Spinnikunnide finaalis võidutses tuntud naismängija

Esileht » Spinnikunnide finaalis võidutses tuntud naismängija

Selgus lõbusa võistlussaate Olybet Spinnikunnid võitja. Oma sõna pani kindlalt maksma pokkerikommuunis hästi tuntud harrastusmängija, kellel tuli oma teekonnal alistada nii proffe kui kuulsusi.

19. septembril oli eetris OlyBet Spinnikunnide finaalsaade. Salvestamisele olid saabunud eelvoorude edukaimad – nende seas leidus nii elukutselisi pokkeriste, harrastusmängijaid kui ka Eesti kuulsusi, kellele pokker võõras pole. Finaali eelvoor viidi läbi kolmel kolmesel laual. Superfinaali pääses kaks mänguvooru võitnud mängija. Algstäkina anti kõigile 1500 žetooni ning tasemed tõusid pärast igat ringi. Seega tuli mängida väga kiires tempos ning teravalt.

Tuntud nägusid jagus igasse lauda

Kõigisse kolme lauda jagus ka mõni kuulsus. Marko Keskel ja Leone Kala said mõõtu võtta bändi 5MIINUST liikme Koreaga. Jaagup Luhakooder astus vastu Ander Heidmetsale ning telenäole Brigitte Susanne Hundile. Carmen-Elina Vist sai oma lauda aga koguni kaks kuulsust – lisaks poliitik Andrei Korobeinikule oli seal ka tuntud saatejuht Erkki Sarapuu.

Kõige kiiremini lõi platsi puhtaks Jaagup Luhakooder, kes võitis kaks mängu järjest, jätmata konkurentidele vähimatki võimalust. Kas edu tõi kogemus ja ülekaalukad pokkeriteadmised? Selles polnud mees ka ise päris kindel, tunnistades, et eelvoorudes saatis teda tohutu õnn. Teistest laudadest pääsesid finaali Carmen-Elina ning Korea, kusjuures mõlemad pidid oma lauas ühe võidu loovutama mõlemale vastasele.

Superfinaali võit kuulus harrastusmängija Carmen-Elinale, kes sai lisaks aule ja kuulsusele ka ülimagusa auhinna, 1100-eurose pääsme järgmise OlyBet Kings of Tallinna põhiturniirile. Pokkeriproff Jaagup teenis 2. koha eest 550-eurose Kings of Tallinna kõrvalturniiri pääsme. Kuulsa Korea saagiks jäi 330-eurone kõrvalturniiri pääse. Tühjade kätega ei jäänud aga õnneks ükski üheksa parima hulka pääsenud finalist. Kõiki ülejäänuid premeeris OlyBet 55-eurose OPS Online pokkeriturniiri piletiga.

Ka sina võid saatesse pääseda

Meeleolukas saatesari tõi tegelikult hulgaliselt auhindu ja preemiaid ka vaatajatele, samuti oli kõigil võimalus end ise läbi OlyBeti 1-dollariliste Spin&Gold turniiride kaudu „telesse“ mängida. Just nii jõudis finaali Ander Heidmets. Kui soovid kuulsuste ja pokkeriproffidega ka ise mõõtu võtta, osale kindlasti OlyBet Spinnikunnide järgmises liigas, mis stardib juba 30. septembril.

Salvestust saad loomulikult ka järele vaadata!

Populaarsed Eesti kasiinod
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid
5.0 hinnang
Betsafe: 100 tasuta spinni või €100 tasuta panus
4.8 hinnang
ProntoBet: 200% kuni €1000 boonus + cashback