EMV rahvaturniiri avapäevad on käimas, heads-up turniiri on võimalik mängida lausa tasuta!

Esileht » EMV rahvaturniiri avapäevad on käimas, heads-up turniiri on võimalik mängida lausa tasuta!

8. ja 9. märtsil toimuvad Tartus Raadimõisa hotellis EMV rahvaturniiri avapäevad (1C ja 1D), millele saab registreeruda vaid Coolbeti pokkeritoas. EMV heads-up turniirile on Optibeti pokkeritoas registreerumine avatud kuni 11. märtsi keskööni, turniir ise toimub 13. ja 14. märtsil Tallinnas, Chesterfield Poker Club’is. Kuna kohti on vähe, soovitatakse sellega mitte venitada!

100 € osalustasuga EMV rahvaturniiri kaks esimest avapäeva toimusid möödunud nädalavahetusel Pärnus ja Rakveres ning 8. märtsil jõuab EMV karussell Tartusse. Raadimõisa hotellis (Mõisavärava 1) mängitav avapäev 1C algab 8. märtsil kell 18:00, avapäev 1D aga 9. märtsil kell 16:00. Turniiripilet on võimalik soetada vaid läbi Coolbeti pokkeritoa kuni vastava mängupäeva hilise registreerumise lõpuni (9 x 15 minutit). Lubatud on ka üks re-entry, mille saab teha kohapeal läbi Coolbeti pokkeritoa. Turniiril osalemiseks tuleb võtta kaasa isikut tõendav dokument.

Ühel mängijal on lubatud osaleda ka kahel või enamal avapäeval. Kui mängija peaks aga jõudma avapäeval esimese 10% sekka ja pääsema finaali, siis ta järgmistel avapäevadel enam osaleda ei tohi. Rahvaturniiri finaal toimub Tallinnas, Chesterfieldi pokkeriklubis 23. märtsil kell 12:00.

EMV heads-up turniirile saab registreeruda läbi Optibeti, Coolbeti või Unibeti

13. märtsil algavale 250-eurose osalustasuga EMV heads-up turniirile saab registreeruda Optibeti, Unibeti või COolbeti pokkeritoas kuni 11. märtsi südaööni. Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon (ETPF) soovitab registreerumisega mitte venitada, sest turniiri CAP on 64 mängijat ning laudadesse pääsevad kõige kiiremad.

Föderatsiooni presidendi Laur Siboldi sõnul toimub EMV heads-up turniiri paaride loosimine 12. märtsil ning oma vastaseid on võimalik näha juba samal päeval ETPF-i kodulehel, kus selgub kas osaled kolmapäeval 1A stardis või neljapäeval 1B stardis.

EMV-l tohivad osaleda vaid ETPF-i tegevliikmed, kes on tasunud selleaastase liikmemaksu. ETPF-iga saab liituda siin. Pärast ankeedi täitmist ja aastamaksu laekumist saadetakse liikmele email, kus ka vajalik parool turniiridele registreerimiseks.

Mängijate vahel loositakse välja neli tasuta piletit

Chesterfield Poker Club loosib järgmisel nädalal kõikide heads-up turniiri piletiomanike vahel välja ühe õnneliku, kellele sisseostu summa tagastatakse. Samuti loosib ETPF 12. märtsil kõikide liikmemaksu tasunute vahel välja kolm 100 € EMV rahvaturniiri piletit.

Populaarsed Eesti kasiinod
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid
5.0 hinnang
Betsafe: 100 tasuta spinni või €100 tasuta panus
4.8 hinnang
ProntoBet: 200% kuni €1000 boonus + cashback