Daniel Levi paljastas ülakeha ja muusiku, kelle nimel ta oma Bali reisi ära jätaks

Esileht » Daniel Levi paljastas ülakeha ja muusiku, kelle nimel ta oma Bali reisi ära jätaks
Muu

“Jalkalebo” saates Kohvril ja Lancelotil külas käinud Daniel Levi kiskus mängu jooksul särgi seljast, avalikustas laulja, kellega koostöö tegemise nimel ta reisi ära jätaks ning soovitas järgmiseks saatekülaliseks noort tuntud sportlast.

Kohvril on igas saates kombeks lauljatelt küsida nende unistuste koostööpartnerit ning nii pidi ka Daniel Levi vastama, kellega koostöö tegemise nimel oleks ta valmis oma planeeritud reisi Balile ja Austraaliasse ära jätma. “Ma olen selles suhtes suht rott vend, et ma jätaks suht kergelt selle reisi ära. Ma arvan, et kui Erich Krieger helistaks ja ütleks, et teeme loo koos, ma jätaks ära selle reisi,” vastas Daniel muheledes ja palus Kriegeril ühendust võtta, kui ta seda nägema peaks.

Kui Daniel ise jääb saatejärgselt Kriegeri kõnet ootama, soovitas ta saatejuhtidel ühendust võtta aga noore vigursuusatajaga. “Henry Sildaruga olete mänginud?” küsis Daniel saatejuhtidelt ja andis eitava vastuse järel soovituse ta järgmisesse saatesse kutsuda. “Mega kõva vend, ta laksib normaalselt,” lubas Daniel, kelle enda mänguoskused vajasid kõvasti soojenemisaega.

Kuigi meeste esimeses mängus jäi Daniel kõvasti alla ja skooris kõigest ühe värava, oli võidurõõm sellest ühest väravast nii suur, et isegi särk tõmmati kaamera ees seljast. Kolme matši jooksul sai Daniel veel mitu korda rõõmustavalt püsti karata ning ka kolmandas mängus skooritud värav pani särgi ta särki kergitama.

Äsja Eurovisioonile Eestit esindama valitud 5miinuse liikmetel jagus kolleeg Daniel Leviga jututeemasid pikemaks. Üheskoos arutati söömise ja FIFA mängimise kõrval Eurovisioonil käimise kuludest, muusika kirjutamisest, kaalulangetamisest ja veel paljust muust. Kogu jutuajamist Unibeti toetatud “Jalkalebo” saates saab vaadata Win TV YouTube’i kanalilt.

Boonus:
100% kuni €200
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Uued kasiinod
5.0 hinnang
Epicbet: €300 pärisraha boonus
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub