Buumi
4.5

Buumi

Buumi: 100% kuni €100 boonus
Esileht » Buumi

Buumi on Küprosel registreeritud, kuid Eestis litsentsi saanud kiirkasiino, mis pakub oma mängijatele laialdast slotimängude valikut.

Boonus:
100% kuni €100
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Mängude valik

Buumi on live-kasiino, sloti- ja lauamängudele keskendunud online kasiino, kust võib kokku leida ligi 2000 erinevat mängu. Nii slotid, live-kasiino (blackjack, live-rulett, baccarat) kui ka lauamängud on jaotatud eraldi kategooriatesse, kuid alati on võimalus otsida oma lemmikut ka tootja või otsinguriba kaudu.

Kasiino tuhanded mängud tulevad enam kui 50 mängutootjalt, mis tagab päris mitmekesise valiku. Mängutootjate nimekirja kuuluvad nii Pragmatic Play, Play’n GO, Relax Gaming, Betsoft, NetEnt, Fantasma, Evolution Gaming kui ka paljud teised tuntud nimed.

Buumi mängude valik

Konto ja maksed

Kasutajamugavust silmas pidades on Buumi kontovaba kiirkasiino, kus ankeetide täitmine vajalik ei ole ning kasutaja loomine toimub automaatselt sissemakse tegemisel. Buumi makseid vahendab Brite, läbi mille saab makseid sooritada nii Swedbank, SEB, Luminor, LHV ja Coop pangalinkide kaudu.

Kui kasiinos minimaalne väljamakse summa on 20 €, siis kõige väiksem võimalik sissemakse on kõigest 1 €!

Buumi konto ja maksed

Boonused ja lojaalsusprogramm

Buumi võlub uusi mängijaid magusa tervitusboonusega, milleks on 100% kuni €100. Kui muidu on kasiinos minimaalne sissemakse 1 €, siis tervitusboonuse aktiveerimiseks tuleb teha vähemalt 25 € deposiit.

Kes aga soovib täies mahus boonust nautida, peaks tegema 100 € sissemakse. Tervitusboonusel kehtib 25x läbimängimise kohustus nii sissemakse summale kui ka boonusrahale.

Lisaks tervituspakkumisele on Buumis käimas ka Drops & Wins ning Drops & Wins – live-kasiino pakkumised. Esimese raames toimuvad iganädalased kasiinoturniirid, kus jagatakse välja erinevaid auhindu, ning live-kasiino pakkumise raames jagatakse iga kuu välja 500 000 €.

Buumi kasiino tervitusboonus

Klienditugi

Kiiretele küsimustele vastuse leidmiseks on kodulehel olemas korduma kippuvate küsimuste sektsioon. Kui sealt aga otsitavat vastust ei leia, saab Buumiga inglise keeles ühendust võtta nii vestlusakna kui ka support@buumi.com meilile kirjutamise teel.

Boonus:
100% kuni €100
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
5.0
Turvalisus ja läbipaistvus
5.0
Kasiinomängude valik
4.0
Boonused ja pakkumised
4.0
Klienditugi
4.5 Üldine hinnang
Populaarsed Eesti kasiinod
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid