Joel Lindpere vastas ausalt, kas ta võtaks Eesti koondise peatreeneri ameti vastu

Esileht » Joel Lindpere vastas ausalt, kas ta võtaks Eesti koondise peatreeneri ameti vastu
Muu

Pühapäevases “Unibeti Pokkeriareen” saates ütles endine jalgpallur ning Tallinna Kalevi spordidirektor Joel Lindpere ausalt välja oma arvamuse Eesti koondise kohta ning andis vastuse küsimusele, kas temast võiks kunagi saada ka koondise peatreener. 

“Loomulikult võtaksin vastu, sest ma arvan, et täna on Eesti koondises Kalevist juba 4-5 noormängijat, kes mängivad Euroopa tippklubides, kellega ma olen koostööd teinud esimesest päevast peale, keda ma tean ja kes on tublid poisid,” oli Joel Lindpere kiire vastus vaataja esitatud küsimusele. Kuigi peatreeneri ameti võtaks mees vastu, ei omanud ta hetkel koondisest üleliia head arvamust. “Ma arvan, et kõigil on see arvamus juba teada, et asjad ei toimi, asjad ei ole võib-olla nii hästi. Ma ootan alati, et saab paremini,” ütles Lindpere ja tõdes, et vahel tuleb endalgi veel tahtmine väljakule minna, et seal kuidagi aidata.

Lindpere tunnistas, et on teinud seitsme aasta jooksul väga palju tööd ning üritab pidevalt leida võimalusi arenemiseks. “New York Red Bulls just postitas mind, et me treenerite tiimiga suhtleme ja oleme otseühenduses otse peatreeneriga, kes tegelt on head tööd teinud. Mul on ka mingi võrgustik. Ma olen just uurinud enda jaoks, teinud enda jaoks kõik need aastad just selleks, et saada aru, kuidas me saaksime Eestis asju teistmoodi teha,” ütles ta. 

Mõnusale jutulainele saanud saatejuhil Kristjan Laasil ja saatekülalisel Joel Lindperel jätkus juttu kauemakski ning esitatud küsimused said põhjalikud vastused, mille arutelu kestis veel pikalt edasi. Põnevat pokkerimängu ning jutuajamist saab järele vaadata Win TV YouTube’i kanalilt.

Boonus:
100% kuni €200
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
Populaarsed Eesti kasiinod
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid