Winnerz
5.0

Winnerz

Winnerz: 350 tasuta keerutust + cashback
Esileht » Winnerz

Winnerz on kasiino, mis on loodud võitjatele. Uus kontovaba kasiino avati alles 2022. aasta jaanuaris ning see pakub mängijatele suures koguses tasuta spinne. Mängude valiku koha pealt arenguruumi veel aga jagub.

Boonus:
350 tasuta spinni
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Mängude valik

Tänu mugavale veebilehele on mängud lihtsasti otsinguga leitavad ja otsida saab ka tootja järgi. Praeguste andmete järgi tundub Winnerz kasiinos olevat üle 2500 mängu ja seda 20 erineva tootja poolt.

Valikus on erinevad slotimängud ja live-kasiino sektsioonis leidub nii ruletti, blackjacki, baccarati kui ka muud huvitavat. Tulles tootjate juurde tagasi, on mõned populaarsed nimed puudu, aga ei saa maha matta lootust, et nende nimekiri tulevikus ei pikeneks.

Winnerz kasiino mängude valik

Konto ja maksed

Nagu paljud uued tulijad ikka, on ka Winnerz kontovaba kasiino. See tähendab, et konto luuakse automaatselt sissemakse tegemisel ning tüütute vormide täitmine vajalik ei ole.

Sissemakse tegemisel tuleb arvestada minimaalse sissemakse summaga, milleks on 20 €. Minimaalseks väljamakseks on 25 € ning kõik toimub läbi Trustly platvormi.

Winnerz kasiinos alustamine

Boonused ja kampaaniad

Winnerz kasiinol on uutele tulijatele pakkuda üsna küllaldane tervitusboonus – 20 € sissemakse garanteerib 200 tasuta spinni ning teise sissemakse tegemisel lisandub 150 keerutust veel. Olgugi et kogus on suur, on suur ka läbimängimise nõue, mis on 30x ja see tuleb täita vaid kolme päeva jooksul.

Sissemakseboonuseid on aga veel, sest nädalavahetustel ja igal teisipäeval jagab Winnerz samuti tasuta spinne. Millises mängus ja kui palju, see selgub siis, kui hetk kätte jõuab.

Samuti leidub boonuste nimekirjas ka cashback – rahatagastust saavad mängijad, kes on ära kasutanud tervitusboonuse pakkumised.

Juhul kui mängija peaks kaotama, siis saab ta 20 € – 500 € kaotuse eest tasuta spinne või kõrge väärtusega superspinne. Kui mängija kaotuse summa päevas on üle 500 €, siis saab ta kaotatud summast järgneval päeval 10% pärisrahas tagasi.

Klienditugi

Kuigi Winnerz kasiinoga ei ole võimalik telefoni teel ühendust saada, on live chati ning meilile kirjutamise võimalus siiski olemas. Neist esimese puhul peaks vastus tulema loetud minutitega, e-maili saatmisel saabub vastus alates paarist tunnist. Klienditugi on kättesaadav ööpäevaringselt ja nendega saab suhelda ka eesti keeles.

Boonus:
350 tasuta spinni
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
5.0
Turvalisus ja läbipaistvus
5.0
Kasiinomängude valik
5.0
Boonused ja pakkumised
5.0
Klienditugi
5.0 Üldine hinnang
Populaarsed Eesti kasiinod
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid