Madise juuni kokkuvõte: pulli sai, kasummi ka!

Esileht » Madise juuni kokkuvõte: pulli sai, kasummi ka!

Esimene suvekuu on läbi, netis Optibetis jäi ligi €1k plussi, laivis sain 3 piletit Chesterfieldi €500 turniirile, mis paraku ikaldusid, võitsin ühe väikse live turniiri umbes €500 kasumiga ja ka olen veidi cashi hakanud mängima Chesterfieldis, kus on ka väike mõnesotine kasum lisaks tulnud. Pulli on ka mehiselt saanud.

Juuni alguses sai käidud Franke, Karevi ja co organiseeritud Rozvadovi the Festivalil Tšehhis, millest sai juba varem meeleolukas kokkuvõte tehtud siin blogis. Paraku seal ei tulnud tulemusi, aga kellel ei vea kaardimängus, peab meelelahutusega EV kokku korjama ja pulli seal sai! Igati äge väljasõit ja teine kordki läheks sellistele rahvusvahelistele festaritele.

Online’is läks pigem okeilt. Alguses oli teatud lootus üleval Optibeti $530 Millions festivali põhiturnal teises päevas, aga sain sinna ca 30bb väikse stäkiga ja esimene flipp läks aia taha. Tulemuseks veidi üle $830 koos bountydega. Esimene WinTV striim jäi kusagil sotiga miinusesse, teine jälle veidi üle €1k plussi, kuu netis veidi alla kilo plussi ehk kokkuvõttes igati okei, mängisin netis umbes 6-7 päeva. Viimase striimi pluss suuresti tänu ühele the Festivali satikale, kus HU veidi taga olles oli esikoht €1500 pakett ja teine koht €1170, võtsingi teadlikult teise koha, kuna raha kohe käes oli hetkel veidi väärtuslikum.

Laivis turniiridega midagi hõisata polnud vaatamata kolmele €500 satikapiletile neljalt turniirilt. Tore ju neid pileteid võita, aga kui ära ei tule, siis pole neist ka suurt kasu. sain ka esimesega üles, ülejäänud kaks kuuli läks raisku. Vähemalt satikate stratt tundub mul toidab, peale saan turniiridele kenasti, kuigi seni veel I’le täpp panemata. Win TV laivil pääsesin ühe bulletiga, Coolbet laivil läks kaks, mingeid väikseid cashe oli ka. Ühelt meeleolukalt laivturniirilt sain ka võidu kirja ja umbes sellise karika ka!

Karikas pigem oli aus!

Ilmselgelt sellise karikaga turniiril sõit on sees, mõned pildid ka Facebookis Madis Müür Fanclub grupis. Pärast linna peal sai ikka paar korda inimestele “karikaga” pähe koputatud ja isegi lõuksi ei saanud, jooksin hästi! Sai pandud seda toolile istmepehmenduseks kui keegi istuma hakkas jne. Oleks võinud natuke rohkem intekaid küsida sellise mikrofoniga, stiilis et “siin on üks rõõmupulk, what you? kuidas käitud?” Ja kui suu lahti teeb, kiirelt sisse lükata ja küsida: “noh, suu emmi täis, jah?”

On keegi veel kasinnis oma jooke joonud? Nagu pildilt näha, siis ega enamus sellest ju klaasi sisse ka ei läinud, valamisel oli ka hoog sees. Fun õhtu oli, flipikunn Raunts tegi vipis mehemoodi käivet, saatis mind €15k’ga rulli mängima, auku enamuses! Talle muidugi kommiraha ja võis isegi plussi jääda too õhtu ka. Politsei käis ka kohal ja paraku mitte meie pärast, mis isegi natuke piinlik. Mingi õhtu sai Svenzaga Retroteegis ka karaokes kuuma antud, Meie Mehe parimad palad nagu “Settekaevu sultan,” “Tütreke Second hand” ja “Rekkamehe argipäev” sai ausalt ja halvasti ära esitatud!

Natuke tüütu on, et korralikumatel turniiridel jään mulli lähedale või paremal juhul finaallaua tagaotsas kukun 3 ja 2 oudistega, aga selline see pokker on. Viimane kord ka Chesterfieldi €500 turnal sain juba stäki 30k pealt 80-130k vahele kõikuma, aga siis teises päevas 18 alles, 11 rahakohta, esikoht üle €15k, Ranno ja väikse stäki vastu KK sisse enne floppi. Väiksel AT, Rannol AQs ja KTx flopil ilmselgelt emand turn ja poiss river… Chesteri neljapäevakul mais ka AA vs JJ väljas jne. Suures pildis ei saa kurta, aga mingist päris hiiterist nüüd küll juttu ei ole. Aga vähemalt sellel €500 turnal tunnen end ka päris hästi, mõni Ranno masti mängija on ebamugav, aga muidu juba vägagi mängitav mäng. Üks reksilaadne, kes mõlemal sellel turnal rahadesse jõudnud on, isegi ütles lauas, et kardab minu vastu mängida, panen teda rasketesse olukordadesse. Mis seal ikka, võtan kompimendi ja biidi vastu ja küll millalgi tuleb! Chesteri €500 turnat proovin kindlasti edaspidigi, tänu ebaproportsionaalselt suurele satikamängijate osakaalule on see arvatavasti isegi Euroopa üks lihtsamaid €500seid turnasid. Kindlasti mitte megamahlane nagu 10 aasta tagune Coolbet Open või EMV main, aga täna paremat €500 mängu on raske leida.

Veidi olen hakanud Chesterfieldis ka Cashi mängu kokku viima, sellist lõbusat ilma elukutselisteta mängu, kodumängu ja pubipokkeri stiilis mängu teha. Point ja valupunkt pokkeris hobimängija vaatest siis selles, et elukutselistega on ka vahest tore mängida, aga tahaks sellise poolhobimängijana ikka võidurõõmu ka aeg-ajalt maitsta ja tunda, et ise ka vahest kavaldad vastaseid üle. Mitte olla 6-7 kaine, tihti ka vaikse reksi vastu ja neile välja teha, kogu aeg raskete olukordade ees. Täiesti pointless ju! Suur enamus ajast auguring ja väga raske plussi jääda, ka maja vastu mängides on parema ootusega tulemus nii. Igasugune meelelahutusväärtus puudub ja lihtsalt nii välja teha. Stripikas võib välja teha, baaris-restos jotsi jätta, aga täiskasvanud teovõimelisele täisjõus meesterahvale pigem niisama ei viitsi onja. Seetõttu ka enamus hobimängijaid mängib väga vähe online’is, mis on megareksine (õppimiskohana siiski väga hea!) või lõbusates kodumängudes. Igatahes teemegi sellist poolrekside ja hobimängijate fun cashi, kus minusugused poolreksid enamasti lasevad õlle ka ja positsioonis olles on teatud piirangud ka veel, lõbus uhamine käib. Mäng hobimängija vaatest võrdsem, huvitavam ja lõbusam. Saab funi ka. See nädalavahetus ka reede ja laup tulemas ning 13.07. teeme esimese 2-2 meeleoluka ilma elukutselisteta  telelauaga cashi ka Chesterfieldis.

Mõned fun käed ka cashist. Ühe agro jooki täis reksi vastu peale 3betti callisin J449K boardil tema 3beti järel kõik barrelid ära 55’ga, oli hea tema 92s vastu. Teine kord panin kunnidega misclicki €6 asemel kogemata viskasin ähmi täis olles 1+5 asemel 1+25 tõste ja kümned stäkkisid kenasti ära. Kuna meil buttonilt on piirangud peal minusuguste poolreksidele, et võid 1 kaardi enne floppi näha kui pole 3betti ees või taga, siis mingist õlle kogusest hakkab see reegel ununema ja pidin nii jälle emandad foldima ja ka 44 läks mukki, millega oleks kenasti seti saanud. ja nii siis hea käe asemel pidin hoopis kätekõverdusi tegema laua kõrval.

Igatahes tundub, et mu tees töötab, teatud õppimisega on võimalik ka täna ka sellise pooltõsise hobi korras isegi lisa teenida online + laiv kokkuvõttes. Eriti kogu praegu saadaolevat lisandväärtust arvestades, satikate overlayd ja muu kraam.

Oli lõbus kuu kindlasti, loodetavasti ka kõigil lugejatel on suvi meeleolukalt ja mõnusalt alanud ja laudades ja lautades näeme!

Uued kasiinod
5.0 hinnang
Epicbet: €300 pärisraha boonus
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub