Meistrikate ja aasta vahekokkuvõte + mindseti kallal töö

Esileht » Meistrikate ja aasta vahekokkuvõte + mindseti kallal töö

Eesti meistrikad on minu jaoks alanud nagu eesmärk oli: teha rahvakal bulleteid. Johhaidii, kõik auku seni. Iga kord 2 bulletit ja pole üle algstäki saanudki. Õnneks pole online voorudes osalenud, muidu oleks võib-olla läinud rohkemgi kui senised rahvakal 6 ja High Rolleri satika 2 kuuli.

Boonus:
€500 eest boonuseid
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Enamuses standard kohad, olen aeg-ajalt isegi okeilt pihta saanud boardidele, aga vastastel on alati parem olnud, maja vs kõrgem maja, kunn kõrge mast vs äss kõrge jnejne. Tüüpiline jooksu jaotus.

Laupäeval Chesterfieldi õhtuses voorus tegime isegi Siboldi ja Veiko Aavaga nalja kui olin just Hagen Bikesi pusa vahetanud kätte saadud Optibeti oma vastu, et on mehi, kelle käes kõik muutub kullaks ja on ka “teist sorti mehi…” Vihje siis mõnele pankrotile portfellis. Ja hea, et ikka Optibeti pusa panin, mitte WinTV särgi, muidu oleks ka WinTV ohus!

Korraks võttis isegi moti maha, sest pole tõesti 3 aastat liiga hästi läinud just, üks biit teise järel. Samas tuleb alati positiivsele pigem keskenduda.

See aasta pokkeris olen laivis mänginud umbes 24-25 turniiri ja neist ikkagi 3 korda vähemalt HU’sse jõudnud: €1,1k pileti sain Kingsi Põhiturniirile, nädalasiseselt üks teine koht ja üks HU diil vastavalt €470 ja €520 ning ka online väikeses plussis eelkõige tänu EMV põhiturniiri €500 pileti võitmisele. Laiv on siiski miinuses kuna keskmistes sisseostudes on kehvemini läinud ja Kingsi põhiturna ka auku.

Minu tulemused Olympsi laivis see aasta, link. Ilma Kingsita, neid tulemusi seal lehel ei kuva. Seal see viimane võit oli siiski HU diil ja tegime pooleks, sain €520. Kohe peale diili tegemist sain aru, et viga oli teha, mul kindlasti korralik eelis HU’s, kuna olen seda lihtsalt spinnides mänginud palju, enamus laiv mängijad on HU’ga vähe kokku puutunud. Tal oli veidi rohkem nuppe ja endal oli ka vaja järgmine päev tööd teha, seetõttu nõustusin, enam pigem mitte või küsin lisa.

Seis kokku see aasta on suuresti Kingsi tõttu ligi €1500 miinust, mis on küllaltki ok uue alguse kohta ja osade Kingsi tulemsutega võrreldes, kes seal rohkem volli andsid. Veidi shottima võib ja peab, tean kus on eelist ja kus on veel õppimisruumi. Vast tuleb selliseid keskmiseid €100 re-entry kuni €300 turniire edaspidi rohkemgi, kus saaks veidi vähem reguses mängus oskuseid proovile panna. Eks sõltub ka EMV järelejäänud turnadest, pole siin ühe hea jooksuga sugugi raske aastat kohe plussi tõmmata.

Kokkuvõttes küllaltki standard. Kui turnades läheb 75-84% turniiridest aia taha ka parematel mängijatel sõltuvalt tasemest, re-entryte arvust jne, siis idudes läheb 50% ja seal mul ka pokkeri mõttes finaallaudu ehk selliseid €10m käibega ettevõtteid ikka arenes 4, võrreldes enamuse fondidega, kus samale maale jõudis 0-3 üldiselt ja suurte puntidega täiskohaga otsisid ja aitasid neid. Pooled aia taha lähevad kõigil, igati okei. Ja üldiselt ette ei tea ka, millised lähevad. Näiteks ka Eesti puidusektoris näitab parimat minekut minu varajane investeering Silen, mis võibki mõne aasta pärast vabalt olla siinse puidusektori suurim edulugu ja häid väljavaateid on mitmetel veel paljude teiste ettevõtete murede kõrval. Iseenesest päris sarnane tulemuste jaotus turniiridega võrreldes.

Kui korraks tõmbas moti maha peale laupäevast auguringi, siis oligi vaja veidi aeg maha võtta ja järgi mõelda. Õnneks pooljuhuslikult ka Facebook viskas reklaamiks Phil Galfondi uue tasuta Mindseti raamatu reklaami: “Poker Mindset strategy.” Ajastus oli õige, olen sama teemat lugenud oluliselt, aga aeg-ajalt ikka hea üle korrata, eriti kui teema aktuaalne, mott maas veidi.

Panengi mõned poindid sellest raamatust:

Näiteks oled mitu sisseostu augus, võib-olla isegi veidi pikema aja peale veidi rohkem ja äkki mäng juba ka veidi logiseb. Siis ei tohi mõelda, et püüan samas sisseostulimiidis seda tagasi täna (vastu hommikut) veel teenida. Ilmselgelt on kõigil kasulik paus teha või päev lõppenuks ka kuulutada peale mingit arvu kaotuseid, mäng enamusel meist paratamatult kannatab. Veel paremini kasuks on vaadata enda pika perspektiivi tunnitasu vaatest. Ütleme võib-olla konkreetsel mängijal enda kõrgeimas limiidis laivi nl300’s €20 tunnitasu, aga mäng on keskpärane ja enda mäng on ka mitme biidiga pihta saanud, nii on tunnitasust järel näiteks 0-€10 kui pole mitte isegi negatiivseks kukkunud ja kui oled 4 sisseostu all ehk €1200, siis realistliku 0 tunnitasuga seda tagasi ei tee, maksad rake’i, künnad variatsiooni. Enda Kingsi puhul oleks võinud konkreetselt nii 1-2 turnat mängimata jätta, kus lõpus oli tunnitasu pigem päris realistlikult isegi negatiivne.

Õhukesed eelised saavad kõige suurema paugu. Näiteks kui oled regulare täis lauas, siis eelised olematud kui neid üldse oli ja veidi tildisena seda enam, võitvast mängijast võib nii kiirelt hoopis kaotav mängija saada. Enda puhul pigem €250+ regiseid turnasid mõnda aega ei näpi, aga Olympsi laivis nädala sees, kus on kasiinoseltskond ka peale, kes mängu arendamise peale selgelt ei mõtlegi, seal on isegi kehval päeval korralik eelis. Vahepeal ongi mõistlik taastada eneseusku ja bankrolli madalamates lihtsamates mängudes. Raamatus toodi näide, et ok mängija eelised 5bb/100 NL1k mängus ja 7,5bb/100 NL500 mängus võivad tildisena olla hoopis 1bb/100 NL1k ja 4bb/100 NL500’s ehk tunnitasu läheb nii kõrgemaks ka madalamas mängus ja ilmselgelt seda väiksema variatsiooniga.

Too kohe enda A mäng mängu, hakka kohe vastaseid jälgima. Kes foldib blinde liiga palju, kes tõmbestel boardidel väga agressiivselt vastu mängib, kes donkab kohe paremad käed välja näiteks blindidel olles, kes ei julge õhukest väärtust bettida jnejne. Mängijatel on erinevaid sorti vigu, eriti madalal ja tulebki kohe tähele panema hakata. Vanu häid statione ja agromanjakke enam pole või on vähe järel, eelised on õhemad, tasub kohe hakata tähele panema. Leia kohe lauda istudes võimalused ja ka mängijad, kelle vastu vähem mängida ning kohanda strateegia vastavalt.

Keskendu positiivsele ja mine mängi võidu peale. Kõik mäletame biite, aga tasub keskenduda ka hästi jooksmise mäletamisele, negatiivse meelde jätmisel on ainult halb mõju. Keskendu lihtsalt parima otsuse tegemisele, see loeb pikas perspektiivis. Ära soovunista, isegi kui tuleb kehv river on see ikkagi võimalus teha hea otsus, halbu ja ka häid rivereid tuleb alati. Kujutades ette ennast hästi olukordi tähele panemas ja häid otsuseid tegemas, võidu peale minemas aitab ka reaalselt paremaid otsuseid teha igas valdkonnas. Kui lähedki peale suhtumisega, et raudselt saan biite või raudselt on river äss, siis teedki kehvemaid otsuseid.

Kokkuvõttes raamatus midagi väga uut ei olnud, kes Mental Game raamatuid lugenud on, on sisu suuresti teada, aga ka teadmise ja alateadliku kompetentsi tasemel selge olemise vahel on väga suur vahe sees. Aeg-ajalt põhipointe üle korrata on ikka kasuks. Endal ka mott tõusis ja teatav tildihakatis kadus peale selle raamatu lugemist ja lähen kindlasti rahvakat, EMV põhiturniiri ja tiimikat palju parema mindsetiga mängima. Edaspidi on eesmärk maksimaalselt lauas toimuvat tähele panna, parimaid otsuseid teha ja võimalikult kaugele jõuda! Edu kõigile!

Populaarsed kasiinod
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
5.0 hinnang
Chanz: Võta kuni €100 boonus + 300 tasuta spinni
5.0 hinnang
HappySlots: 200% kuni €1000 boonus
5.0 hinnang
Shotz: 100 tasuta pärisraha spinni
5.0 hinnang
OlyBet: €25 kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
5.0 hinnang
Slotbox: €1000 tervitusboonus + 100 tasuta spinni