Oled Spinnikunn? Võida 1 euro eest Kings Of Tallinn turniiripilet!

Esileht » Oled Spinnikunn? Võida 1 euro eest Kings Of Tallinn turniiripilet!

OlyBet’i ja Win TV koostöös on käima läinud uus saade “Spinnikunnid”, kus saatejuht Kristjan Laasi juhtimisel võtavad eetris koha sisse 3 rohkem- või vähemtuntud saatekülalist, et teineteiselt mõõtu võtta vanas heas Spin&Gold pokkeriformaadis, mille auhinnafondid küündivad miljoniteni. Lisaks on kõigil televaatajatel võimalus ise saatesse mängima minna ja võita Kings Of Tallinn 2022 põhiturniiri pilet.

Spinnikunnide formaat on oma olemuselt väga lihtne ja kiire. Kõigil külalistel on OlyBeti pokkeritoas stardirahaks 900 dollarit, millega mängitakse 6 vooru Spin&Gold turniiri. Igas voorus on kõigil 2 turniiri – üks 50-dollarilise ning üks 100-dollarilise sisseostuga turniir. Vooru võitja on see, kes teeb kahe turniiri kokkuvõttes parima rahalise tulemuse ning saab tabelisse ühe punkti. Peale 6. vooru vaadatakse tulemused üle ning kes kuue vooru kokkuvõttes rahaliselt parima tulemuse on teinud, saab lisaks veel 3 punkti. Suurima skooriga mängija saab finaali, mis toimub septembris Olympic Park kasiinos aset leidva Kings Of Tallinn 2022 pokkerifestivali raames. Live-finaali auhinnad jagunevad järgmiselt:

  • 1. koht 1100€ Kings of Tallinn põhiturniiri pilet
  • 2. koht 550€ Kings Of Tallinn kõrvalturniiri pilet
  • 3. koht 330€ Kings Of Tallinn kõrvalturniiri pilet
  • 4-9. koht 55€ OPS Online pokkeriturniiri pilet

Kõigil saate jälgijatel on iga episoodi vältel võimalik osa võtta OlyBetis toimuval Spinnikunnide liigast. Osalemiseks on vajalik saate toimumise päeval mängida alates kella 20:00 kuni 23:59 1-dollarilise sisseostuga Spin&Gold 3-mängijaga turniire. Iga mängitud turniiri eest saab punkte ning kes etteantud ajavahemikus edetabelis kõige rohkem punkte saab, teenib kutse järgmisesse saatesse ning 150€ OlyBet Mystery Bounty turniiripileti. Edetabelis jätkub erinevaid auhindu turniiripiletite näol viiele esimesele mängijale. Kui aga edetabeli tippu rühkimiseks jaksu pole, tasub kaasa lüüa vähemalt ühel 1-dollarilise sisseostuga Spin&Gold turniiril, sest kõigi saadete edetabelist saab üks õnnelik loosi teel pileti OlyBetis toimuvale ühelaua flip-turniirile, mille võitjat premeeritakse samuti Kings Of Tallinn 2022 põhiturniiri piletiga!

Spinnikunnide saadet saab vaadata Win TV Twitchi ning YouTube kanalil. Jälgi kindlasti ka Win TV Facebooki lehekülge, et leida kõige värskem info järgmiste saadete kohta.

Boonus:
€25 kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
Populaarsed Eesti kasiinod
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid