Pane kalendrisse: Win TV Live’i kuupäevad on selgunud

Esileht » Pane kalendrisse: Win TV Live’i kuupäevad on selgunud

Lõbus pokkeriturniirisari Win TV Live alustab uut hooaega. Turniirikavas on üheksa live-etappi, millest esimene toimub juba 6. aprillil.

2024. aasta märts oli pühendatud Eesti meistrivõistlustele pokkeris ja Win TV Live pidas seni pausi, kuid juba 6. aprillil saab igakuine turniir taas hoo sisse. Oma kalendrisse tuleks ära märkida just need live-pokkerit täis laupäevad:

 • 6. aprill
 • 11. mai
 • 15. juuni
 • 6. juuli
 • 3. august
 • 14. september
 • 12. oktoober
 • 9. november
 • 7. detsember

Uus toimumiskoht

Liiga vältab aasta lõpuni, koosnedes üheksast live– ja üheksast online-etapist. Live-etapid leiavad aset täiesti uues asukohas, hiljuti Tallinna südalinnas avatud Chesterfield Poker Club’is aadressil Viru väljak 2.

Üks muudatus puudutab ka online-etappe. Kuna üks turniiriseeria toetajatest on vahetunud, toimuvad online-etapid nüüd neis kolmes pokkeritoas: Coolbet, Unibet ja Optibet. Nagu ikka, mängitakse online-etappe live-etappidele järgnevatel pühapäevadel kl 20.

Kõigile live-turniiridele saab kvalifitseeruda ja registreeruda samuti läbi pokkeritubade, kusjuures sarnaselt eelmisele liigale on iga turniiriga seotud konkreetne tuba. Hooaja esimese live-turniiri satelliidid jooksevad Coolbetis. Täpsemalt toimuvad Coolbetis juba 24. märtsil, 31. märtsil ja 5. aprillil supersatelliidid, kus on 5-10 piletit garanteeritud.

Täieliku info liiga kohta leiad siit.

NB! Chesterfield Poker Club’is on võimalik end turniirile sisse osta ja re-entry eest tasuda ka pangaülekande või kaardimaksega. Koha lauas kohe turniiri algul tagab aga just läbi pokkeritoa registreerumine. Auhinnarahad makstakse välja samuti vastavalt sellele kanalile, kuidas mängija turniiriga liitus.

Liiga võitja pääseb The Festival’ile

Turniiridel osalemine, nii live‘s kui online’is, annab punkte, millest kujuneb edetabel. Igal live-turniiril piisab vähemalt ühe punkti teenimiseks kõigest osalemisest, kuid TOP 10-sse pääs tagab palju magusama punktisaagi. Kusjuures punktid on progresseeruvad – igal järgmisel turniiril on võimalik teenida rohkem punkte kui eelmisel. Sel viisil on võiduvõimalus ka neil, kes sisenevad võitlustulle alles liiga lõpufaasis. Punktitabeli leiad liiga lehelt.

Eelmise liigatabeli lõppjärjestus näitas aga, et pingutada tasub terve aasta jooksul, sest auhindu jagub rohkematele kui ainult esikohale jõudnule.

Liiga peaauhinnaks on jälle 1600-eurone The Festival’i pakett, mis sisaldab 550-eurost põhiturniiri sisseostu, ööbimist kahele The Festivali toimumispaigas ja osavõtupääset lõbusatele ühistegevustele. Paketi võitnu võib sobiva sihtkoha 2025. aasta kavast ise valida. Näiteks 2024. aastal käib The Festival ära Tšehhis, Maltal ja Slovakkias.

Muu korraldus jääb samaks

Peaaegu kõik muu Win TV Live’i puudutav jääb samaks, ühe erandiga. Turniiri sisseost on endiselt 100 €, kuid uuendusena ei seata sisseostude arvule enam ülempiiri. Terve hilise registreerumise perioodil on igaühel õigus teha nii palju sisseoste kui süda lustib.

Lisaks võimalusele viia koju äge karikas ja auhinnaraha, on lõbus pokkerit täis meelelahutuslik õhtu garanteeritud.

 • Live-turniiri sisseost 100 €
 • Unlimited re-entries
 • Algstäkk 25 000
 • Esimesed 8 taset 20 min, al 9. tasemest 15 min
 • Hiline registreerumine kuni 9. taseme alguseni

Turniiri sündmusi kanname üle nii kohapeal valmiva live-blogi kui ka telelaua ülekande vahendusel. Fotogalerii eest hoolitseb profifotograaf.

Terve hooaja vältel on turniiri tervitusjoogipartner Hendrick’s Gin. Tervitusjoogist osa saamiseks tuleb lihtsalt turniiri algusajaks kohal olla. Kohtume juba 6. aprillil kl 18.30!

Uued kasiinod
5.0 hinnang
Epicbet: €300 pärisraha boonus
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub