Unibet Win TV Live’il tuli, nägi ja võitis Silver Simulask

Esileht » Unibet Win TV Live’il tuli, nägi ja võitis Silver Simulask

Silver Simulask on edukas hobimängija, kelle auhinnariiulis on olemas kõikvõimalikud igakuiselt toimunud suurte pokkeriturniiride karikad. Äsja jõudis sinna ka seni puudu olnud Win TV Live’i karikas. 

15. juuni pärastlõuna tõi Chesterflield Poker Club’i taaskord lõbusa pokkeriseltskonna. Koostöös Unibetiga leidis aset Win TV käsiloleva turniiriseeria kolmas live-etapp. Osales 78 mängijat, kes tegid koos re-entry‘tega ühtekokku 125 sisseostu. Nii kerkis auhinnafond soliidsesse suurusse ja jagamisele kuulus 11 250 eurot. Sarnaselt mai turniirile premeeriti seegi kord 13 parimat.

Erakordselt pikk tee rahadeni

Kui turniiri tempokas käik andis lootust, et jõuame rahakohtade väljaselgitamiseni võrdlemisi kiirelt, siis nii ikkagi ei läinud. Tehnilised viperused tõid pausi, kuid tuline võitlus käis ka väikeste stäkkide vahel, sest mitte keegi ei soovinud tühjade kätega koju minna.

Käimas oli juba mullimäng, kui Robert Kallikorm kaotas suure jaotuse ja jäi mängu kõigest 20 000 žetooniga (kohustuslik pimepanus oli sel hetkel 15 000). Kes arvas, et sellega Roberti turniir ka lõpeb, eksis rängalt, sest järgnenud edukad duublid viisid mehe kindlalt finaallauda. Loomulikult oli sihiks oma esimene Win TV Live’i karikas, sest 2. koht oli Robertil juba olemas, kuid lootus kustus 7. kohale jäämisega. Robertit jäi lohutama 425 eurot.

Teine samasugune õnneseen oli Toivo Ojasoo, kelle stäkk langes samuti ühel hetkel vaid 20 000 peale (kohustuslik pimepanus oli sama suur), kuid kellel õnnestus väljakukkumist vältida ning lõpetada hoopis kõrgel 3. kohal, teenistuseks 1645 eurot.

Toivo Ojasoo

Finaallauas olid tuntud näod

Lõviosa finaallauda jõudnutest olid pokkerikommuunile ammu tuttavad näod. Naismängijaid finaali seekord ei jõudnud. Napilt jäi rahadest välja Gerli Rüüberg, kes pidi vastu võtma mullikoha raske saatuse.

Üks otsast lõpuni kõige silmapaistvamaid mängijaid oli ehk Anton Makejev, kes hakkas turniiri keskfaasis žetoone korjama ja sai tükk aega kehaka stäkiga mängida. Ka finaallaua algul oli just tema chipliider. Nii polnudki ime, et mees ka väga särava tulemuse tegi – koos Silver Simulaskiga jõudis ta heads-up’i ning vormistas seal endale 2. koha. Antoni võidusumma oli 2305 eurot.

Silver Simulaski teekond võiduni oli aga igati esile tõstmist vääriv. Nimelt tekkis tal mõte osaleda tänu Facebookis nähtud reklaamile. Reklaamiti Unibeti satelliitturniiri ja sinna ta ennast osalema registreeriski. Kuna ta mängis kahte satelliitturniiri ja sai mõlemalt pileti, võis ta ka live-turniiril kergemalt võtta. Kui esimene katse ebaõnnestub, siis on re-entry tagataskus. Täpselt sellise tegevusplaani ta ka realiseeris.

Võitmiseks tuli aga teha seda, milles Silver kogu aeg tugev on olnud – hästi mängida. Läbimõeldud käigud, vastaste lugemine ja mis seal salata, ka hea kaardiõnn andsid kokku valemi, millest kulla võtmiseks piisas. Koos karikaga viis Silver koju 2975 eurot auhinnaraha.

Silver Simulask

Turniiri kokkuvõte sõnas ja pildis

Lõbusast pokkerimängust valmis jooksvalt live-blogi, mis on järelloetav siin. Fotosid tegi Eesti parim pokkerifotograaf Elena Kask, kelle tööd saab imetleda Win TV Facebooki lehelt.

Turniiri lõppjärjestus:

1. Silver Simulask 2975 €
2. Anton Makejev 2305 €
3. Toivo Ojasoo 1645 €
4. Andres Aro 1115 €
5. Mart Tammoja 725 €
6. Meelis Lepikult 635 €
7. Robert Kallikorm 425 €
8. Jaagup Luhakooder 300 €
9. Marek Kotelnikov 275 €
10. Martin Printsmann 225 €
11. Bahtijar Kulijev 225 €
12. Risto Hollo 200 €
13. Ivar Simmer 200 €

Suurima liigapunktide saagi võtab esikümme ja tabelis on oodata mitmeid muudatusi, sest esiotsa hõivanutest ei jõudnud suurte punktideni sel turniiril mitte keegi. Aga punkte jagatakse ka tänaõhtusel online-etapil. See toimub juba kell 20.00 Unibeti pokkeritoas. Kui sul Unibeti kontot veel pole, saad selle avada siin.

Järgmine Win TV Live toimub juba 6. juulil, nii et kohtume peatselt!

Uued kasiinod
5.0 hinnang
Epicbet: €300 pärisraha boonus
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub