Meeleolukal Win TV Double Livel võidutses kogenud tandem.

Esileht » Meeleolukal Win TV Double Livel võidutses kogenud tandem.

Märtsikuine Win TV Double Live tõi Olympic Park kasiinosse 80 osalejat, kes moodustasid üheskoos 4619 € suuruse auhinnafondi.

Esikoha ja sellega kaasneva karika ning 1559 € võitis tandem Meelis Ahman/Madis Otti, kes jätsid enda selja taha Rein Allikmäe/Alvar Ossipi ning südika lahingu andnud Heimar Lille ja Timo Teeääre. Rahalistele kohtadele jõudsid lisaks nendele veel Ardo Tiirik/Tanel Evert, Leanika Järve/Ave Lepik ning Martin Kõiv/Joonas Trolla.

Mängijate meelt oli särava kontserdiga lahutamas Teele Viira ja kingituseks said kõik soovijad kasiinoraha ning raamatuid. Turniiri käiku oli võimalik jälgida telelauaülekande vahendusel ja otse kasiinost läks eetrisse ka OlyBeti Pokkerisaade, mida saab järelvaadata siin.

Olympic kasiino pokkeri turundusjuht Karev Tralla ütles, et on tema enne meeleolukaid turniire näinud, aga mitte nii meeleolukat ja rõõmustas selle üle, et üritust väisasid lisaks paljudele tuntud pokkerimängijatele nii legendaarne jalgpallur Joel Lindpere kui ka discgolfi eesti koorekiht. Vaata Win TV Double Live fotogaleriid siit.

Järgmine Win TV Double live toimub 30. aprillil

Uued kasiinod
5.0 hinnang
Epicbet: €300 pärisraha boonus
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub