (näit. punasele või sinine värv). Loos toimub 4 x tunnis. Vaatajapunkte saab kasutada “Slotiakadeemia” saates erinevate hüvede soetamiseks.

Populaarsed Eesti kasiinod
5.0 rating
OlyBet: €25 kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
5.0 rating
Wisho: 350 tasuta spinni + cashback
4.8 rating
Posido: 100% kuni €500 boonus + 200 tasuta spinni
4.8 rating
HappySpins: 200% kuni €200 boonus + cashback
4.8 rating
Maria Casino: Võta kuni €100 boonus + 100 tasuta spinni
5.0 rating
Unibet kasiino: Võta kuni €200 boonus + 20 tasuta spinni
25 TASUTA SPINNISuperdiil mida ei saa kasutamata jätta!

Avades Coolbet kasiinos konto, saad koheselt 25 tasuta spinni mängus Idol of Fortune. Sissemakset pole vaja teha!

KLIKI SIIN, et avada koheselt tasuta konto.