Paf Live Marine Cupil selgusid uued tšempionid

Esileht » Paf Live Marine Cupil selgusid uued tšempionid

Taas on edukalt peetud järjekordne Paf Live Marine Cup. 300-eurose sisseostuga põhiturniiri pani kinni soomlane, 100-eurose sisseostuga kõrvalturniiril triumfeerisid ainult eestlased.

2023. aasta Paf Live Marine Cup viis seilamishimulised pokkerimängijad merele juba üheteistkümnendat korda. Kui sügisesed merereisid on alati olnud tuulised, siis tänavune pokkerikruiis Stockholmi pani pokeristid proovile – nutikat mängu tuli mängida tõsiselt õõtsuval laeval ja seda koguni kaks õhtut järjest.

Esimene mängupäev algas kell 19.30 ja tõi põhiturniiri laudadesse 45 võistlejat. Teatud arvu mängutasemete jooksul oli kõigil võimalus sooritada üks re-entry ja seitse mängijat seda võimalust ka kasutas. Seeläbi kogunes auhinnafondi 14 025 eurot, mis jagati seitsme parima vahel.

Põhiturniiri võit läks Soome

Esimestel tundidel tulid kõik tormise merega kenasti toime, kuid mida aeg edasi, seda kriitilisemaks olukord läks. Juba tekkisid esimesed merehaiged, kellest mõni lahkus lauast jooksuga ega olnudki võimeline sinna enam naasma.

Turniirist valmis mandrile jäänute rõõmuks live-blogi, mis katkes täpselt samadel põhjustel öösel kella 2 paiku. Tugevama tervisega mängijad vedasid aga välja veel poolteist tundi ja siis oli finaallaud koos. Sealt jäid napilt välja Mairold Millert ja Kristjan Kuning, kes langesid konkurentsist samas jaotuses.

Kaheksa parimat jätkasid mänguga laupäeva õhtul ja lõpplahenduse selgumiseni ei kulunudki rohkem kui ca poolteist tundi. Kõige kehvemini läks Martin Piigil, kellel tuli leppida mullikohale jäämisega. Heads-up’is mängisid Räpina pokkeriklubi liige Mairo Padar ning võib öelda, et üks Paf Live’i superfänne, Tomi Autio, kes on turniirisarjal osalenud juba aastaid – seda nii maal kui merel.

Autio vormistaski võidu ning tegi sellega teoks ammuse ambitsiooni. Ka 2021. aastal oli ta heads-up’is, kuid siis jäi Ardo Tiirikule alla. 2022. aastal kuulus Autiole kõrvalturniiri võit. Sel aastal siis tuli ära ka see kõige magusam saavutus. Koos karikaga kuulus Autiole 4100 eurot.

Põhiturniiri lõppjärjestus:

 1. koht Tomi Autio – 4100 €
 2. koht Mairo Padar – 3600 €
 3. koht Perttu Anteroinen – 2145 €
 4. koht Henri Võsokovski – 1500 €
 5. koht Pekka Ikonen – 1200 €
 6. koht Karli Kiin – 900 €
 7. koht Raival Ilver – 600 €

Kindlasti loe järele ka blogi-ülekannet.

Kõrvalturniiril rahades vaid eestlased

Kui põhiturniir läbi, said lõpuks kõik kõrvalturniirile keskenduda. Seekord mängiti see paaristurniiri formaadis. Sisseost oli 100 eurot. Osales kokku 29 paari ning tehti 11 re-entry‘t. Auhinnafondi suuruseks jäi 3565 eurot ja see jagunes viie edukaima paari vahel.

Kuigi osalejate seas oli päris mitu Soome mängijate paari, ei õnnestunud neist ühelgi end rahalisele kohale mängida. Küll aga jõudis selleni Kairit Leiboldiga paari võtnud Ergo Maruste. Laeva kõikumine tahtis Kairitist viimast võtta, kuid sõltumata oma terviseseisundist oli ta visa võitlejana lauas ning täitis oma rolli laitmatult. Pingutust premeeriti 5. koha ja 200 euroga.

Aga naljakal kombel ajalugu kordus ning põhiturniiril 2. kohaga leppima pidanud Mairo Padaril tuli seda teha ka kõrvalturniiril. Korra käis läbi ka rahakokkuleppe jutt, kuid üksmeelt ei saavutatud ning mäng viidi ausa lõpuni. Esikohale jõudsid Ruben Rahumägi ja Taavi Liiv, nende saagiks oli ei vähem ega rohkem kui 1400 eurot.

Kõrvalturniiri lõppjärjestus:

 1. koht Ruben Rahumägi ja Taavi Liiv – 1400 €
 2. koht Mairo Padar ja Andrus Annuk – 900 €
 3. koht Toivo Ojasoo ja Marita Mägi – 600 €
 4. koht Karli Kiin ja Kätly Soorm – 300 €
 5. koht Ergo Maruste ja Kairit Leibold – 200 €

Live-blogi ülelugemiseks vajuta siia.

Nii nagu ikka, kostitas Paf mängijaid lõbusa peoga ja traditsiooniliselt said huvilised käia Allar Levandiga Stockholmis hommikujooksul. Laeval oli meelelahutust kamaluga, sest mõlemal õhtul küttis rahva kuumaks bänd Shanon. Võib kindlalt väita, et igav ei olnud mitte kellelgi.

Jääb vaid loota, et tore traditsioon jätkub ka järgmisel aastal!

Populaarsed Eesti kasiinod
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid
5.0 hinnang
Betsafe: 100 tasuta spinni või €100 tasuta panus
4.8 hinnang
ProntoBet: 200% kuni €1000 boonus + cashback