Spordiennustajad

Esileht » Spordiennustajad

Spordisaade

Spordiennustajad on Win TV saade, kus tutvustatakse erinevaid spordialasid ning nendega seotud spordipanuseid. Kõigil saatevaatajatel on võimalus kaasa lüüa ja võita tasuta panuseid.

Unibet ja Win TV on käima lükanud uue tempoka saate, mille käigus kaks saatejuhti üritavad mõista spordipanustamise maailma võlu ja valu. Saate jooksul käiakse läbi mõned aktuaalsed spordivõistlused, arutletakse põgusalt meeskondade/sportlaste hetkeolukorda ning otseloomulikult tehakse ka vastavate mängude peale spordiennustused.

Kummalgi saatejuhil on algatuseks 500€ ning see tuleb ära jagada kolme spordipanuse vahel. Võitja on muidugi see, kes osavamaid panuseid teeb ja rohkem raha võidab.

Ka vaatajad saavad võita

Iga “Spordiennustajate” saate toimumise päeval on Unibet teinud spetsiaalse boonuspakkumise, kus üldjuhul on nõutud minimaalne deposiit ja selle eest saadakse vastutasuks enda kontole täiesti tasuta spordipanus, mida võib kasutada vabalt valitud spordialal ennustuse tegemiseks.

Lisaks tasub osa võtta Win TV äriklassi pakkumisest. Kõik kes on laadinud ülesse pildi enda poolt tehtud spordiennustusest, osalevad saate jooksul loosides, kus iga saate ajal jagatakse ära lausa 100€ tasuta panustamisraha!

Samuti tasub vaadata YouTube kanalile, sest iga saatepäeva jooksul on kommentaariumis võimalik ennustada kumb saatejuht võidab rohkem raha. Iga saate alguses saab üks õigesti arvanud kommenteerija 25€ tasuta panuse.

“Spordiennustajad” on eetris kolm korda nädalas – esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel kell 19:30 Win TV Youtube ja Twitchi kanalil.

Boonus:
100% kuni €200
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Populaarsed Eesti kasiinod
5.0 rating
OlyBet: €25 kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
5.0 rating
Wisho: 350 tasuta spinni + cashback
4.8 rating
Posido: 100% kuni €500 boonus + 200 tasuta spinni
4.8 rating
HappySpins: 200% kuni €200 boonus + cashback
4.8 rating
Maria Casino: Võta kuni €100 boonus + 100 tasuta spinni
5.0 rating
Unibet kasiino: Võta kuni €200 boonus + 20 tasuta spinni
25 TASUTA SPINNISuperdiil mida ei saa kasutamata jätta!

Avades Coolbet kasiinos konto, saad koheselt 25 tasuta spinni mängus Idol of Fortune. Sissemakset pole vaja teha!

KLIKI SIIN, et avada koheselt tasuta konto.