Trickz
5.0

Trickz

Trickz: 300 tasuta spinni + cashback
Esileht » Trickz

Trickz on 2022. aasta sügisel ilmavalgust näinud kontovaba kasiino, mis loodi sama ettevõtte poolt nagu ka Wisho ja Winnerz.

Boonus:
300 tasuta spinni
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.

Mängude valik

Trickz kasiino pakub erinevaid mänge pea 30 tootjalt, kelle hulka kuuluvad näiteks Relax Gaming, Play’n Go, Fantasma, Evolution ja Red Tiger. Valikust leiab tuhandeid slotimänge ning puudust ei pea tundma ka live-kasiino mängudest.

Trickz kasiino mängude valik

Konto ja maksed

Uue kasiino näol on tegemist kontovaba kiirkasiinoga, mis tähendab, et konto luuakse sissemakse tegemisel ning kõik maksed toimuvad Trustly kaudu vaid loetud sekunditega.

Sissemakse summa peab olema minimaalselt 20 € ning väljamakse tegemiseks peab summa olema vähemalt 25 €.

Trickz konto ja maksed

Boonused ja kampaaniad

Trickz tervitab uusi tulijaid soojade tervituspakkumistega, mis sisaldab kokku 300 tasuta keerutust – esimese sissemaksega saab 100 ja teise sissemaksega 200 tasuta keerutust.

See ei ole aga kõik. Lisaks toimub kampaania “Teisipäeva maiustused”, kus alates kolmandast sissemaksest annab Trickz igal teisipäeval tasuta keerutusi lemmikmängudes. Sama süsteemiga toimib ka “Nädalavahetuse recharge” kampaania.

Veel pakub Trickz iganädalast Cashbacki. See tähendab, et kui kaotad nädalas 20 € kuni 500 €, saad ilma läbimängimisnõudeta auhinna – kas tasuta spinnid või superspinnid. Kui aga kaotuste summa ületab nädalas 500 €, annab kasiino kaotatud summast 10% tagasi.

Trickz kasiino boonused ja kampaaniad

Lojaalsusprogramm

Lojaalsusprogrammi liikmele on Trickzil erilised pakkumised. Näiteks tõuseb cashbacki tase, juurde saab ilma läbimängimisnõudeta tasuta keerutusi ja erinevaid boonuseid ning suureneb ka väljamakse limiit.

Klienditugi

Trickzil on 24/7 kättesaadav klienditugi, millega saab ühendust live chati kaudu. Kui klienditugi pole parasjagu saadaval, on võimalus kontakteeruda päringuvormi või meili teel nii eesti kui ka inglise keeles.

Boonus:
300 tasuta spinni
Tervitusboonus
* Ainult uutele klientidele.
5.0
Turvalisus ja läbipaistvus
5.0
Kasiinomängude valik
5.0
Boonused ja pakkumised
5.0
Klienditugi
5.0 Üldine hinnang
Uued kasiinod
5.0 hinnang
Epicbet: €300 pärisraha boonus
4.8 hinnang
Red Dice: 200% kuni €1000 boonus + cashback
5.0 hinnang
Jalla Casino: Võta 100 tasuta spinni
4.8 hinnang
Slotti: 100% kuni €100 boonus
5.0 hinnang
ReSpin: €300 pärisraha boonus
4.3 hinnang
Hillo: Boonus hetkel puudub