Ott Kiivikas avaldas, kuidas ta suutis laenu võtmata omale spaakompleksi ehitada

Esileht » Ott Kiivikas avaldas, kuidas ta suutis laenu võtmata omale spaakompleksi ehitada
Muu

Kulturist ja treener Ott Kiivikas paljastas “Pokkerimängijal külas” saates inimese, tänu kellele tekkisid tal piisavad rahalised vahendid koduse spaakompleksi loomiseks. 

“Oma spaa-maja ja pool kõrvalhoonest laias laastus ma sain tänu aktsia kasvule ja sellele tehtud. Mingisuguseid laene ma ei pidanud võtma ja ehitasin endale sellise korraliku spaakompleksi sinna õue peale,” rääkis Ott Kiivikas pühapäevases saates investeerimisega kaasnenud edust. Kõigest mõned aastad oma investeerimismusklit treeninud mees sai tõuke esimese sammu tegemiseks Raivo Heinalt, kellega saatuse tahtel ERRi majas kohtuti ja numbreid vahetati.

“Täpselt see sama mõte, mida Raivo on ka rääkinud – ei ole halba aega ostmiseks. Sa lihtsalt tuimalt ostad iga kuu ja isegi kui see kohe ei hakka tootma, ei tähenda seda, et see kuidagi kadunud on, vaid et on vaja uut tõusu ja aega. Pikas plaanis see läheb niikuinii üles,” selgitas Kiivikas oma lähenemist ja lisas, et tema puhul on tegemist pigem agressiivse kui riske vältiva investeerijaga. 

Investeerimise kõrvalt said saate esimese tunni jooksul eetriaega ka teised teemad, millest üheks oli pokker ise – tähelepanelikumad ehk mäletavad Kiivikase “Spinnikunnide” võitu ning auväärset finaali teist kohta. Kiivikase sõnul pole pokkeri mängimine pärast saadet võõraks jäänud. “Kord kvartalis käime mängimas. Seal on muusikud ja erinevad artistid, pluss siis ka professionaalsed mängijad. See sats, kes mängib, on sellised elupõhised mängumehed,” rääkis Kiivikas ja naeris isegi, et nii harva mängimas käies tuleb ikka ette juhtumeid, kus tuleb lauda maha istuda ja paluda teistel meelde tuletada, mida siin ikkagi teha tuleb.

Optibeti “Pokkerimängijal külas” saate käigus puudutati veel mitmeid teisi teemasid. Näiteks tuli jutuks, mis õpetab Kiivikase arvates enim distsipliini, kes ja mis on mänginud rolli tema treeneriks olemisele ning millest räägib Kiivika lähikuudel ilmuv uus raamat. Põneva jutuajamist saab järele vaadata Win TV YouTube’i kanalilt.

Boonus:
€500 eest boonuseid
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
Uued kasiinod
5.0 hinnang
Epicbet: €300 pärisraha boonus
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub