Bet365
4.5

Bet365

Bet365: Kuni €100 kasiino boonus + tasuta panustamisühikud
Esileht » Bet365

Nagu nimigi ütleb, on Bet365 põhiliselt spordiennustusele ja spordifännidele pühendatud portaal, kuid sellest olenemata ei puudu seal midagi ka kasiinosõpradele.

Üsna lihtsa ning minimalistliku kujundusega veebileht laseb kasutajal kõik meelepärased kategooriad hõlpsasti üles leida ja panustama või mängima hakata.

Mängude valik

Bet365 mängude valikut uurima minnes selgub, et kuigi neid on võib-olla mõne teise kasiinoga võrreldes vähem, on tegu esindatud tootjate parimate mängudega. Kiiduväärt mänguvaliku on välja pannud ligi paarkümmend tootjat, kuid leida õnnestub ka Bet365 enda toodangut.

Kasiinos on olemas erinevad slotid, live-kasiino ning videopokker. Samuti ei puudu ka väike valik blackjacki ja ruletti, mille kaalub muidugi tugevalt üle pokkerituba, millele on korralikult rõhku pandud.

Spordiennustus

Spordiennustusele on pühendatud suurim osa leheküljest. Saadaval on lai valik erinevaid spordialasid ja lisaks nendele panustamisele saab paljusid mänge ka reaalajas vaadata.

Spordialasid on saadaval mitmekümneid ning esindatud on nii klassikalised kui ka natuke erilisemad alad. Seetõttu võibki leida näiteks nii poksi kui ka hurtade võiduajamist – kõigile midagi meelepärast.

Konto ja maksed

Konto loomine võtab natuke kauem aega, kui mõnes kontovabas kasiinos, aga midagi keerulist ei ole. Protsess kujutabki endast lühikese registreerimisvormi täitmist ning pärast tuleb saata koopia isikut tõendavast dokumendist ja samuti mõnest arvest, kus oleks aadress näha. Seejärel avaneb võimalus teha oma esimene sissemakse ning tegudele asuda.

Bet365 minimaalne sisse- ja väljamakse on tõesti väga minimaalne – kõigest 5 eurot. Maksemeetodeid on kasiinos mitmeid ning lehel on need ka korralikult välja toodud. Valikus on tasumine nii deebet- kui ka krediitkaardiga, samuti on olemas võimalus märkida makseviisiks pangaülekanne või Trustly kiirmakse.

Boonused ja kampaaniad

Tervitusboonusena pakub Bet365 100% kuni 100 € ning seda kasiino mängude mängimiseks, selleks tuleb teha vähemalt kümne euro suurune sissemakse.

Spordiennustajatele on tervituspakkumine “kuni 100 € panustamisühikutes” ning pokkerimängijad saavad 365 € ja spinni auhinnarattal. Raha ei vabastata küll kohe, vaid pokkeripunktide teenimise käigus.

Tervitusboonuste rakendamiseks tuleb vastavasse lahtrisse sisestada sobiv pakkumiskood, mis on leitavad konkreetsete tervitusboonuste kirjelduste alt.

Kuna tervitusboonustele on enim tähelepanu pööratud, on muud kampaaniad natuke unarusse jäetud. Erinevaid spordiennustuse pakkumisi leidub, aga nende hulgast peab küll igaüks endale sobiva ise valima.

Klienditugi

Bet365 on kokku pannud korraliku abikeskuse, kust leiab vastused enimlevinud korduma kippuvatele küsimustele. Kui sealt aga probleemile lahendust ei saa, on nende poole võimalik pöörduda kas läbi meili või vestlusakna. Viimane neist on kättesaadav iga päev ajavahemikus kell 11.00 – 00.00.

Boonus:
100% kuni €100
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
5.0
Turvalisus ja läbipaistvus
4.0
Kasiinomängude valik
4.0
Boonused ja pakkumised
5.0
Klienditugi
4.5 Üldine hinnang
Populaarsed Eesti kasiinod
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub
5.0 hinnang
X3000: 100% kuni €100 boonus + tasuta spinnid