Win TV Live’i liiga viib The Festivalile Ander Heidmetsa

Esileht » Win TV Live’i liiga viib The Festivalile Ander Heidmetsa

Esimene Win TV Live’i liiga on edukalt lõpule jõudnud. Koore riisus tabelit pikalt juhtinud Ander Heidmets, keda tuntakse ka väljakutsuva pokkerialiase suured tissid järgi, kuid auhindu jagus tervele esinelikule.

Lõpuvile kõlas 11. veebruari hilisõhtul, kui selgus Win TV Live’i liiga viimase online-etapi lõppjärjestus. Punktid loeti kokku ja tabel uuendati ära. Kui Ander Heidmets oli endale võidu kindlustanud juba päev varem toimunud live-etapil, kus saavutas 4. koha ja teenis selle eest 24 punkti, siis kolme järgmise koha vahel oli kõvem madistamine ning järjestus sai lõplikult paika just tänu online-etapi punktidele.

Tabeli lõppseisu vaata siit.

Suurima lõpuspurdi tegi Kalju Kratovitš, kes paiknes enne viimast live-turniiri kusagil tabeli keskel. Tänu live-turniiri 8. kohale ja viimase online-turniiri võidule tõusiski ta tabelis nii võimsalt, et platseerus kokkuvõttes auhinnalisele kohale.

Liigatabeli esiots nägi lõpuks välja selline:

  1. koht Ander Heidmets 117 punkti
  2. koht Madis Birnbaum 94 punkti
  3. koht Janar Pääbus 86 punkti
  4. koht Kalju Kratovitš 78 punkti

Kõigile neljale mehele välja pandud auhinnad pärinevad liiga suurimatelt toetajatelt ja koostööpartneritelt: The Festival, Coolbet, Unibet ning Paf.

Ander Heidmets kindlustas võidu 11. veebruaril, hooaja viimasel live-turniiril.

Esikoht sõidab The Festivalile

Liiga võitnud Heidmetsale kuulub 1600-eurone The Festivali pakett. See sisaldab sisseostu 550-eurosele põhiturniirile, ööbimist kahele The Festivali toimumispaigas ning pääsu kohapeal organiseeritud lõbusatele seltskonnategevustele.

Heidmetsal on õigus valida, millisele üritusele ta sõita soovib. The Festivali 2024. aasta kava on tänaseks kinnitatud ning järgmine üritus toimub 31. maist 9. juunini Tšehhis Rozvadovis. Sügisel käib üritus ära Maltal ning Slovakkias.

Ülejäänutele väärtuslikud piletid

Liigatabelis 2. kohale tulnud Birnbaumile on ette nähtud koguni kolm auhinda. Coolbetilt sai ta kaks Tähtede Klubi VIP-piletit 5. septembril toimuvale Eesti vs Slovakkia jalgpallimängule. Auhinna väärtus on tervelt 300 eurot. Unibet kinkis Birnbaumile 250-eurose Unibet Live’i pileti, millega saab ta mängida Eesti meistrivõistlustel mõnd kõrvalturniiri või jahtida Unibet DeepStack Open’i piletit. Paf panustas 150-eurose Irish Openi piletiga.

Pääbusele ja Kratovitšile ette nähtud auhinnad on identsed. Coolbetilt mõlemale kaks Eesti vs Slovakkia jalgpallimatši tavapiletit ning Pafi poolt 50-eurone The Festivali satelliitturniiri pääse.

Liiga uus hooaeg stardib peagi, kuid täpsed kuupäevad ja muu korralduslik info on alles selgumisel.

Win TV Live’i liiga väiksel pausil

Seoses Eesti meistrivõistlustega pokkeris teeb Win TV Live pisikese pausi ja jätab tänavuse märtsi turniiri vahele. Ikka selleks, et juba aprillis naasta ja käivitada uus hooaeg, mil punktiseisud saavad taas nullitud ja kõigil pokkerisportlastel on võrdne võimalus endale magusaid auhindu skoorida.

Liiga peaauhind, live– ja online-etappide toimumiskuupäevad ning live-turniiri toimumispaik selguvad juba peagi.

Seniks tutvu EMV 2024 kavaga ja pane oma mänguplaan juba varakult paika.

Populaarsed Eesti kasiinod
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid
5.0 hinnang
Betsafe: 100 tasuta spinni või €100 tasuta panus
4.8 hinnang
ProntoBet: 200% kuni €1000 boonus + cashback