Epicbet
5.0

Epicbet

Epicbet: €300 pärisraha boonus
Esileht » Epicbet

Koos 2024. aasta jalgpalli EM-iga ilmus küllaltki kiirelt pilti Epicbet kasiino, mille on loonud sama mees, kes tõi turule ka ReSpini. Epicbet pakub oma mängijatele ahvatlevaid pakkumisi, keskendub tugevalt spordiennustusele ning lubab viia panustamise eepilisele tasemele.

Boonus:
€300 pärisraha boonus
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Mängude valik

Kuigi Epicbet võib pilku püüda eelkõige just spordiennustuse võimaluste poolest, ei jää slotid ja live-kasiino mängud sellele sugugi alla. Kasiinos on mänge ligikaudu 40 erinevalt mängutootjalt, kelle hulka kuuluvad näiteks Relax Gaming, Pragmatic Play ja Evolution.

Kõikide stuudiote poolt on Epicbetis veidi üle 2000 erineva mängu ning korralikule valikule kohaselt on live-kasiinos esindatud nii rulett, blackjack, baccarat, game show’d, live pokker kui ka täringumängud.

Epicbet kasiino mängude valik

Spordiennustus

Epicbet on kindlasti spordiennustuse suunaga kasiino, mis saigi huvilistele avatud just 2024. aasta jalgpalli EM-i ajaks. Mugaval veebilehel kuvatakse kõige populaarsemad sündmused ning panuseid saab teha kümnetele erinevatele aladele, jalgpallist nooleviskeni.

Epicbet on lausa eraldi välja toonud ka edasised arengud, mida lähitulevikus kodulehel kohata võib. Näiteks saab peagi panustada e-spordile ning tulemas on betbuilder, mis annab võimaluse üles ehitada unistuste kombo panuse.

Natuke kaugemas tulevikus võib oodata uut panustamismängu, panustamissedelite jagamist ja võiduraha kättesaamist enne, kui mäng jõuab lõppeda.

Epicbet spordiennustus

Konto ja maksed

Konto loomiseks ei tule Epicbetis teha muud, kui sooritada esimene sissemakse. Minimaalne sissemakse summa peab olema vähemalt 10 €.

Kasiinos vahendab makseid Zimpler, seega arveldamine toimub läbi erinevate Eesti pankade nagu Swedbank, SEB, Luminor ja LHV.

Epicbet plaanib aga ka maksemeetodite valiku laiendamist ning tulevikus soovitakse kasiinosse lisada veel Apple Pay ja Google Pay.

Epicbet konto ja maksed

Boonused ja kampaaniad

Epicbetil on oma mängijatele varuks neli erinevat pakkumist ning alustada tasuks alati tervitusboonusest. Spordisõpradele pakub kasiino spordipanustamise 100% tervitusboonust, mille puhul duubeldatakse kuni 200-eurone sissemakse.

Slotifännidele on aga kasiino tervitusboonus 300 €, mis makstakse välja 10-euroste osadena. Tervitusboonuste kõrval pakub veel Epicbet nii 10% cashbacki kui ka 10% rakebacki.

Kuigi praegu Epicbetil lojaalsusprogrammi oma klientidele ei eksisteeri, on nad väljendanud soovi see tulevikus juurde tekitada.

Epicbet boonused

Klienditugi

Epicbet on oma kasutajatele loonud põhjaliku KKK sektsiooni, kust leiab kiiresti vastused konto, maksete, boonuste ja palju muu kohta. Kui siiski ei õnnestu vastuste seast abi leida, saavad mängijad pöörduda klienditeeninduse poole nii reaalajas vestlusakna kaudu kui ka klienditugi@epicbet.com meilile kirjutades. Reaalajas vestlus on kättesaadav iga päev vahemikus 09.00-08.00.

Boonus:
€300 pärisraha boonus
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
5.0
Turvalisus ja läbipaistvus
5.0
Kasiinomängude valik
5.0
Boonused ja pakkumised
5.0
Klienditugi
5.0 Üldine hinnang
Uued kasiinod
5.0 hinnang
Epicbet: €300 pärisraha boonus
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub