Paf Win TV Live’i võitis Ander Heidmets

Esileht » Paf Win TV Live’i võitis Ander Heidmets

Oktoobris Pafi lipu all toimunud Win TV Live’i pokkeriturniir jõudis uue verstapostini. Rekordilise auhinnafondiga turniiri võitis Ander Heidmets.

7. oktoobril toimunud Win TV Live’i pokkeriturniir tõi Unibet Sports Bar’i taaskord täismaja. Unikaalseid mängijaid kogunes 98, kuid et koguni 42 neist käisid ära ka teisel katsel, oli lõplik sisseostude arv 138. Ehkki see pole Win TV Live’i turniirisarja sisseostude arvu rekord, oli auhinnafond sellele vaatamata rekordiline. Jagamisele läks 11 730 eurot, millest jagus 14 parima premeerimiseks.

Lõbusast mõõduvõtust oli tulnud osa saama ka mitmeid tuntud nägusid. Nii võis lauas kohata näiteks tantsustaar Mairold Millertit, telenägu Erkki Sarapuud, jalkaproff Joel Lindperet, ajakirjanik Toomas Varat ning 5Miinuse räpihunte Koread, Kohvrit ja Lanceloti. Rahadesse neist ükski seekord ei jõudnud, kuid mitut neist võis mängimas näha telelauas.

Õhtu parimaks naismängijaks osutus Kairit Leibold, kes ei valmistanud selle saavutusega kellelegi üllatust. Oma 11. koha eest teenis ta küll 250 eurot auhinnaraha, kuid jäi napilt välja TOP 10-st, mis oleks kaasa toonud veidi suurema liigapunktide saagi.

Küll aga jõudis kümne parima sekka mitmeid teisi häid mängijaid. Finaallauda alustas liidrina Ander Heidmets – Win TV jälgijate kogukonnas kahtlemata tutvustamist mitte vajav nimi. Ander on mitu korda osalenud saates Spinnikunnid ning jõudnud seal ka finaali. Tõsiselt võttis ta pokkerit seegi kord ning vaev tasus end ära, sest lõpuks leidis ta end heads-upist.

Heads-upi partneriks oli Anderil sel korral Mikk Vist. Mikk on enda sõnul pokkeriturniiridest eemal olnud neli aastat, kuid seda magusam oli comeback, mis nii kenasti õnnestus. Miku julge ja agressiivne mäng tõi tallegi juba tükk aega enne finaallaua kujunemist suure stäki, mis aitas üle elada ka mõned ebaõnnestumised.

Duelli sisenes Mikk tagaajaja rollis, sest Anderi žetoonikuhi oli nii palju suurem. Rahakokkuleppest ei tehtud juttugi. Isegi pausile otsustati minna alles juhul, kui Mikk duubeldab ja seisud võrdsemaks muutuvad. Päris nii kaugele aga ei jõutudki – mängiti mõned üksikud käed, kuid otsustav jaotus kaldus Anderi kasuks. Mikule kuulus 2. koha eest 1700 eurot, Ander pani tasku 2130 eurot ning napsas endale kauni klaaskarika.

Nagu ikka, valmis turniirist ka live-blogi, mida saad järele lugeda siit. Fotogalerii leiad Win TV Facebooki lehelt.

Turniiri lõppjärjestus:

 1. koht Ander Heidmets – 2130 €
 2. koht Mikk Vist – 1700 €
 3. koht Kaido Kuusk – 1400 €
 4. koht Peep Kivistik – 1200 €
 5. koht Marko Alt – 1050 €
 6. koht Ivar Simmer – 900 €
 7. koht Madis Otti – 750 €
 8. koht Robi Väärtnõu – 600 €
 9. koht Siim Suviste – 500 €
 10. koht Siim Niido – 400 €
 11. koht Kairit Leibold – 350 €
 12. koht Tanel Tammela – 300 €
 13. koht Allan Arjut – 250 €
 14. koht Ergo Maruste – 200 €

Peagi saab uuendatud ka liigatabel, mida hakkab suure tõenäosusega juhtima just eilne tšempion Ander. Talle saab aga konkurentsi pakkuda juba täna (pühapäeva) õhtul kell 20 algaval online-etapil, mis toimub seekord Paf’i pokkeritoas.

Järgmine live-turniir leiab aset juba 4. novembril ja sellele ootame registreeruma läbi Coolbet’i. Just Coolbet’is leiavad aset ka satelliit-turniirid.

Populaarsed Eesti kasiinod
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid