Win TV Live tegi võimsa tagasituleku. Võitjaks krooniti Roland Luik

Esileht » Win TV Live tegi võimsa tagasituleku. Võitjaks krooniti Roland Luik

Pärast mõnekuulist pausi startis taas populaarne turniirisari Win TV Live. Hooaja jätkuturniiril ootas mängijaid Unibet Sports Bar’is täismaja.

2. septembri pärastlõunal maskeerus Tallinna kesklinnas asuv Unibet Sports Bar pokkerisaaliks. Sealt võis leida üheksa pokkerilauda ja toimeka tiimi, kes olid end turniiriks valmis seadnud.

Tavalistele baarikülalistele sel laupäeval ruumi polnudki, sest pokkerimängijad hõivasid enda alla kogu pinna. Välja müüdud turniiri sai korraga alustada 81 mängijat ning kohe tekkis ka ootelist.

Jagamisele läks peaaegu 10 000 eurot

Kokku jõudis starti 88 unikaalset mängijat. Uue reeglina oli re-entry sooritamine lubatud igale mängijale ainult korra. Seda võimalust kasutas kokku 26 alustanut. Seeläbi paisus 100-eurose sisseostuga turniiri auhinnafond 9690 euro suuruseks. Rahakohtadele jõudis 13 parimat.

Meeleolu oli lõbus alates esimesest hetkest. Mängijaid tervitati vaagnatäite suupistetega. Gindome’i džinnist segas tervitusnapsud kokku Mairold Millert isiklikult. Pärast seda suundus ta pokkerilauda. Lisaks Mairoldile olid tee turniirile leidnud veel lauljanna Teele Viira, jalgpallur Joel Lindpere, mõjuisik Robin Valting ning 5Miinuse liikmed Korea ja Lancelot.

Rahakohtadeni ükski kuulsus ei jõudnud, kuid Lancelot oli sellele üsna lähedal, kukkudes välja vaid paar kohta enne mullimängu algust.

Raha saanute nimekiri muljet avaldav

Mullikohaga pidi seekord leppima Heiki Laja, keda aastaid tagasi võis tihti pokkerilaua taga näha. Oma oskusi demonstreeris ta üle pika aja nüüdki, kuid õnnest jäi õige väheke puudu. Tema poolvend Henri Käsperil läks pisut paremini – Henri lõpetas 12. kohal ja teenis 140 eurot. Minimaalse võidusumma kasseeris enda nimele Win TV pundi liige Heimar Lill.

Naisenergiat tõi finaallauda Helina Tamm, kes lõpetas 8. kohal ja viis koju 320 eurot. Kairit Leibold kukkus välja vahetult enne finaallaua moodustumist, teenides 10. koha eest 190 eurot.

Kõlavaid nimesid oli finalistide seas mitmeid, kuid elavaks aruteluks läks alles siis, kui alles oli jäänud kolm parimat. Mehed jõudsid otsusele, et sündima peab rahakokkulepe. See polnud sugugi halb idee, sest vähem kui 10-tunnise tööpäeva eest ootas kõiki kolme ees praktiliselt 2000-eurone palgapäev.

Peaaegu võrdne diil

Kõige vähem žetoone oli kokkuleppe sõlmimise hetkel Roland Luigel. Uku Valneril oli vaid natuke rohkem. Seega otsustati Rolandi võidusummaks jätta 1840 eurot ning Ukule eraldati 1900 eurot. Kõige suurema saagi sai endale Jevgeni Astafjev.

Oma 2000 teenitud euro üle Jevgeni muidugi rõõmustas, kuid enim ihaldas ta hoopis karikat. Veel umbes pool tundi mäng karikale ja liigapunktidele ka jätkus, kuid kui Uku enda 3. koha vormistatud sai, ei jäänud pikaks nuppe veeretama ka TOP 2. Paremusjärjestuse otsustas lõpuks lahtiste kaartidega mündivise. Münt langes seekord Rolandi kasuks.

Nagu alati, valmis turniirist ka live-blogi, mis on järelloetav. Suure pokkeriõhtu pildistas üles profifotograaf Elena Kask. Galerii leiad Win TV Facebooki lehelt.

Turniiri lõppjärjestus:

 1. koht Roland Luik – 1840 €
 2. koht Jevgeni Astafjev – 2000 €
 3. koht Uku Valner – 1900 €
 4. koht Maario Suits – 1020 €
 5. koht Martin Piik – 770 €
 6. koht Kaspar Valk – 570 €
 7. koht Siim Suviste –420 €
 8. koht Helina Tamm – 320 €
 9. koht Heldur Lahne – 240 €
 10. koht Kairit Leibold – 190 €
 11. koht Jaanus Veste – 160 €
 12. koht Henri Käsper – 140 €
 13. koht Heimar Lill – 120 €

Live-etapp on selleks kuuks küll läbi, kuid kõik pokkerihuvilised on oodatud täna õhtul kell 20 Coolbet’i pokkerituppa, kus toimub Win TV liiga online-etapp. Osalemine ja rahakohtadele jõudmine annab liigapunkte, kuid on lõbus niisamagi.

Kui sa veel pole Coolbet’i kasutaja, liitu siin. Win TV Live’i liiga kohta leiad põhjaliku info siit.

Järgmine Win TV Live toimub juba 7. oktoobril. Satelliidid ja sisseost läbi Paf’i.

Populaarsed Eesti kasiinod
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid
5.0 hinnang
Betsafe: 100 tasuta spinni või €100 tasuta panus
4.8 hinnang
ProntoBet: 200% kuni €1000 boonus + cashback