Juunikuu Win TV Double Live on väga eriline pokkeriturniir!

Esileht » Juunikuu Win TV Double Live on väga eriline pokkeriturniir!

Seekordne Win TV Double Live pokkeriturniir toimub 18. juunil Olympic Park kasiinos ning tegemist on väga erilise sündmusega – maailma esimene paaristurniir kus paarilist polegi vaja!

Win TV Double live turniirisari jätkub järjekorras juba 5. turniiriga ning selleks, et jaanilõkke ümber enda edulugusid rääkida ja võimaliku Double Live karikaga uhkeldada, peab tulema 18. juunil Olympic Park kasiinosse. Sel korral on tiimi kokkupanek eriti lihtne – tuleb lihtsalt iseennast turniirile registreerida ja ongi võistkond koos, sest kõik mängijad on ainult enda eest väljas. Turniiri algusaeg on kell 15:15 ja sisseost on 55€ inimese kohta.

Hea tava kohaselt ei puudu sellelt turniirilt ka tervitusnapsud, suurepärane meelelahutus ja hea melu. Kõigil pokkerimängijatel on võimalus pääseda mängima ka telelauda, mille ülekanne jookseb Win TV Twitchi ja Youtube kanalile. Lisaks saavad kõik näha, kuidas läheb kasiinost otse-eetrisse OlyBeti “Pokkerisaade”.

Märgi ennast kindlasti osalejaks ka Double Live Facebooki üritusel ja kohtumiseni juba pokkerilauas!

P.S! Kui ise 55€ välja ei taha käia, on OlyBet pokkeritoas võimalik live-event pileteid saada odavamalt või suisa tasuta. Iga päev on toimumas feerollid ning odavamad step-satelliidid, kus auhindadeks 55€ kuni 150€ live-turniiride piletid. Vastavad turniirid leiad, kui kirjutad pokkerikliendis otsinguribale “OlyBet Events”.

Boonus:
€25 kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
Populaarsed Eesti kasiinod
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid