Aprilli kokkuvõte, satikapro, pokkeri kuldaeg on tagasi?

Esileht » Aprilli kokkuvõte, satikapro, pokkeri kuldaeg on tagasi?

Aprillis sai mängitud omajagu nii laivis kui online’is, parimad tulemused tulid selgelt satikatelt, laivis väike miinus, kokkuvõttes ikkagi okei pluss. Mäng ka arenes kenasti, kuigi mõnes kohas viskas selgelt ka olulisi vigu sisse. Loodetavasti järjest vähem siiski

Pokkeris on vähemalt pakkumiste mõttes kuldaeg täiesti tagasi. Tõenäoliselt pole nii head aega Eesti mängijatele suunatud promode mõttes kunagi olnudki(!) nüüd tänu Chesterfieldi tulekule, ka Olympic pakub nüüd rohkem väärtust mängijatele ja online tubadel on nüüd väljundit siin turniire korraldada, overlayd pakkuda. Chesterfield pakub eelkõige ulmeliselt häid võimalusi $50k neljapäevakule peale saada nii laivis kui online’is ja nii on live’is väga hea lisandväärtuse või overlayga turniire neil, ka Olympic paistab pakub WSOPC pileteid laivis lisandväätuseks. Ja muidugi vana hea rahva lemmiku WinTV laivi sattidel ka see kuu on kena overlay olnud Optibetis, nagu ka €22 satikal iganädalase €750 5x€150 piletit GTD turnal ligi 50% overlay.

Boonus:
€500 eest boonuseid
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Laivis see kuu 9-10 turniiri, kolmel rahades, lisaks kaks mulli flipiga küllaltki chipliidri stäkile. Seekord miinuses kuna cashid väiksed ja nt €50k garanteeritud turnal olen küll suure stäkiga teises päevas, esikoht ligi €10k peaks tulema, aga see selgub alles 30.05. Rahadesse jõudsin pisematel. Näiteks WinTV live läks 3 bulletit, Tartu Meistrikatel 2 bulletit (viimases keskpärase jooksu ja setupite kõrval ka mõned küsitavad otsused, Tartus pole hästi jooksnud ega mänginud see aasta), ka Henri 52 €520 sünnipäevaturna ikaldus 13. kohaks ligi 60 bulleti seast. Viimasest olin 50% actionit müünud, ehk selle miinus oli €260 graafikul. Mustika Olympicus üks reede sai ka melukal €5 rebuy turnal käidud, kus oli korralik uhamine, esikoht €490 kõigest 19 mängija peale, mincash ca €150, paraku seal ka mull, 5kesi shovesin avajasse AQ, vastane oli KK’ga ja abi ei tulnud. Coolbet live’il paraku ka vs niti avang 5kesi lauas shoven AKo mullis, SB paneb veel TT maha, BB leiab QQ ja taas lendan top range’i ja flippi ei võida olulises kohas küllaltki chipliidri stäkile. Seal oli esikoht €2,4k ehk oleks päris heas seisus olnud.

Aasta siis laivis jälle nullis omadega, mitu napikat oli ka, aga eks seisu võib see $50k gtd ka muuta oluliselt kus hea kuhjaga teises päevas olen.

Hetkel siis €50k gtd teise koha stäkiga edasi pääsemas, küllap top 10 jääb, enamus sisenemisi alles tegemata. Ise teen ka vähemalt ühe veel, pilet selleks neljapäevaks olemas. Oma raha rohkem eest ei ostaks, mincash ja ok seis juba lukus, aga kui väga soodsalt satikalt saab, siis tuleb vist minna.

Online’is on tänu satikatele okei kasum, muu mäng võib-olla minimaalses miinuses. Paaril keskmise auhinnafondi kuni $33 sisseostuga ligi $1-3k esikohaga turnal jõudsin ka ühel 8 kohale, teisel ca 17. vms kohale, paar väikse fieldi $11 ja ca $150-250 esikohaga olen ka võitnud siin kuu jooksul. Pigem enda praeguste oskuste kohta võib-olla isegi hiiterine.

Online satikatel olen saanud paketi Rozvadovi The Festivalile ja ühe meini €550 bulleti veel, 2x €100 WinTV live piletit Optibetist, ühe €100 €50k Chesterfieldi pileti ja ühe $530 Optibeti online turniiri pileti, vahepealseid asju veel palju. Satikad on üldiselt lebo ja eks vist natuke head jooksu ka olnud. Mitmel samas ka mulliks jäänud, mis ka ikka juhtub. The Festivali tiim tegi minuga inteka ka Festivali lehele, link. Seal palju toredaid seikasi, sealhulgas ka meie FC Pokkeriprode 24-0 kaotus Tammekale videona välja toodud.

Minu arust sellised ~€500 mainiga rahvusvahelised festivalid on kindlasti üks pokkeri tulevikusuundi nagu BOM, Unibeti UDSOd, Winamax Openid, Coolbet Openid, Malta ja Rozvadovi keskmised festarid näitavad. Kes tahab saab EPTdel, Kingsil ja muudel kõrgemapoolsetel tippregude vastu madistada, aga paljud meist tahavad ka lihtsamas mängus võidurõõmu maitsta. Piisavalt väiksed, et elukutselistel pole mõtet kohale lennata ja reisikulusid võtta, aga aga võita juba midagi on. Tase lihtne, satikad ka lihtsad. Isegi hobimängijana on võimalik niimoodi soodsalt ägedaid puhkusereise saada ja isegi kasumlikult. Näiteks Kristo Erala rääkis Tartu MV ajal, et ta on aastas mõne soti eest mitmele üle €1k paketile peale saanud ja mitu pokkerireisi nii saab aastas keskmiselt. Ongi mitmeid minusuguseid hobimängijaid, kes satte niimoodi mõnusaks puhkuseks pööravad ja seda võimalust saaks ka teoorias rohkemad kasutada, ka Eesti live’ile saab nii lihtsalt peale ja tihti on sattidel ka overlay.

Muidugi kogu reisi kasumisse pööramiseks peaks skillid päris ok olema ja põhiturnal ka vähemalt poolsügavasse jooksma.  Ise sihingi niimoodi vähemalt 3 bulletit mainile ja veel mõnele kõrvalturnale, et okei shot oleks kaugele jõuda ja ka Hendonisse cash ja lipuke kirja. Aga jah mitmed niimoodi vähemalt soodsalt on saanud endale ägedaid pokkeripuhkuseid lubada. Kes tahab ka proovida, siis just sai satikate kohta ka kokkuvõtlik artikkel tehtud. Tihti piisabki nt WinTV live oma puhul teha rebuy ja AO, ligikaudu duublisse saada ja siis juba on küllaltki realistlik pilet saada. Samas algajale need nii lebod kindlasti ei ole, tasub ikka pokkerit õppida, teiste hulgas ka näiteks siinse blogi artiklitest ja kaasa mõelda.

Sain peale pooljuhuslikult ka ühele $530 $500k GTD turniirile Optibetis $16,5 satikalt, sellised mitmefaasilised satikad kipuvad online’is ka lebod olema, aga üldiselt online $100+ sisseostuga turniirid juba väga rasked, mistõttu neile teen satte minimaalselt. Aga konkreetse turniiri konkreetne avapäev võib küll üks lihtsamaid online $530seid olla, kuna parajaid minusarnaseid ja tihti ka rohkem roostes seiklevaid priiuserüütleid on juba sadakond peale saanud:

Sisuliselt nüüd ongi mitu tuvikest katusel nagu pokkeris kipub olema ja eks saab näha kas jäävad tühjad pihud, saan varblase kätte või õnnestub midagi ka suuremaks eduks ümber pöörata. Ei hakka siin aprilli üldseisu üritamagi kokku lüüa, sest need piletit on niikuinii selline paberil kasum, mis veel realiseerida vaja. Vähemalt mais on siis mitu turniiri, kuhu soodsalt peale juba saadud ja hea koht õnnele võimalust anda. Edu kõigile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Populaarsed Eesti kasiinod
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid