Meeleolukal Win TV Double Livel võidutses kogenud tandem.

Esileht » Meeleolukal Win TV Double Livel võidutses kogenud tandem.

Märtsikuine Win TV Double Live tõi Olympic Park kasiinosse 80 osalejat, kes moodustasid üheskoos 4619 € suuruse auhinnafondi.

Esikoha ja sellega kaasneva karika ning 1559 € võitis tandem Meelis Ahman/Madis Otti, kes jätsid enda selja taha Rein Allikmäe/Alvar Ossipi ning südika lahingu andnud Heimar Lille ja Timo Teeääre. Rahalistele kohtadele jõudsid lisaks nendele veel Ardo Tiirik/Tanel Evert, Leanika Järve/Ave Lepik ning Martin Kõiv/Joonas Trolla.

Mängijate meelt oli särava kontserdiga lahutamas Teele Viira ja kingituseks said kõik soovijad kasiinoraha ning raamatuid. Turniiri käiku oli võimalik jälgida telelauaülekande vahendusel ja otse kasiinost läks eetrisse ka OlyBeti Pokkerisaade, mida saab järelvaadata siin.

Olympic kasiino pokkeri turundusjuht Karev Tralla ütles, et on tema enne meeleolukaid turniire näinud, aga mitte nii meeleolukat ja rõõmustas selle üle, et üritust väisasid lisaks paljudele tuntud pokkerimängijatele nii legendaarne jalgpallur Joel Lindpere kui ka discgolfi eesti koorekiht. Vaata Win TV Double Live fotogaleriid siit.

Järgmine Win TV Double live toimub 30. aprillil

Populaarsed Eesti kasiinod
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid
5.0 hinnang
Betsafe: 100 tasuta spinni või €100 tasuta panus
4.8 hinnang
ProntoBet: 200% kuni €1000 boonus + cashback