Alustan koostööd Optibeti pokkeritoaga!

Esileht » Alustan koostööd Optibeti pokkeritoaga!

Käesolevaga algab minu koostöö Optibeti pokkeritoaga! Optibet on Partypokkeri võrgustikus olev kohalikust turust vägagi huvitatud pokkerituba, mis on ka ETPFi ja sealhulgas Eesti Meistrivõistluste toetaja. Piisava liiklusega, aga mitte tohutusuurte fieldidega ja ka abiprogramme mitte lubava toana on see vägagi hea variant just minusugusele aktiivselt õppivale hobimängijale. Enda vaatest on tore, kui keegi minul pokkeriõpet aitab kinni maksta ja kavatsen hakata nii siin blogis strateegia artiklite ja iga kahe nädala tagant striimides ka enda õppetunde kajastama. Lugejale võiks see koostöö huvi ja väärtust pakkuda just pokkeriõppe ja muu lisandväärtuse vaatest, asjalikul tasemel strateegiasisu pole Eestis ligi 10 aastat enam olnud avalikult ja kavatsen seda väga oluliselt muuta! Kõik eeldused justkui on, et võiks kõigile osapooltele win-win-win(tv)! koostöö tulla! Esimene striim on juba sel pühapäeval 10.03. WinTV Twitci kanalil, täpsem info all, huvilistele lisatud $250 eest spinnide pileteid vaatajatele mõeldud turniiril.

Boonus:
€500 eest boonuseid
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Optibet nagu mainitud on siis Partypokkeri võrgustikus olev Eesti turust vägagi huvitatud ja siinsesse turgu investeeriv tuba. Tarkvara on üks valdkonna parimaid ja rakeback on samuti üks valdkonna parimaid, kohe alustades 20% ja võimalik ka 40% saada suurema volüümiga mängijatel. Mängude tase on pigem konkurentsitihe, aga nii on see tänaseks juba igas toas, enam lihtsaid tubasid ei ole. Pakkumised mängijatele on ühed valdkonna parimad. Abiprogrammid lubatud ei ole ehk selles mõttes on elukutseliste eelised väiksemad, mäng võrdsem, neil pole kümneid statistikanumbreid lauas, mille pealt minusuguseid ära kasutada.

Turniirihuvilistele on ka mängijate arvud keskmised, ehk on juba korralikud auhinnad finaallauas, aga pole sellised hiiglaslikud laulupeod, et pole üldse võimalik finaallauda jõuda. See on tegelikult turniirimängijatele väga oluline, et jõuaks teatud regulaarsusega finaallauda, õpiks ICM survet panema, õpiks mugavalt tundma hilises faasis, mis pole suurimates võrgustikes realistlik.

Minu isiklik eesmärk koostööga on õppida ja õpitut rakendada, neid õppetunde siin jagada strateegiaartiklites ja striimides kahe nädala tagant ja eks tore on ka, kui keegi selle tegevuse ka mingi maani kinni maksab. Plaan siis tööd sisse panna nii õppevideote ja abiprogrammidega nagu GTOWizard ja Holdem Resources Calculator. Äkki õnnestub ka suurusjärgus kuni keskmine palk sellise poole kohaga mängimisega välja teenida 6 kuu pärast, sellise eesmärgi me koos seadsime. Eks saabki jooksvalt näha kas see tänastes mängudes realistlik on poole kohaga minusugusele õppivale hobimängijale. Realistlikum on aga vähemalt laivis madalamatel kuni €300 turniiridel võivaks mängijaks saamine, online on väga hea õppimise ja harjutamise koht, aga väga raske mängutasemega. Saadagi selliseks “vaese mehe Tarmo Tammeliks,” esialgu vähemalt ja küll muude edusammudega vast hiljem ka kõrgematesse limiitidesse jälle tagasi ronida. Pokker jääb selgelt mulle hobiks, täiskohaga karjäärina ei kaalu enam.

Natuke on GTOWizardiga juba tööd sisse pandud, aga these are rookie numbers, gotta pump those numbers up!

Laiem eesmärk siin pokkeriga korralik tagasitulek teha peale mitut keerulist aastat ka teistes rollides, küll hiljem räägib täpsemalt kui aeg küps. Tutvustaval pildil välja hõigatud miljon on Eesti sissetulekute juures vägagi tehtav kui erialaselt tippu üles töötada ja mingi osa teenistusest ära säästa, rohkem aja küsimus. Kümne aastaga vägagi tehtav, eesmärk ikka kiiremini sinna jõuda. Korra sai juba 2m peal oldud ja nagu Siberi Rahaboss ütles: teenitakse uus! Ega mul veel päris detailideni paigas plaan pole, aga juba vaikselt hakkan hoogu sisse saama. Absoluutselt ei kahtlegi, et jälle korralikult üles töötan. Äkki on blogi ka siin keerulisl ajal selle nurga alt ka huvitav jälgimine, kuidas erialaselt üles töötada, ega pokker on mulle ka siin rohkem toetav hobi.

Eestis on regiooni parim pokkeri seadusandlus ja nüüd Chesterfieldi pokkeriklubi tuleku ja muuhulgas ka Coolbet Openi tagasitulekuga on väljavaateid veelgi suuremaks pokkeriturismi sihtkohaks Eestil saada Läänemere regioonis ja ka kaugemate riikide mängijate jaoks. Konkurentsi on juures ja online tubadel rohkem väljundit siin laivturniire korraldada. Võimalik mängijatel nii satelliitturniiridelt peale saada kui loodetavasti ka näiteks mahlakate norrakatega turniiridel väärtust korjata. On nagu põhjust ja eelduseid küll, et võiks mingisugune pokkeribuum jälle tagasi tulla nagu oli 2009-14 aastatel, samuti keerulistel aegadel, mil head pokkerisisu oli palju ja mängijatel tasub enda oskuseid parandada. Nagu ka Kingsi pigem kesised tulemused näitasid, arenemisruumi mul endal kindlasti on ja äkki on ka teistele mängijatele sellest avalikult õppimisest ja mängija teekonna ausalt, avatud kaartidega kajastamisest kasu.

Pokkeri põhiline valupunkt on, et elukutseliste ja hobimängijate tasemete vaheline lõhe on aastatega järjest suuremaks kärisenud. Tasuta heal tasemel strateegiasisu on väga vähe ja enamus meist hobi õppimise peale üldiselt raha investeerima, “kulutama” ei vaevu, nii lihtsalt on.  Hobimängijatel on pigem mõistlikum olnud omavahel pokkeriklubides mängida, WinTV laiv taolistel üritustel ja paljud on üldse loobunud online’is mängimisest või mängivad ainult lisandväärtusega satelliite. Isegi olin jäänud mängijana kurvist nii palju maha, et häid tulemusi tuli harva, uudsus ja fun oli ammu kadunud, vahepeal mõnda aega ei mänginudki, võidurõõmu sai väga harva. Oligi küsimus, et kui üldse jätkata, siis peaks rohkem käsile võtma eriti piiratuma eelarve kontekstis või (mõneks ajaks) pokkeriga hüvasti jätma. Tundub paljud on sarnase valiku, mõtete ees praegu.

Taas õppima hakates on aga tulemused paranenud ja mõned väiksed võidud tulnud, senine suurim €€1,1k Kingsi põhiturniiri pilet, online’is suudan juba breakeven olla madalal, mis on ka paarikuise õppimise kohta okei. Olen teel kohutavast mängijast keskpäraseks, äkki millalgi juba varsti ka okeiks mängumeheks.

Online on aga jätkuvalt väga hea õppimisekoht, saab sama mängutaseme konkurentsitaset maitsta ja õppetunnid palju madalama sisseostuga kätte. Netis $10 taalasel turniiril on pigem isegi kõrgem tase kui laivis €100sel, $20 kandis annab juba €500 laivturniiri raskusastme välja. Pigem kui eesmärk on aeg-ajalt mängida selliseid vahemikke laivis või ka satelliitturniiridelt peale saamise korral netis väikselt mõne kuni mõnekümne mänguga end üles soojendada, oskused jälle meelde tuletada, vead ära kaardistada ja mängust välja lihvida. Netis läheb kooliraha vähem lihtsalt kui laivis ja õpib kiiremini.

Alustan alguses suurema fookusega Spinnide formaadile mõnel esimesel kuul, veidi mängin ka turniire ja kirjutan ka turniiride kohta. Miks just spinnid? Tunduvad kõigile ju täielik hüperturbo gämbling? Tegelikult mitte. Spinnid on tõesti väga tempokas formaat kõigest 25 blindise algstäkiga, aga see on just väga hea koht õppida piiripealseid kohti nii enne kui pärast floppi, hilise positsiooni mäng peensusteni paika lihvida. Kätevalikud nii avamiseks, kaitsmiseks kui 3bettimiseks korralikult “käe sisse” harjutada. Ja eriti kasuks tuleb finaallaua lõpuosas, kui on 3-4 mängijat järel, selleks kõige tähtsamaks turniiri osaks on nii võimalik vägagi korralik eelis saada, small-ball mänguga lihtsalt üle sõita väikse variatsiooniga. Eriti tuleb kasuks näiteks satelliitturniiride jaoks, milles ongi tihti 1-2 auhinda, ma sain päris okeilt selle tausta pealt EPTdele peale näiteks. Kõik me oskame AA, 88, AQ, QQ mängida (olgu ma viimast mitte, onja), aga mis teed J8 või Q4o, T3s SB pealt positsioonist väljas kui Sinuni on folditud? Näiteks omal ajal läksingi turniiride peale HU ja 6max hüperite pealt, mida kenasti biitisin ja lühikese ajaga tuli nii 2013 EMV põhiturniiri võit, EPT Barcelona 12. koht kui ka PCA 4. koht suuresti just SNGde tausta pealt.

Siin siis minu kunagise online profikarjääri top 3 kohtade jaotus endise pocketfives, tänase nimega Pokerstake lehelt, selgelt esikohti tuli kõige rohkem, ROI oli ka igati okei 40% ligi. Suuresti SNGde ja HU kogemuse pealt oli korralik eelis lõpus.

Kõige erakordsem SNGdelt turniiridele üleminek oli omal ajal aga Daniel Colman, kes tegi HU SNGdega omal ajal 2012-14 ligi $1m aastaid ja selle pealt läks kohe Super Highrollereid crushima, eepilise hiiteriga tõmbas 3-4 aastaga $28m cashe ja tõusis selle lühikese ajaga ka maailmas ajutiselt 3. kohale Hendon Mobis. Täna on muidugi SNGd palju raskemad kui tol ajal ja tippude teenistus oluliselt väiksem:

Selline tegelane siis oli. SNGd annavad päris hea põhja turniirideks.

Ma arvan, et kõigil turniirihuvilistel tasub vähemalt õppida ja katsetada natuke spinne. Küll siin lähiajal hakkan hoogsalt strateegiaposte panema. Viib korralikult mugavustsoonist välja pidevalt piiripealseid otsuseid teha, paneb mängu arenema. Minu jaoks tegi mängu jälle huvitavaks GTOWizardiga tööd sisse panna ja erinevaid olukordi, erinevaid boarde läbi harjutada piiripealsete kätega, millega valuebettida, mida järgi checkida, mis bluffe ja semibluffe panustada. Tulebki selles formaadis konkreetselt enamus käsi võidelda ja nii pre kui postflop otsuseid teha. Preflop range’ide paika saamisega annab juba kõige madalamas limiidis küllaltki break-evenisse jõuda. Küll mõne kuu pärast fookus juba rohkem turniiridele läheb.

Ma usun küll, et ka asjalikult õppiva hobimängijana võiks olla võimalusi Tarmo Tammeli, Henri Käsperi, Ermo Kose kombel laiv turniiridel korralikke tulemusi teha ja proovingi seda siin tõestada. Spinnid on selle jaoks täiesti okei nii alguspunkt kui ka vahepeatus. Äkki saab keegi siit lisamotti minu kombel virelevate tulemuste pealt oskused jälle üles töötada ja aega-vaeva sisse panna, loodetavasti tuleb ka tulemusi. EMV ka kohe juba vaikselt alanud.

Igatahes mul on hea meel Optibetiga koostööni jõuda ja nende toel siis ka lugejatele hakata strateegiasisu looma kui ka enda mängu tulemustest ja õppetundidest ülevaadet andma. Omal ajal sai õpetatud ja organiseeritud õpet Turnapro pundis, millest kasvas välja või sai hoogu juurde mitukümmend elukutselist mängijat. Olen siin tänapäevase põhilise õppeprogrammi GTOWizardiga juba katsetanud ja tööd sisse pannud, mulle nendega õppimine meeldib, ainult hea meelega hakkan neid õppetunde siin jagama. Loodetavasti on sellest kasu ka lugejatele!

Esimese striimi info: 10.03 saadet saadab vaatajatele 0.55 $ maksev turniir, kuhu on lisatud 250$ väärtuses spinni pileteid! Need kes postitavad sellel turniiril osalemisest pildi win.ee/ariklass osalevad 22$ piletite loosis! See kes võtab välja Madise eest on pearaha Win TV särk.

Kõik vaatajad kes enne järgmist Madise saadet, mis toimuvad iga 2 nädala tagant, võidavad Optibetis vähemalt kümme 3 € + maksvat spinni, saavad automaatselt pääsme kinnisele tasuta turniirile, kuhu on lisatud vähemalt 500$ vääruses pileteid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Uued kasiinod
5.0 hinnang
Epicbet: €300 pärisraha boonus
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub