Ranno Sootla heategevuslik Win TV Grind OlyBet pokkeritoas

Esileht » Ranno Sootla heategevuslik Win TV Grind OlyBet pokkeritoas

Pühapäeval, 30. mail kell 19:00 istub mullu esimese eestlasena turniiripokkeris maailmameistriks tulnud Ranno Sootla otse-eetris telekaamerate ette ning asub avatud kaartidega vähihaigete laste ja nende vanemate toetuseks pokkerit mängima.

„Mulle läheb vähihaigete laste ning nende vanemate heaolu väga korda. Seetõttu annan hea meelega omapoolse panuse 1. juunil toimuva Pardiralli õnnestumisele, tehes seda, mida ma kõige paremini oskan ehk pokkerit mängida,“ kommenteeris Win TV ning OlyBeti koostöös valmivas veebipõhises telesaates Grind osalev Sootla. Saade on nähtav Twitchis, Youtube’is ja OlyBet Estonia Facebooki lehel.

Heategevuseks annetatakse 20% Sootla puhaskasumist ning selleks, et annetuse suurus ei sõltuks ainuüksi Sootla mängu edukusest, on Pardirallit oodatud toetama ka kõik ülekande vaatajad. Boonusena duubeldab Sootla omalt poolt kõik ülekande jooksul tehtud annetused kuni 3000 euro väärtuses.

Heategevuslik Grind kestab eeldatavalt kuni esmaspäeva varahommikuni ning kavas on erinevad OlyBeti pokkeritoas toimuvad turniirid sisseostuga kuni 5000 dollarit.

Kindlasti lööb Sootla kaasa ka maailma suurimate online-festivalide hulka kuuluval WSOP Circuit’il, mis kulmineerub pühapäeval algava viie miljoni dollarilise auhinnagarantiiga põhiturniiriga. Ülekande jälgijaid ootavad mitmesugused üllatused ja vaatajamängud, võimalus Sootlaga vahetult suhelda ning näha ka maailmameistri kullast käevõru.

28-aastane Sootla on üks Eesti läbi aegade edukamaid pokkerimängijaid. 2014. aastal võitis ta Eesti meistrivõistluste põhiturniiri, 2015. aasta veebruaris lähiregiooni suurima pokkerifestivali OlyBet Kings of Tallinn, sama aasta detsembris Praha Grand Live’i ning 2016. aasta augustis Tallinnas toimunud MPN Poker Touri.

2018. aastal saavutas Sootla teise koha turniiripokkeri maailmameistrivõistlustel (WSOP) Las Vegases, kaks aastat hiljem võitis aga 12 757 osalejaga WSOP Colossus turniiri ning tuli esimese Baltikumist pärit mängijana turniiripokkeri maailmameistriks.

COVID-19 pandeemia tõttu toimus mullune WSOP erandkorras internetis ning viidi läbi GG võrgustikus, mida esindab Eestis eksklusiivselt OlyBeti pokkerituba.

Win TV Grind on Eesti pokkerifännidele suunatud populaarne veebisaade, mille vaatajad saavad näha reaalaajas ühe või mitme inimese pokkerimängu avatud kaartidega ning nendega suhelda.

Mängijate seas võib kohata nii tuntud meelelahutajaid, põnevaid hobimängijaid kui ka nimekaid pokkeriproffe. Seni suurima turniirivõiduni on jõudnud muusik Margus Vaher, kes teenis ühel märtsikuisel pühapäeval ligikaudu 15 000 eurot.

Populaarsed Eesti kasiinod
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid
5.0 hinnang
Betsafe: 100 tasuta spinni või €100 tasuta panus
4.8 hinnang
ProntoBet: 200% kuni €1000 boonus + cashback