ReSpin
5.0

ReSpin

ReSpin: €300 pärisraha boonus
Esileht » ReSpin

Laia mänguvalikuga ReSpin kasiino tervitab uusi mängijaid huvitava kontseptsiooniga tervitusboonusega. 2024. aastal Eestisse sisenenud kasiinot kartma ei pea, sest selle looja varasemate platvormide hulka kuuluvad nii Coolbet, Triobet kui ka NordicBet.

Boonus:
€300 pärisraha boonus
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Mängude valik

Veel küllaltki uuel kasiinol on väga lai mängude valik ning esindatud on nii slotid kui ka live-kasiino mängud.

See tähendab, et puudust ei pea tunda ei baccaratist, blackjackist, teleshow mängudest, ruletist, pokkerist ega ka täringumängudest. Nagu enamasti kombeks, toovad live-kasiino mängud mängijateni peamiselt Evolution ja Pragmatic Play.

Samas on terve kasiino peale mängutootjaid aga palju rohkem ning sellest nimekirjast võib leida nimesid nagu Relax Gaming, Hacksaw Gaming, Quickspin, Nolimit City, Push Gaming ja veel paljusid teisi.

ResSpin mängude valik

Konto ja maksed

ReSpin kasiino näol on tegemist kiirkasiinoga, kus konto luuakse esimese sissemakse tegemisel. Minimaalne sissemakse summa on 10 € ning sama limiit kehtib ka väljamaksetele. Kasiinos saab makseid teha läbi Swedbank, SEB, LHV ja Luminor pankade.

ResSpin konto ja maksed

Boonused ja kampaaniad

ReSpin kasiino tervitab kõiki uusi mängijaid magusa 300-eurose tervitusboonusega, kui teha vähemalt 10 € suurune sissemakse. Tasub märkida, et sissemakse suurus ei mõjuta tervitusboonuse suurust.

Küll aga vabastatakse 300 € boonus osade kaupa (30 x 10 €). Selleks, et iga 10-eurone osa vabastada, tuleb koguda ReSpinis mängides 400 XP-d. Erinevad mängud annavad erineva koguse XP-d, kuid näiteks slotimängudes võrdub üheeurone panus ühe XP-ga.

Hea uudis on ka see, et boonusrahale läbimängimiskohustust ei ole!

ReSpin kasiino tervitusboonus

Lojaalsusprogramm

XP-de kogumisest sõltub ka lojaalsusprogrammi tase. ReSpinis on lojaalsetele mängijatele koguni seitse erinevat taset ning XP-dest sõltubki nendeni jõudmine. Mida kõrgemale tasemele jõuda, seda suurem on nii cashback kui ka rakeback, küündides viimases ehk legend tasemes vastavalt koguni 15 protsendini ja 10 protsendini.

Kõikide levelite puhul on aga ühiseks osaks õnneratta keerutamise võimalus, kust saab võita erinevaid auhindu.

Klienditugi

Murede tekkimisel on kasutajatel võimalik kasiinoga ühendust võtta kas reaalajas vestlusakna kaudu või klienditugi@respin.com meiliaadressile kirjutades. Reaalajas vastamine toimub ReSpinis kella 9st hommikul kuni südaööni. Klienditoele lisaks on kasiinol väga põhjalik KKK sektsioon, kust leiab hea tõenäosusega kiiresti oma küsimustele vastused.

Boonus:
€300 pärisraha boonus
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
5.0
Turvalisus ja läbipaistvus
5.0
Kasiinomängude valik
5.0
Boonused ja pakkumised
5.0
Klienditugi
5.0 Üldine hinnang
Populaarsed Eesti kasiinod
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid