POMMUUDIS: Populaarne “Slotiaabits” lahkub Win TV kanalilt

Esileht » POMMUUDIS: Populaarne “Slotiaabits” lahkub Win TV kanalilt

Rahva seas sooja vastuvõtu osaliseks ning kiirelt populaarseks saanud “Slotiaabitsa” saade kolib uuele kanalile Final.FM

Win TV teatab oma vaatajatele suurest muudatusest: rahva lemmiksaade “Slotiaabits” saab täitsa enda kanali ning on edaspidi nähtav Twitchi keskkonnas Final.FM kanalil.

Rahva südamed võitis “Slotiaabits” kiiresti oma lõbusa formaadi, tervameelse huumori ja meeldejäävate hetkedega. Saatejuhid Kristjan, Oliver ja Martin on saanud vaatajate poolt sooja vastuvõtu osaliseks ning loomulikult lubavad ka uuel kanalil jätkata põneva ja kaasahaarava sisu tootmist.

Saatejuhid jätkavad koostööd ka Win TV kanaliga

“Slotiaabits” kolib uuele kanalile, aga see ei tähenda, et saatejuhtide koostöö Win TV kanaliga lõppeks. Töö jätkub mitmel rindel ning mitmesuguste erinevate projektide raames.

Saatejuht Kristjan Laas jagab entusiasmi uue etapi ees: “Hea meel on tõdeda, et “Slotiaabits” on vaatajate poolt nii hästi vastu võetud. Uuel kanalil toimetamine annab meile veelgi rohkem põnevaid võimalusi ning jätkata saadete kvaliteetse taseme ja vaimustava energia hoidmist.”

Win TV poolt on kõlanud positiivsed sõnad “Slotiaabitsa” saate viimase aja panuse kohta. “Oleme uhked, et saime olla osa aabitsa eduloost. Soovime saatejuhtidele kõike head uuel teekonnal Final.FM-i juures ning otseloomulikult jätkame koostööd teistes saadetes meie kanalil,” kommenteerib Win TV esindaja Laur Sibold.

Kõik endised ning uued saatevaatajad on oodatud jälgima Final.FM Twitchi kanalit ning samuti tasub minna Final.FM koduleheküljele, sest just sealtkaudu on võimalik erinevatest loosidest osa võtta ning võita Unibeti poolt välja pandud auhindu.

Boonus:
100% kuni €200
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
Uued kasiinod
5.0 hinnang
Epicbet: €300 pärisraha boonus
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub