GrandX
4.8

GrandX

GrandX: €1000 tervitusboonus + 250 tasuta spinni
Esileht » GrandX

GrandX on eriline kasiino, mis pakub ainult ühe mängutootja slotte, mida mitte kuskilt mujalt Eestist ei leia. Selline lähenemine on kindlasti ühe kasiino jaoks uudne ja huvitav, seega annab mängijatele ka põhjuse seda justkui turismiatraktsioonina uudistama minna.

Boonus:
€1000 boonuste pakett
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Mängude valik

Mängutootjatega on GrandX puhul väga lihtne, sest neid on kõigest üks. Kõik kasiinost leitavad mängud on loodud Austria kasiinomängudee arendaja Amatic Industries poolt ja kokku on neid praeguse seisuga üle 120.

Mängude valik on üsna väike ja nii ei esine kasiinos ka väga palju erinevaid kategooriaid. Olemas on erinevad slotimängud, paar lauamängu, videopokker ning keno. Küll aga peab välja tooma, et mängude vähesuse ja vaid ühe tootja olemasolu tõttu on lehekülg igati lihtne ning arusaadav. Kategooriate vahele ära ei eksi, otsing töötab korralikult ja samuti sobivad kõik mängud visuaalselt kokku.

Konto ja maksed

Konto loomine võtab kasiino lubaduste järgi aega alla ühe minuti, millest võib järeldada, et tegu on üsna lihtsa protsessiga. Nagu ikka, tuleb sisestada vajalikud isiku- ja kontaktandmed, peale mida saabki juba asuda sissemakse tegemise juurde.

Makseviisidest on GrandX kasiinos esindatud krediitkaart, ülekanded ning e-rahakotid. Kõikide juures on lehel välja toodud ka nende minimaalsed sisse- ja väljamaksed, milleks on siis kas 5 või 10 €. Makseviisist sõltub ka väljamakse kiirus. Üldjuhul on GrandX Casino väljamaksed väga kiired ja jõuavad olenemata makseviisist mängijani paari tunniga.

GrandX veebileht

Boonused, kampaaniad ja VIP klubi

GrandX kasiinol on mitmeid huvitavaid pakkumisi, millest esimeseks on tervituspakett. Tervitusboonuseks on kokku kuni 1000 € + 250 tasuta spinni. Pakett koosneb neljast väiksemast boonusest, mille kohe välja toome.

Süsteem on neljaastmeline ehk 1. deposiidi boonuseks on 100% boonust kuni 300 € ja 100 tasuta spinni, 2. deposiidi boonusena saad 50% boonust kuni 300 € ja 50 tasuta spinni, 3. deposiidi boonus pakub 60% boonus kuni 200 € ja 50 tasuta spinni ning 4. deposiidi boonuseks on aga 70% kuni 200 € ning 50 tasuta spinni.

Lehelt on võimalik leida ka muid kampaaniaid, mis annavad boonuseid või tasuta spinne. Boonuseid on võimalik saada ka VIP klubis.

VIP klubi liikmeks saamise nõuded on üsna lihtsad. Nimelt on vajalik teha igakuiselt vähemalt 500 € eest sissemakseid ning vähemalt 2500 € väärtuses panused.

Klienditugi

Klienditoega ühenduse saamiseks on neli valikut: vestlusaken, telefon, meil ja kontaktvorm. Reaalajas toimiv live-chat on kättesaadav tööpäeviti 8.00-23.00 ja nädalavahetusel 9.00-21.00, kuid kui muul ajal on abi vaja, siis saab infot korduma kippuvate küsimuste lehelt..

Boonus:
€1000 boonuste pakett
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
5.0
Turvalisus ja läbipaistvus
4.0
Kasiinomängude valik
5.0
Boonused ja pakkumised
5.0
Klienditugi
4.8 Üldine hinnang
Populaarsed Eesti kasiinod
5.0 rating
Nutz: Võta €100 boonus + 50 riskivaba keerutust
Paf
5.0 rating
Paf: Konto avamisel 25 tasuta spinni + €10 tasuta raha
5.0 rating
Coolbet: Konto avamisel 25 tasuta spinni + kuni 500% boonus
4.8 rating
No Account Bet: Kuni €100 boonus + iganädalane cashback
5.0 rating
Chanz: Võta kuni €100 boonus + 300 tasuta spinni
4.8 rating
GrandX: €1000 tervitusboonus + 250 tasuta spinni
25 TASUTA SPINNISuperdiil mida ei saa kasutamata jätta!

Registreerides Coolbet kasiinos konto, saad koheselt 25 tasuta spinni slotimängus Multifly! Sissemakse tegemine pole vajalik.

Loe pakkumise kohta lähemalt või KLIKI SIIN, et avada koheselt konto.