Õpime populaarset live-kasiino mängu Crazy Time

Esileht » Õpime populaarset live-kasiino mängu Crazy Time
Muu

Tutvume live kasiinodes populaarse Crazy Time mängushow’ga, mida mängitakse ka Win TV kanalil Unibet kasiinoshow saadetes.

Boonus:
100% kuni €200
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Crazy Time

Crazy Time on live-kasiino mäng, mille keskmes on suur õnneratas mis on jaotatud 54 erinevaks sektoriks. Sektoritel on erinevad numbrid, mis maksavad kordajaid vastavalt oma nimiväärtusele, või boonusmängud millel peatudes võib hea õnne korral võita tohutuid summasid.
Siin on väike tabel kuidas õnneratta 54 lõiku jagunevad ja kui palju vastavaid lõike rattal kokku on:

Kuidas Crazy Time mäng käib?

Mängu alustades on mängijal 15 sekundit aega, et teha panuseid erinevatele sektoritele. Panustamisaja möödudes tõmbab game-host ketta keerlema, samal ajal aga tuleb ette mini-loosiratas, mille peatumisel võib mõnele sektorile tulla juhuslik lisakordaja.
Õnneratta peatumisel makstakse mängijale raha välja juhul, kui ratas peatub tema poolt panustatud lõigul. Väljamaksed on järgnevad:

  • Number 1 maksab 1x
  • Number 2 maksab 2x
  • Number 5 maksab 5x
  • Number 10 maksab 10x

Boonusmängud

Kui õnneratas peaks peatuma ühel neljast boonusmängust, liigume edasi boonusvooru, kus enamasti on võidud suuremad kui tavaliste keerutuste järel.

  • Coin Flip on “kull-või-kiri” stiilis boonusmäng, milles on võimalik võita üks kahest juhuslikult loositav kordaja.
  • Cash Hunt boonusraundi ajal tuleb ekraanile sein, kuhu on paigutatud 108 märki, mille taga peituvad erinevad võidukordajad. Mängija peab valima neist ühe ning märkide avamisel on võiduks tema poolt valitud pildi taga peituv võidukordaja.
  • Pachinko – Jaapani arcade-mängudest inspireeritud boonus, kus mängushow juht sisestab litri mänguseina ning litter hakkab mööda seina alla jooksma. Seina lõpus ootavad meid erinevad kordajad, aga ka võimalus võidukordajaid duubeldada. Mänguvooru lõppedes on auhinnaks see kordaja kus litter peatus.
  • Crazy Time on kõige raskemini kättesaadav, aga see-eest ka kõige paremini tasuv boonus. Selles boonusmängus liigume uuele rattale, ning mängija peab enne keerutust valima endale ühe järgnevatest värvidest: kollane, roheline, sinine.
    Olles valiku teinud, saab mängija endale selle võidukordaja mis ketta seiskumise järel on tema poolt valitud värvil. Kohese kordaja asemel võib aga hoopistükis tulla ka “double” või “triple” sektsioon, mille järel kordajad siis vastavalt kas duubeldatakse või muutuvad need kolmekordseks. Kordistamise järel läheb ratas uuesti keerlema ja ratast keerutatakse seniks kuni see peatub kordajal. Teoreetiliselt on selles boonuses meeletu õnne korral endale duubeldada ulmeline võit.

Kokkuvõtteks saab öelda, et Crazy Time on ülimalt lõbus ja kaasahaarav mäng kus igav juba ei hakka ning võimalus suurelt võita teeb asja ainult paremaks.

Uued kasiinod
5.0 hinnang
Epicbet: €300 pärisraha boonus
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub