Spordiennustajad

Esileht » Spordiennustajad

“Spordiennustajad” on meelelahutuslik saade, kus kaks saatekülalist võtavad omavahel mõõtu sporditeemaliste küsimuste ja ülesannete täitmisel ning tänu sellele teenivad raha spordiennustuste tegemiseks. Kõigil saatevaatajatel on võimalus ise saates osaleda, võita tasuta spordipanuseid ning suur telekas!

Unibet ja Win TV on käima lükanud uue tempoka saate “Spordiennustajad”, kuhu on iga kord kutsutud kaks saatekülalist. Saade koosneb mitmest erinevast sektsioonist, mille jooksul saatejuht uurib külaliste käest nende sportlike teadmisi ja esitab sportlikke, kuid samas lõbusaid väljakutseid.

Heade teadmiste ning väljakutsete täitmiste eest saavad saatekülalised endale igas voorus panustamisraha, mis panustatakse iga vooru lõpus tutvustatavale spordiennustuse mängule. Edukam ennustaja saab edasi järgmisesse saatesse ning viie järjestikuse saate võitja saab Unibeti poolt 500€ panustamisraha!

Spordiennustajate tutvustus

Saate alguses teevad mõlemad saatekülalised ja saatejuht igaüks 100€ spordipanuse Unibeti livebet sektsioonis. Selle panuse tulemused selguvad juba saate lõpuks ning tulemused lähevad arvesse saate üldarvestuse raames.

Esimene voor on küsimusevoor, mille alguses on mõlemal külalisel alustuseks garanteeritud 100€ panustamisraha. Vastates õigesti saatejuhi poolt esitatud küsimusele, on kummalgi võimalus teenida juurde veel 100€. Vale vastuse korral läheb 100€ lisaraha hoopiski saatejuhi kontole.
Peale küsimuse ja vastuste nägemist tutvustab saatejuht külalistele ühte välja valitud spordiennustust, peale mida saavad kõik oma väljateenitud summa raames panustada antud mängule.

Teine voor on videovoor, mille alguses on samuti saatekülalistel garanteeritud 100€ panustamisraha. Arvates ära mis toimub ettemängitava video lõpus, on saatekülalistel võimalik juurde teenida veel 100€. Vale vastuse korral liigub lisaraha jällegi hoopis saatejuhile. Vooru lõpetab taaskord spordiennustus, kuhu kõik teevad enda poolt teenitud summa väärtuses panuseid.

Saate viimane voor on ülesandevoor, kus saatejuht esitab mõlemale saates osalejale ühe lõbusa, aga sportliku väljakutse. Nagu ikka, on vooru alguses mõlemal külalisel garanteeritult 100€ ennustusraha. Kes väljakutse võidab, saab endale 200€ lisaks. Peale ülesande sooritamist tutvustatakse viimast spordiennustuse mängu kuhu kõik ka enda spordipanuse teevad.

Kes saate lõikes rahaliselt edukaim spordiennustaja on, pääseb edasi järgmisesse saatesse. Viie järjestikuse saate võitjale on auhinnaks 500€ panustamisraha Unibeti kontole, nimi suurel autahvlil ning otseloomulikult lõputu au ja kuulsus.

Saatevaatajate vahel läheb loosi suur ja uhke telekas!

Iga “Spordiennustajate” saate toimumise päeval on Unibet teinud spetsiaalse boonuspakkumise, kus üldjuhul on nõutud minimaalne deposiit ja selle eest saadakse vastutasuks enda kontole täiesti tasuta spordipanus, mida võib kasutada vabalt valitud spordialal ennustuse tegemiseks.

Lisaks tasub osa võtta Win TV äriklassi pakkumisest. Kõik kes on laadinud ülesse pildi enda poolt tehtud spordiennustusest, osalevad saate jooksul loosides, kus iga saate ajal jagatakse ära lausa 125€ väärtuses tasuta panuseid. Kõik nimed kes saate jooksul äriklassist välja tulevad, lähevad loosirattasse ning iga saate alguses tõmmatakse nende seast välja üks nimi, kes pääseb finaali. Finaal toimub iga kaheksa saate tagant ja seal on auhinnaks suur televiisor.

Samuti tasub vaadata YouTube kanalile, sest iga saatepäeva jooksul on kommentaariumis võimalik ennustada kes saateosalistest võidab rohkem raha. Iga saate alguses saab üks õigesti arvanud kommenteerija 25€ tasuta panuse.

Kõigil on võimalus saates osalemiseks

Kui soovid ise “Spordiennustajate” saates osaleda, tasub minna Win TV Facebooki leheküljele, seal ülesse otsida vastavasisuline postitus ja anda märku enda soovist saates osalemiseks.

“Spordiennustajad” on eetris kaks korda nädalas – teisipäeviti ja reedeti kell 19:00 Win TV Youtube ja Twitchi kanalil.

Võida piletid “SMILERSI” kontserdile

Igas saates avaldatakse spetsiaalne boonuskood, millega saavad kõik boonuskoodi kasutajad võtta tasuta 1-eurose boonusraha.

Kasuta boonuskoodi, tee kõige suurema koefitsiendiga spordipanus ning võida VIP-piletid 18.03.2023 toimuvale  “Smilers XXX” kontserdile.

Suurima koefitsiendiga täppi pannud ennustaja saab endale piletid kontserdile Unibet Arena kuldsese looži, kus ootavad Sind tasuta snäkid ning mahedad joogid.

Paremuselt teine ja kolmas ennustaja saavad endale vastavalt 50-eurose ja 25-eurose spordiennustuse boonusraha

Suurima koefitsiendiga võistlusel osalevad kõik spordiennustused, olenemata nende panusest. Võitjaks on suurima koefitsiendiga võitev pilet, olenemata võidusummast.

Tulemused 09.03.2023

Nimi                    Koef.

1. Erkki M.        44,47        Piletid kontserdile

2. Siiri S.            38,83    50 eurot boonusraha

3. Joonas L.       18      25 eurot boonusraha 

4. Jaanus V.       5,8

5. Erkki J.          4,35

Tulemused 16.03.2023

Nimi                    Koef.

1. Kristjan K.       52,25       Piletid kontserdile

2. Janar T.           44,1      50 eurot boonusraha

3. Siiri S.             14,05    25 eurot boonusraha

4. Joonas L.        8,4

5. Ivar P.              4,85

Boonus:
100% kuni €200
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Populaarsed Eesti kasiinod
4.8 rating
No Account Bet: Kuni €200 boonus + iganädalane cashback
5.0 rating
Trickz: 300 tasuta spinni + cashback
5.0 rating
OlyBet: €25 kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
4.5 rating
TonyBet: 100% kuni €120 + 120 tasuta spinni
5.0 rating
Wisho: 350 tasuta spinni + cashback
4.8 rating
Posido: 100% kuni €500 boonus + 200 tasuta spinni
25 TASUTA SPINNISuperdiil mida ei saa kasutamata jätta!

Avades Coolbet kasiinos konto, saad koheselt 25 tasuta spinni mängus Idol of Fortune. Sissemakset pole vaja teha!

KLIKI SIIN, et avada koheselt tasuta konto.