Coolbet Win TV Live’il näitas jälle musklit Priit Oja

Esileht » Coolbet Win TV Live’il näitas jälle musklit Priit Oja

Juulikuisel Coolbet Win TV Live’il oli õhus tugev järgmise kahekordse tšempioni sündimise hõng. Selle vormistas reaalsuseks hobimängija Priit Oja, kelle viimane karikas pärines möödunud aastast. 

6. juuli pärastlõuna tõi Chesterfield Poker Club’i taaskord rahvast täis. Algas Win TV Live’i tšempioni väljaselgitamine. Läbi Coolbeti pokkeritoa ning kohapeal tehti õhtu jooksul kokku 125 sisseostu. Neist 43 olid re-entry’d, mis andis unikaalsete mängijate arvuks 82. Auhinnafond kasvas 11 250 euro suuruseks ja see jagati 15 parima mängija vahel.

Turniir kujunes ootuspäraselt lõbusaks ning kohal oli terve trobikond tuttavaid nägusid. Eriti tugevat tooni andsid pokkerisõbrad, kellel üks Win TV Live’i võit juba varasemast teenitud. Olles jõudnud 17 parimani, oli sellise staatusega mehi ligi neljandik. Esimesena kustus lootus endale järgmine tiitel vormistada Win TV juhtfiguuril Heimar Lillel. Suutnud küll mitmest täbarast olukorrast eluga välja tulla, pidi ta lõpuks ikkagi lauast tõusma. Pikalt vinduma jäänud mullimängule tegi lõpu Alari Reinas, kes esimesena rahadeta jäi.

Rahades seekord kaks naismängijat

Mulli lõhkedes sai mäng uuesti tempo sisse ja riburadapidi selgusid rahakohad. Nende hulgas oli ka kaks edukat naismängijat. 12. kohalt leidsime Marita Mägi, kelle saavutus tõi sisse 220 eurot. Napilt jäi finaallauast välja aga Giedre Valgemäe, kelle 10. koht tagas 250-eurose tasu.

Finaallaua alguseks olid stäkkide suurusel päris tugevad käärid sees. Väikseima chippide arvuga sisenes lahingusse eelmise kuu võitja Silver Simulask. Ent seekord ta saavutust korrata ei suutnud. Jala pani ette Priit Oja, kel õnnestus oluliselt kehvema stardikaardiga otsustav jaotus võita. Silveri tulemuseks jäi 8. koht ning lohutuseks 350 eurot.

Viie parima seas oli lisaks Priidule veel üks mängija, kellel Win TV karikas juba olemas. Selleks oli Lauri Lestal, kelle võit pärineb alles selle aasta maist. Ka Lauri viimase alles jäänud žetooni napsas endale Priit. Lauri pidi seekord leppima 5. koha ning 800 euroga. Kuid kurvastamiseks see põhjust ei andnud – oli juba ette teada, et liigatabelis kindlat liidripositsiooni hoidev Lauri jääb sinna sõltumata turniiri lõppjärjestusest.

Esikolmik sõlmis diili

Kui alles oli kolm parimat mängijat, leiti üheskoos, et kõige mõistlikum oleks sõlmida rahakokkulepe. Selle järgi kindlustasid kõik kolm endale 2100 euro suuruse auhinnaraha. Edasi mängiti karikale ja 70-le eurole. Rahakokkuleppe sõlmimine ei tähendanud, et oleks hakatud lahmides mängima. Edasisse suhtuti täpselt sama suure tõsidusega nagu enne. Esimesena langes konkurentsist Artur Külanurk. Seejärel algas Priidul vägikaikavedu Tartu mängija Runnar Lindepuuga. Kulus paarkümmend minutit ning võitja oligi selge – Priit Oja teenis endale teise Win TV karika. Meenutuseks – tema eelmine karikas pärines 2023. aasta maist. Sõbralikult õnnitleti üksteist ja võib tõdeda, et mõlemad mängijad olid oma saavutusega väga rahul.

Täpsema turniiri kuluga saad tutvuda kohapeal valminud live-blogis. Põhjaliku fotogalerii leiad Win TV Facebooki lehelt. Fotode autor on tippfotograaf Elena Kask.

Turniir lõppjärjestus:

 1. koht Priit Oja – 2170 €
 2. koht Runnar Lindepuu – 2100 €
 3. koht Artur Külanurk – 2100 €
 4. koht Janek Hin – 1100 €
 5. koht Lauri Lestal – 800 €
 6. koht Hans Vilu – 600 €
 7. koht Veiko Aava –450 €
 8. koht Silver Simulask – 350 €
 9. koht Jaanus Kippel – 290 €
 10. koht Giedre Valgemäe – 250 €
 11. koht Andrey Koks – 220 €
 12. koht Marita Mägi – 220 €
 13. koht Anton Konnov – 200 €
 14. koht Bahtijar Kulijev – 200 €
 15. koht Sven Reimaa – 200 €

Kindlasti tasub pühapäeval kell 20 seada virtuaalsed sammud Coolbeti pokkerituppa, sest online-etapp leiab sel kuul aset just seal. Kui sa pole Coolbet’iga veel liitunud, tee seda siin.

Live’is kohtume juba 3. augustil. Seniks mõnusat suve nautimist!

Uued kasiinod
5.0 hinnang
Epicbet: €300 pärisraha boonus
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub