Mis juhtub kui pokkerilauas kohtuvad Phil Hellmuth ja MrBeast?

Esileht » Mis juhtub kui pokkerilauas kohtuvad Phil Hellmuth ja MrBeast?
Muu

MrBeast, Ninja, xQc ja teised maailmakuulsad striimerid/youtuberid mängisid koos Phil Hellmuthi ja Tom Dwaniga pokkerit ning oh üllatust – suurimateks kaotajateks polnudki algajad pokkerimängijad.

Maailmakuulus striimer ning youtuber Ludwig korraldas USA-s korraliku high-stakes pokkerimängu mille nimeks oli “Ludwig’s Million Dollar Game”. Pokkerilaua taga võtsid istet Ludwig ise, üks suurimaid Twitchi striimereid Ninja, Youtube fenomen MrBeast ja 2021 vaadatuim Twitchi striimer xQc. Lisaks esindasid striimereid veel kuulus maletaja Alexandra Botez ja Slime Machine.
Professionaalsete pokkerimängijate poolt olid esindatud “vanakooli” mängija Phil Hellmuth, kunagine pokkeri imelaps Tom Dwan ning high-stakes pro Alan Keating.

Cash-game, mille blindid olid $100/200 ning tavapärane oli ka mitmekordne straddle, kulges vägagi ülevas meeleolus ning potid ulatusid sadate tuhandete dollariteni. Võib öelda, et ega striimerid taskukaartidele väga tähelepanu ei pööranud ning pigem tegelesid lihtsalt gamblimisega, kuid seda põnevam oli see pealtvaatajatele.
Üks magusamaid hetki oli täitsa ülekande lõpus, kui MrBeast ning Alan Keating otsustasid pimedalt flipata $400 000 panga peale. Võitjaks MrBeast, kes leidis õigel hetkel endale sobilikud pocket kuningad ning kühveldas žetoonid enda juba niigi korralikuks kerkinud stackitorni.

Õhtu suurimaks võitjaks kujunes aga hoopis Alexandra, kes jäi kasumisse umbes 450 000 dollarit. Phil Hellmuth kaotas ligemale 100 000 dollarit ning suurim peksupoiss oli Alan Keating kelle kaotused ulatusid üle 1,1 miljoni dollari. Räägi veel, et proffidel on eelis…

Ülekande video on leitav altpoolt. MrBeast ning Alan Keatingu vaheline flip on nähtav 8 tunni ning 46 minuti pealt.

Boonus:
Igapäevased tasuta spinnid
Uued kasiinod
5.0 hinnang
Epicbet: €300 pärisraha boonus
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub