Kristjan Lüüs avaldas tuntud naise nime, kellega ta peaaegu abiellunud on

Esileht » Kristjan Lüüs avaldas tuntud naise nime, kellega ta peaaegu abiellunud on
Muu

Viimati eetrisse jõudnud “Pokkeritargad” saates rääkis Uudo Sepp, kuidas kontserdikorraldaja ta rahast ilma jättis ning näitleja Kristjan Lüüs avaldas tuntud naise nime, kellega ta oleks peaaegu altari ette astunud.

Kristjan Laasi juhtimisel tuli saatekülalistel Uudo Sepal ja Kristjan Lüüsil jutuks mitmeid muusikat ning näitlemist puudutavaid teemasid, sealhulgas menukas “Kättemaksukontor”. Lüüs tunnistas kartust, et peale saadet hakkab ringlema jutt tema rikkusest ning Brigitte Susanne Hunt hakkab teda seetõttu jälitama. Vähemalt viimane osa oli siiski naljaga öeldud. “Me saame väga hästi läbi. Ma olen ka kõiki tema boyfriend’e mänginud ja BSH-ga peaaegu abiellunud… filmis. Ta on äge inimene,” rääkis Lüüs.

Peagi algava jalgpalli EM-i valguses selgus ka huvitav asjaolu, et jalgpallipisik on Lüüsist üsna suure kaarega mööda läinud. “Ma ei tea, kas asi on selles, et ma olen koos ema ja vanaemaga üles kasvanud. Nii et õlut ma ei joo, sporti ma ei vaata ja hea, et ma püsti oskan pissida,” naeris ta.

Kuigi muusik Uudo Sepal sarnaseid probleeme ette pole tulnud, on temal tegemist tulnud teha ebameeldiva kontserdikorraldajaga. “Oli üks kontserdikorraldaja, kellega kõik esinemised ja asjad olid kokkulepitud. Me läksime kohale, panime tehnika püsti ja siis tuli korraldaja juurde ja ütles, et inimesi väga ei tule, et pane asjad kokku, et me ikkagi ei taha su esinemist. Raha ega mitte midagi ei maksnud,” meenutas Sepp kentsakat vahejuhtumit ja tõdes, et tegu oli paraja sitapeaga.

Pea kahetunnises Unibeti toetatud “Pokkeritargad” saates jõudsid saatekülalised veel rääkida lapsepõlve lemmikutest koomiksitest, Uudo Sepa esinemise hindadest ja kusjuures ka sellest, miks saatejuht Kristjan Laas Allan Roosilehte oma 17. eluaastast saati vältinud on. Täispikkuses saadet vaadata ja kuulata Win TV YouTube’i kanalilt.

Boonus:
100% kuni €200
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Uued kasiinod
5.0 hinnang
Epicbet: €300 pärisraha boonus
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub