Eesti pokkerimängijad aitavad istutada 727 laialehelist puud

Esileht » Eesti pokkerimängijad aitavad istutada 727 laialehelist puud
Muu

Möödunud nädalavahetusel kulmineerus kolm kuud väldanud heategevuslik 14-osaline saatesari „OlyBet Green Grind“, mille käigus koguti 3635 eurot Eesti metsa juurdekasvu ning elurikkuse suurendamiseks. Saadud raha eest istutatakse Eesti metsadesse 727 laialehelist puud, mida meie looduses hetkel napib.

Igas OlyBet Green Grind episoodis mängis korraga kaks tuntud pokkerimängijat või meelelahutajat (teiste seas 5MIINUST, Silver Laas, Andi Raig ja Andres Puusepp), kes kõik andsid 100 eurot või 10% oma mängulisest kasumist puude istutamiseks. Mängu võis jälgida läbi Win TV otsesaadete ning annetusi said teha ka televaatajad.

14 paarist olid edukaimad saatesarja esimeses episoodis suurepärast pokkerit näidanud Kristjan Laas ning Margus Vaher, kes teenisid kahe peale kokku enam kui 5000 eurot puhaskasumit. Tasuks hea mängu eest premeeris OlyBet mõlemat meest 1100-eurose piletiga septembris Eestis toimuvale regiooni suurimale pokkerifestivalile Kings of Tallinn 2022, lisades niisamuti 2000 euro väärtuses tasuta pileteid televaatajatele mõeldud turniirile.

Mängijate ning Win TV vaatajate koostöös koguti ühtekokku 3635 eurot, mille iga viie euro kohta istutab Sihtasutus Koosloodus Eesti metsadesse ühe laialehelise puu – saare, jalaka, künnapuu, tamme, pärna või vahtra. Märgilist nime kandnud tšeki „Eesti pokkerimängijatelt Eesti loodusele“ andis 19. veebruaril toimunud pidulikul tseremoonial üle Win TV saatejuht ning Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) president Laur Sibold.

OlyBeti pokkerimänedžeri Herli Olopi sõnul on Eesti pokkerikommuun annetanud ainuüksi viimaste aastate jooksul heategevuseks kümneid tuhandeid eurosid ning ulatanud abikäe nii haigetele, nende lähedastele, loomadele kui ka puudustkannatavatele inimestele. „Meil on väga hea meel selle üle, et Eesti pokkerimängijad väärtustavad ka meie loodust. Seda tõestas ühtviisi nii saatekülaliste kirglik mäng kui ka televaatajatelt saadud annetuste suur arv,“ sõnas Olop.

OlyBet on ainus Eesti pokkerituba, mis tegutseb maailma suurimas pokkerivõrgustikus GG Network. Tänu sellele saavad OlyBeti mängijad osaleda nii turniiripokkeri maailmameistrivõistlustel (WSOP) kui teistel suurturniiridel, mille auhinnafondid ulatuvad kümnetesse miljonitesse eurodesse. Win TV Double Grind on menukas Eesti pokkerifännidele suunatud veebisaade, mille vaatajad saavad jälgida reaalaajas kahe inimese pokkerimängu ning nendega vahetult suhelda.

Boonus:
€25 kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Foto: Toomas Vaik

Populaarsed Eesti kasiinod
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid
5.0 hinnang
Betsafe: 100 tasuta spinni või €100 tasuta panus
4.8 hinnang
ProntoBet: 200% kuni €1000 boonus + cashback