Zevakin BSH skandaali valguses: kui mingi draama on, siis ikka purjetad selle pealt natuke

Esileht » Zevakin BSH skandaali valguses: kui mingi draama on, siis ikka purjetad selle pealt natuke
Muu

Pühapäeval eetris olnud “ Pokkeriareeni” saates ei jätnud saatejuht küsimata multitalendi Andrei Zevakini arvamust kodumaa kõige populaarsemast ja väsitavamast skandaalist. Kätte õnnestus saada ka väike ülestunnistus.

“Vahepeal tuleb sõita selle rongi peal, et kui mingi draama on, siis ikka purjetad selle pealt ka natuke. See on ideaalne – mul on ju endal ka reisisaade tulemas ja promo on vaja,” selgitas Andrei Zevakin teiste kuulsuste skandaalide ära kasutamist. Siiski tõdes ta, et piir on tegelikult päris õhuke ja pidevalt seda teha ei saa. “Kui sa oled kogu aeg pildis, siis see viskab inimestel üle. Endalgi viskab üle,” ütles Zevakin ausalt.  

Pokkerisaatele omaselt ei saanud enam kui kahe tunni jooksul üle ega ümber ka pokkerimängust endast. Kui jutt läks esmakordsetele kogemustele, ei olnud Zevakinil keeruline enda pokkeri algusaegu meenutada – esimest korda istus mees pokkerilauda alles möödunud aastal, kui Maltal toimus suursündmus Unibet Open. “Ma ei suuda päris elus väga kaua mängida, sest ma olen nii kärsitu inimene,” proovis ta olukorda põhjendada. Nagu tõenäoliselt paljudel, oli Zevakini esimene kokkupuude pokkeriga Y8 mängukeskkonnas, kuid siis piirdus mäng pigem niisama nuppude klõpsimisega.

Pokkeri ja BSH juttude kõrvalt leiti aega rääkida ka kuulsuse ära kasutamisest, muusika tegemisest ning spordiennustuste tegemise harjumustest, mida kõike saab järele vaadata ja kuulata Win TV YouTube’i kanalilt.

Boonus:
100% kuni €200
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
Populaarsed Eesti kasiinod
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid